Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja tam wolę wziąć pada uwalić się wygodnie na wyrku czy gdzieś i poszaleć na konsoli.

Pady sa rowniez na PC mam wireless Microsofta - identyczny jak ma XBOX 360 :decayed:

jest legalna wiec kropka chyba nie dostane :decayed:

Najwyżej za spośob w jaki tego linka wkleiłeś :rolleyes:

juz poprawilem wczoraj byla bania :decayed:

ps. polecam te forum duzo jest ciekawych tematow szczegolnie w dziale gielda :naughty:

www.peb.pl

[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 17:10_________________________________________________http://peb.pl/inne-gry/977962-mix-crysis-2-2011-a-4.html[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 17:12_________________________________________________

przy okazji pierwszy Crysis zadebiutowal w 2007

odpowiednia karta graficzna i :shocked: :shocked: :shocked:

Best Graphics In a Game Ever in QUAD HD mind blowing graphics!!!

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Crysis piękna gra. Pamiętam jakie miała wymagania sprzętowe. Między innymi dla tej gry zmieniałem kompa.

Opublikowano

Ciekawe czy będę musiał zmieniać sprzęt...IMO i tak czekam Na Battlefield 3... to dopiero miazga :slina:

Opublikowano

miazga z Battlefieldem 3 na 100% :kox: :kox: :kox:

bedzie chodzil MAX :kox: spokojnie na twoich gratach... :good:

Opublikowano

No to Killzone 3 trofea na single zdobyte jeszcze tylko online i platynka jak babcie kocham :D

Opublikowano

ze wam sie chce w te platyny bawic :wink4:

Opublikowano

DEAD NATION platynka :decayed::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

ze wam sie chce w te platyny bawic :wink4:

Wjezdzaja na ambicję :decayed:

Opublikowano

Moicz Gratki .....Dead Nation Na Platynke Trudne...hehe Szczególnie Ostatnia Mapa.. :kox:

Opublikowano

Moicz Gratki .....Dead Nation Na Platynke Trudne...hehe Szczególnie Ostatnia Mapa.. :kox:

dzięki :> na ponurym i mrocznym przeszedłem w co-opie tak samo nieumarły 1 lvl (co-op) dobra strategia i wszędzie można się wbić heh

Opublikowano

ze wam sie chce w te platyny bawic :wink4:

Pamiętam ze na PC to gralem aby przejsc gre a na PS3 przez te trofea toaz sie chce grac :) Czuje motywacje

Opublikowano

Szkoda że nie wiedziałem że rzeźbisz w DEAD, bo mi zostało tylko te wyższe poziomy zrobić.

Pany, opłaca sie brać PES11 za 90zł ? Chyba taniej sie nie trafi na ps3.

Gosciu ma jeszcze GT5 za 130zł, Killzone3 tez za 130zł, i sport champions tez za 90zł. Widze ze wysprzedaje kolekcje.

Ktoś juz wyrwał od niego Fallouta new vegas za 75zł

Tylko przesyłke sobie liczy 16zł - wiadomo Warszawa :D musi swoje odstać w korkach zanim dojedzie na pocztę, no i w stolicy koperty droższe :polew:

Opublikowano

julo pisałem przecież że przechodzę

Opublikowano

No widziałem że grasz :) ale nie myślałem że od razu na platyne :polew:

Opublikowano

Jakoś się inaczej gra jak są te trofea :gwizdanie:

Opublikowano

No widziałem że grasz :) ale nie myślałem że od razu na platyne :polew:

ano na platynkę :decayed:

teraz AC:B multi :wallbash:

Opublikowano

No widziałem że grasz :) ale nie myślałem że od razu na platyne :polew:

chłop sie bierze raz a porządnie :good::kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Wyjaśniło sie czemu ten chłop chce tyle za wysyłke, bo on za pobraniem wysyła. :wallbash:

Może i dobrze...

Łyknąłem sport champions - pogra sie w pingla.

I PES11. - a w dodatku widze że mozna dodać nowe składy polskiej ligi, i przyśpiewki kibiców. [br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 22:17_________________________________________________Odsprzedam 1 slot z PSS na :

gre Mag (55zł)

+

Escalation Mission Pack (game pack) 22zł

Iderdiction Power Pack (game pack) 22zł

99zł / 5 = 19,80 zł

Sprzedam za 19,80zł

Opublikowano

Crysis 2 jest Juz Na X-boxa :slina: :slina:

Opublikowano

Co Wy macie z tym crisisem ? Nie grałem ale gdzies mam odruchowo dystans do tej gry.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.