Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pewnie, ze pojdziemy... :naughty:

choc wpierw przekonamy sie czy warto :wink4:

a na sklep trzeba jeszcze czekac 3 dni :cool1:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Remik juz jutro W Sklepie bedzie Crysis 2

Opublikowano

w UK bedzie za 3 dni :cool1:

ale nie szkodzi :decayed:

http://www.game.co.uk/PC-Games-and-Downloads/Shooter/First-Person/~r351345/Crysis-2-Limited-Edition-With-Nanosuit-Armour-Module-Threat-Awareness/

[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 05:44_________________________________________________

Remik juz jutro W Sklepie bedzie Crysis 2

premiera jest na 25 :cool1:

http://gry.wp.pl/gry/crysis-2,14337,info,0.html[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 05:45_________________________________________________a w niemcowni ponoc 24 :cool1:

Opublikowano

Wczoraj w media markt w wawie koło mineralnej mieli już dostawę Crysis 2. Cena chyba 129pln na PC :) i 199 na PS3 :disgust:

Opublikowano

Dokładnie MM w Całej Polsce Ma już Crysis 2 :naughty:

Opublikowano

ale jest juz na polkach do kupienia :mysli:

jak tak to musza miec ciekawe wejscia w MM :decayed:

w UK mozna zaplacic dzis ale odebrac 25 :cool1::decayed:

Opublikowano
  • Autor

ale jest juz na polkach do kupienia :mysli:

jak tak to musza miec ciekawe wejscia w MM :decayed:

w UK mozna zaplacic dzis ale odebrac 25 :cool1::decayed:

stary... moj kumpel kiedys pracowal w Empiku - dyrektorka oddzialu stwierdzila, ze sobie na tydzien przed premiera wystawi ktorys z hitowych tytulow (nie pamietam juz co to bylo), w dodatku w cenie mocno promo... jak powiedziala, tak zrobila :decayed:

Opublikowano

stary... moj kumpel kiedys pracowal w Empiku - dyrektorka oddzialu stwierdzila, ze sobie na tydzien przed premiera wystawi ktorys z hitowych tytulow (nie pamietam juz co to bylo), w dodatku w cenie mocno promo... jak powiedziala, tak zrobila :decayed:

Polska to jednak dziki kraj. :D

Opublikowano

i Mam Crysisa 2 :D haha

imag0425.jpg

imag0426.jpg[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 15:53_________________________________________________Ale od 25 Marca będę mógł zagrać :confused4: Damn :wallbash:

Opublikowano

Co tam Cyisis, ale ile tam kasiory masz :naughty:

Wiadomo kiedy będzie to DeadIsland ? Fajnie sie przezentuje ten filmik. Ponoć ma to być polska gra :cool1:

Opublikowano

Ale od 25 Marca będę mógł zagrać :confused4: Damn :wallbash:

:?:

Opublikowano

OK Tomek...już można Grać Trzeba było wpisać CD-Key z Limited Edition :naughty: Powiem Tak fajnie sie Gra :D

Opublikowano

kurfa nawet nie podkrecaj Patryk :decayed: :>

ja dalej na nia czekam :confused4: :gwizdanie:

Opublikowano
:polew: :polew: Tylko Polski Bubling Spieprzyli :D ale i tak jest miazga :naughty:[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 00:45_________________________________________________jak ktoś nie lubi W Grze Dubingu po PL to Sprawdzałem wyszukane rozwiązania a okazuje się że w pliku "system.cfg" wystarczy zmienić język z "polish"na "english" i gra jest całkowicie po angielsku, włącznie z filmikami...
Opublikowano
  • Autor

Ponoć ma to być polska gra :cool1:

:polew:

skoro tworza ja Polacy, to jaka ma byc? :decayed:

Opublikowano

Ponoć ma to być polska gra :cool1:

:polew:

skoro tworza ja Polacy, to jaka ma byc? :decayed:

Niemiecka :decayed:

- ta gra powstaje już z 10 lat :kox:

Ale w tym roku chyba się ukaże.. może.. :decayed:

Opublikowano

ciekawi mnie jak sie bedzie gralo w shifta 2 - gdzie widok z kokpitu bedzie tak "latał" - w tdu2 mi to zupelnie nie pasi, nie czuje auta :rolleyes:

ja mam kamere "na masce"

krecilo mi sie w glowie w widoku z kabiny :wink4:

Opublikowano

No własnie o to pytam, bo tego nie wiedziałem.

Opublikowano

Pogralem troche w tego Crysisa 2... w sumie.. grafika fajna,ale co razi juz po kilkunastu minutach gry to debilni przeciwnicy, ich AI jest na poziomie swinki morskiej. Zachowuja sie schematycznie i kompletnie nienaturalnie. Przyklad- idzie dwoch pacjentow jeden za drugim, wychodze im na przeciw z wlaczonym camo, wale heada pierwszemu,a drugi idzie dalej prosto na mnie jak gdyby nigdy nic :wallbash:

Opublikowano

Pogralem troche w tego Crysisa 2... w sumie.. grafika fajna,ale co razi juz po kilkunastu minutach gry to debilni przeciwnicy, ich AI jest na poziomie swinki morskiej. Zachowuja sie schematycznie i kompletnie nienaturalnie. Przyklad- idzie dwoch pacjentow jeden za drugim, wychodze im na przeciw z wlaczonym camo, wale heada pierwszemu,a drugi idzie dalej prosto na mnie jak gdyby nigdy nic :wallbash:

Był w szoku :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.