Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w UK bedzie za 3 dni :cool1:

ale nie szkodzi :decayed:

http://www.game.co.uk/PC-Games-and-Downloads/Shooter/First-Person/~r351345/Crysis-2-Limited-Edition-With-Nanosuit-Armour-Module-Threat-Awareness/

[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 05:44_________________________________________________

Remik juz jutro W Sklepie bedzie Crysis 2

premiera jest na 25 :cool1:

http://gry.wp.pl/gry/crysis-2,14337,info,0.html[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 05:45_________________________________________________a w niemcowni ponoc 24 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w media markt w wawie koło mineralnej mieli już dostawę Crysis 2. Cena chyba 129pln na PC :) i 199 na PS3 :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jest juz na polkach do kupienia :mysli:

jak tak to musza miec ciekawe wejscia w MM :decayed:

w UK mozna zaplacic dzis ale odebrac 25 :cool1::decayed:

stary... moj kumpel kiedys pracowal w Empiku - dyrektorka oddzialu stwierdzila, ze sobie na tydzien przed premiera wystawi ktorys z hitowych tytulow (nie pamietam juz co to bylo), w dodatku w cenie mocno promo... jak powiedziala, tak zrobila :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary... moj kumpel kiedys pracowal w Empiku - dyrektorka oddzialu stwierdzila, ze sobie na tydzien przed premiera wystawi ktorys z hitowych tytulow (nie pamietam juz co to bylo), w dodatku w cenie mocno promo... jak powiedziala, tak zrobila :decayed:

Polska to jednak dziki kraj. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i Mam Crysisa 2 :D haha

imag0425.jpg

imag0426.jpg[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 15:53_________________________________________________Ale od 25 Marca będę mógł zagrać :confused4: Damn :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam Cyisis, ale ile tam kasiory masz :naughty:

Wiadomo kiedy będzie to DeadIsland ? Fajnie sie przezentuje ten filmik. Ponoć ma to być polska gra :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: Tylko Polski Bubling Spieprzyli :D ale i tak jest miazga :naughty:[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 00:45_________________________________________________jak ktoś nie lubi W Grze Dubingu po PL to Sprawdzałem wyszukane rozwiązania a okazuje się że w pliku "system.cfg" wystarczy zmienić język z "polish"na "english" i gra jest całkowicie po angielsku, włącznie z filmikami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć ma to być polska gra :cool1:

:polew:

skoro tworza ja Polacy, to jaka ma byc? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć ma to być polska gra :cool1:

:polew:

skoro tworza ja Polacy, to jaka ma byc? :decayed:

Niemiecka :decayed:

- ta gra powstaje już z 10 lat :kox:

Ale w tym roku chyba się ukaże.. może.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie jak sie bedzie gralo w shifta 2 - gdzie widok z kokpitu bedzie tak "latał" - w tdu2 mi to zupelnie nie pasi, nie czuje auta :rolleyes:

ja mam kamere "na masce"

krecilo mi sie w glowie w widoku z kabiny :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie o to pytam, bo tego nie wiedziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogralem troche w tego Crysisa 2... w sumie.. grafika fajna,ale co razi juz po kilkunastu minutach gry to debilni przeciwnicy, ich AI jest na poziomie swinki morskiej. Zachowuja sie schematycznie i kompletnie nienaturalnie. Przyklad- idzie dwoch pacjentow jeden za drugim, wychodze im na przeciw z wlaczonym camo, wale heada pierwszemu,a drugi idzie dalej prosto na mnie jak gdyby nigdy nic :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogralem troche w tego Crysisa 2... w sumie.. grafika fajna,ale co razi juz po kilkunastu minutach gry to debilni przeciwnicy, ich AI jest na poziomie swinki morskiej. Zachowuja sie schematycznie i kompletnie nienaturalnie. Przyklad- idzie dwoch pacjentow jeden za drugim, wychodze im na przeciw z wlaczonym camo, wale heada pierwszemu,a drugi idzie dalej prosto na mnie jak gdyby nigdy nic :wallbash:

Był w szoku :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...