Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

400h?... toć to pikuś :D

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

400h ? :shocked:

ja poswieclem ponad 40h na fallouta 3 i myslalem, ze to juz lekkie przegiecie... :decayed:

Opublikowano

400h ? :shocked:

ja poswieclem ponad 40h na fallouta 3 i myslalem, ze to juz lekkie przegiecie... :decayed:

:decayed:

Ta gra jest dla mega twardzieli :kox:

A juz się zbliża druga część.. Jej hasłem reklamowym jest "You will Die.. " - Ci którzy w to grali wiedza co to znaczy :decayed:

Opublikowano

400h ? :shocked:

ja poswieclem ponad 40h na fallouta 3 i myslalem, ze to juz lekkie przegiecie... :decayed:

:decayed:

Ta gra jest dla mega twardzieli :kox:

A juz się zbliża druga część.. Jej hasłem reklamowym jest "You will Die.. " - Ci którzy w to grali wiedza co to znaczy :decayed:

Generalnie uznano ją za jedną z najtrudniejszych w historii i rozgrywka wygląda tak:

:decayed:

Opublikowano

to są właśnie gry dla no lifeów ehhe :polew: :polew: demon soul's, final fantasy, sacred itp. szacuneczek dla ludzi którzy w to grają i platynują :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Sacred? Na piecu lajtowa odskocznia, w oczekiwaniu na Diablo :przebiegly: może mowa o jedynce, a ja ujeżdżałem dwójeczkę :mysli:

Opublikowano
  • Autor

to są właśnie gry dla no lifeów ehhe :polew: :polew: demon soul's, final fantasy, sacred itp. szacuneczek dla ludzi którzy w to grają i platynują :notworthy: :notworthy:

no nie wiem... ja tam im wspolczuje :decayed:

Opublikowano

Sacred? Na piecu lajtowa odskocznia, w oczekiwaniu na Diablo :przebiegly: może mowa o jedynce, a ja ujeżdżałem dwójeczkę :mysli:

Sacred lajtowy.. Ale, żeby wbić platynę to trzeba ją przejść o ile dobrze pamiętam wszystkimi postaciami :kox: A mapa tam jest wyjebista.. :evil:

Dodałbym tam jeszcze Ninja Gaiden :naughty: Piekielnie trudna :)

Opublikowano

Sacred? Na piecu lajtowa odskocznia, w oczekiwaniu na Diablo :przebiegly: może mowa o jedynce, a ja ujeżdżałem dwójeczkę :mysli:

Sacred lajtowy.. Ale, żeby wbić platynę to trzeba ją przejść o ile dobrze pamiętam wszystkimi postaciami :kox: A mapa tam jest wyjebista.. :evil:

:yes2: łażenia tam fpisdu :evil::kox:

Opublikowano
  • Autor

czemu nikt nie wspomni o DEUS EX ? :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Bo jeszcze nie wyszła wersja PL :cool1:

Opublikowano

czemu nikt nie wspomni o DEUS EX ? :gwizdanie: :naughty:

Jeszcze nie było premiery :mysli:

Ale zgarnia już noty w okolicach 90% :) (oczywiście w serwisach które już ją ograły)

Opublikowano
  • Autor

no premiera jest "zaraz", prawdopodobnie juz dzis mozna kupic w Wawie :wink4:

gra bedzie czadem :kox:

Opublikowano

no premiera jest "zaraz", prawdopodobnie juz dzis mozna kupic w Wawie :wink4:

gra bedzie czadem :kox:

Nawet na gadulcu ją reklamują :)

Opublikowano

9 Września DEAD ISLAND :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dead Space 2 skonczony... swietny :)

Opublikowano

Teraz Fly zagraj Na Hardzie ...będzie Lepiej...hehe :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Gralem na normalu (casual nie dla mnie :D), ale nie chce mi sie trzymac tej gry, sprzedam i kupie cos znowu... tymbardziej, ze trzeba Deus Exa zaliczyc nowego :tongue4:

Opublikowano

Deus jakoś mi nie pasi...kupiłem i za 4h sprzedałem :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.