Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie kolega mi mówił że w AC:B są trofea zbugowane dlatego nie gra bo nie chce sobie psuć nerów :kox:

Ja mimo wszystko sięgne po tą pozycję, bo AC2 dla mnie rewelacja.

W AC:2 też jest jedno, akurat mi nie wskoczyło, a nie chce mi się do niego wracać.

Nie wpadło mi jedno związane z questem - chodziło o któryś z grobowców, po przejściu nie wpadło trofeum, a wiadomo nie da się go zrobić jeszcze raz :thumbdown: Musiałbym teraz pół gry przechodzić, żeby znowu dojść do tego grobowca.

Aleeee... nie napinam się na te trofea więc w sumie to mi tam lata czy mam 50% czy 99% z gry.

Raczej staram się grę opykać "tak jak" na platynę, ale nie chce mi się czasami ślęczeć nad niektórymi - typu właśnie zabugowane czy zupełnie idiotyczne.

Poza tym nie mam już tyle czasu, żeby siedzieć nad grą - wolę polatać na moto :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@Pablo bez urazy ale ten filmik ala GTA beznadziejny, myślałem że coś fajnego zrobią.

Nosfer, ja w sumie też sie tak na trofea nie napinam, jak są i wpadają to git, ale idiotyczne opuszczam.

Np chciałem zrobić w dirt2 platynke ale jest trofeum - zdobądź 30 poziom online. Aż tak to mi sie nie chce grać żeby ślęczeć nad nią 3 dni albo więcej i non-stop pykać wyścig za wyścigiem. Mało tego - trzeba ciągle wygrywać - żeby to szybko zrobić. A po skończeniu offline rzygam tą gierką :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam teraz na Dead Island i chyba spędze nad nią trochę czasu, bo lubię takie klimaty :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pablo bez urazy ale ten filmik ala GTA beznadziejny, myślałem że coś fajnego zrobią.

:polew::good:[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 00:53_________________________________________________Zrobili u mnie promocję PS3 320GB + GT5 + Fifa11 za 1099zł tak samo Xbox 360 4GB + Kinect za 1249zł ludzie lecą na "okazję" i kupują w ciemno :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie czyli gdzie ?

Szkoda ze wciskają 2 gry, mogliby samą konsole zrobic w dobrej cenie.

Gry tracą szybko na wartosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale to mimo wszystko dobra cena. Fifa warta około 60-70 zł, GT ponad 100. Czyli poniżej tysiaka jest sama konsola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, Kraków ale gdzie ? :wink4:

Chyba że juz wszędzie zrobili taką cene ?

A cena dobra i kolega własnie jest na kupnie PS3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sorry zapomniałem napisać gdzie teraz siedzę :D

Tu macie 2 gazetki ogólnopolskie, powyższa promocja jest w tej ogólnej i jest druga typowo na dział rtv/audio

http://www.auchan.pl/promocje/[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 14:41_________________________________________________

no ale to mimo wszystko dobra cena. Fifa warta około 60-70 zł, GT ponad 100. Czyli poniżej tysiaka jest sama konsola

Fifa stoi na promocji teraz za 89zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając filmografię L. DiCaprio trafiłem na taki film: http://www.filmweb.pl/film/Atari-2011-484461

Kiedyś już gdzieś oglądałem jakąś historię rozwoju Microsoftu, Appla czy IBM'a. Jak to B. Gates imperium budował. Nie spodziewałem się że wcześniejsza wojna na froncie Atari i Commodore była równie niezwykle emocjonująca...

Czy wiecie że Microsoft w latach osiemdziesiątych zaoferował Windows'a firmie Atari do jej nowego produktu ST, ale niestety nie dogadali się... Czy wiecie że Amigę jako pierwsze chciało wykupić Atari, ale Commodore zaoferowało dwa razy lepszą cenę... A może wiecie że legendarne C64 sprzedało sie w ilości ponad 17 milionów sztuk... No i na koniec na pewno nie wiecie że twórcą firmy Commodore jest Polak... :)

Polecam artykuły:

http://nt.interia.pl/news/atari-kontra-commodore,1447043,

http://nt.interia.pl/komputery/wiadomosci/news/atari-kontra-commodore-czesc-ii,1453243,1010,2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe to @Jarko. Można poczytać jako ciekawostke i w sumie historię.

@Pablo, dzięki. Przekaże koledze, niech leci kupić.

Ma starą Ps3 fat, chce zmienić konsolkę ale musi pokończyć kilka gierek bo juz nie będzie instalował tych slotów gier z PSN.

Przy nim nasz mistrz @Moicz wypada blado. Ma 64 platynki :wallbash: masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre info :good:

A film ciekawe kiedy się pojawi to chętnie oglądnę.

Kiedyś na MTV był program właśnie o głównych twórcach tych firm i sami założyciele się wypowiadali.

[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 15:05_________________________________________________

@Pablo, dzięki. Przekaże koledze, niech leci kupić.

Ma starą Ps3 fat, chce zmienić konsolkę ale musi pokończyć kilka gierek bo juz nie będzie instalował tych slotów gier z PSN.

Dobrze że się przydało info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałeś już ? Jakie odczucia ?

Ja póki co rzeźnie w GOW1, stare ale jare. Może przyrzeźbie na platynke ale ciężko będzie - narazie robie zbieractwo. 77% trofeów, zostały 2 srebra i 2 złota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...