Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Pablo bez urazy ale ten filmik ala GTA beznadziejny, myślałem że coś fajnego zrobią.

Nosfer, ja w sumie też sie tak na trofea nie napinam, jak są i wpadają to git, ale idiotyczne opuszczam.

Np chciałem zrobić w dirt2 platynke ale jest trofeum - zdobądź 30 poziom online. Aż tak to mi sie nie chce grać żeby ślęczeć nad nią 3 dni albo więcej i non-stop pykać wyścig za wyścigiem. Mało tego - trzeba ciągle wygrywać - żeby to szybko zrobić. A po skończeniu offline rzygam tą gierką :sick3:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 349,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czekam teraz na Dead Island i chyba spędze nad nią trochę czasu, bo lubię takie klimaty :kox: :kox:

Opublikowano

ja też ... od czasu Dead Nation na PS3 czekam na Dead Island :kox:

Opublikowano

a mi zostały 2 trofiki w dead space i będzie platynka :):decayed: muszę tylko wymaksować wszystkie bronie i 5 killów w panelach grawitacyjnych :tongue4:

Opublikowano

@Pablo bez urazy ale ten filmik ala GTA beznadziejny, myślałem że coś fajnego zrobią.

:polew::good:[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 00:53_________________________________________________Zrobili u mnie promocję PS3 320GB + GT5 + Fifa11 za 1099zł tak samo Xbox 360 4GB + Kinect za 1249zł ludzie lecą na "okazję" i kupują w ciemno :decayed:

Opublikowano

U Ciebie czyli gdzie ?

Szkoda ze wciskają 2 gry, mogliby samą konsole zrobic w dobrej cenie.

Gry tracą szybko na wartosci.

Opublikowano

Kraków :D

Opublikowano

no ale to mimo wszystko dobra cena. Fifa warta około 60-70 zł, GT ponad 100. Czyli poniżej tysiaka jest sama konsola

Opublikowano

no dobra, Kraków ale gdzie ? :wink4:

Chyba że juz wszędzie zrobili taką cene ?

A cena dobra i kolega własnie jest na kupnie PS3.

Opublikowano

A sorry zapomniałem napisać gdzie teraz siedzę :D

Tu macie 2 gazetki ogólnopolskie, powyższa promocja jest w tej ogólnej i jest druga typowo na dział rtv/audio

http://www.auchan.pl/promocje/[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 14:41_________________________________________________

no ale to mimo wszystko dobra cena. Fifa warta około 60-70 zł, GT ponad 100. Czyli poniżej tysiaka jest sama konsola

Fifa stoi na promocji teraz za 89zł.

Opublikowano

Przeglądając filmografię L. DiCaprio trafiłem na taki film: http://www.filmweb.pl/film/Atari-2011-484461

Kiedyś już gdzieś oglądałem jakąś historię rozwoju Microsoftu, Appla czy IBM'a. Jak to B. Gates imperium budował. Nie spodziewałem się że wcześniejsza wojna na froncie Atari i Commodore była równie niezwykle emocjonująca...

Czy wiecie że Microsoft w latach osiemdziesiątych zaoferował Windows'a firmie Atari do jej nowego produktu ST, ale niestety nie dogadali się... Czy wiecie że Amigę jako pierwsze chciało wykupić Atari, ale Commodore zaoferowało dwa razy lepszą cenę... A może wiecie że legendarne C64 sprzedało sie w ilości ponad 17 milionów sztuk... No i na koniec na pewno nie wiecie że twórcą firmy Commodore jest Polak... :)

Polecam artykuły:

http://nt.interia.pl/news/atari-kontra-commodore,1447043,

http://nt.interia.pl/komputery/wiadomosci/news/atari-kontra-commodore-czesc-ii,1453243,1010,2

Opublikowano

Ciekawe to @Jarko. Można poczytać jako ciekawostke i w sumie historię.

@Pablo, dzięki. Przekaże koledze, niech leci kupić.

Ma starą Ps3 fat, chce zmienić konsolkę ale musi pokończyć kilka gierek bo juz nie będzie instalował tych slotów gier z PSN.

Przy nim nasz mistrz @Moicz wypada blado. Ma 64 platynki :wallbash: masakra

Opublikowano

Bardzo dobre info :good:

A film ciekawe kiedy się pojawi to chętnie oglądnę.

Kiedyś na MTV był program właśnie o głównych twórcach tych firm i sami założyciele się wypowiadali.

[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 15:05_________________________________________________

@Pablo, dzięki. Przekaże koledze, niech leci kupić.

Ma starą Ps3 fat, chce zmienić konsolkę ale musi pokończyć kilka gierek bo juz nie będzie instalował tych slotów gier z PSN.

Dobrze że się przydało info :)

Opublikowano

Dead Island strasznie mało zajmuje - 3,80GB

Opublikowano

Grałeś już ? Jakie odczucia ?

Ja póki co rzeźnie w GOW1, stare ale jare. Może przyrzeźbie na platynke ale ciężko będzie - narazie robie zbieractwo. 77% trofeów, zostały 2 srebra i 2 złota.

Opublikowano

Grałeś już ? Jakie odczucia ?

jeszcze nie grałem :rolleyes:

Opublikowano

Ponoć TESCO ma też fajne promocje:

250GB

Zdj_cie0015.jpg

320GB

Zdj_cie0016.jpg

Opublikowano

No proszę, to bym się nawet nie zastanawiał :good:

Opublikowano

inFamous to za darmo w PSN rozdawali :) ale cena bardzo dobra

Opublikowano

jest i kolejna platyna NR 23 :) w DEAD SPACE , fakt w porownaniu do kumpla julo to malo :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.