Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

Panowie polecam LIMBO fakt że krótka 3-5 godz ale klimat rewelacyjny i zajefajne zagadki, jeśli chodzi o trofiki to tylko jedno jest trudne :evil:

męcze teraz DEAD SPACE i powiem wam że ta gra to najstraszniejszy horror w jaki grałem :naughty:

co chwila mam dreszcze, przechodze teraz na najwyższym poziomie trudności bo jak wiadomo platka musi wpaść :naughty::decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

męcze teraz DEAD SPACE

Tej gry się nie męczy.. W nią się wsiąka :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

męcze teraz DEAD SPACE

Tej gry się nie męczy.. W nią się wsiąka :naughty: :naughty:

Dead Space swietny, gral ktos w 2-jke ?

A ja czekam na Forze 4 :kox: :kox:

ja tez :gwizdanie: szkoda, ze nie grasz online w FM3 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dead Space swietny, gral ktos w 2-jke ?

Ziomek pogrywa, bardzo zachwala fizykę ruchu, no i klimat. Dla mnie ta gra jest zbyt straszna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, 23 września.[br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 11:15_________________________________________________F1 2011 - "Season so Far" Gameplay Trailer (ESRB)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój komp raczej by nie podołał :naughty: na PS3 w przedsprzedaży 179 zł, to może z allegro się wyhaczy za 150-160 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dead Space swietny, gral ktos w 2-jke ?

Ziomek pogrywa, bardzo zachwala fizykę ruchu, no i klimat. Dla mnie ta gra jest zbyt straszna :D

mój kumpel twierdzi że jedynka lepsza, straszniejsza i bardziej mroczny klimat, mimo tego kilka dni temu wbił platyne :wallbash: jeden trofik-przejście gry na hardzie robiąc tylko 3 save'y w całej grze :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden trofik-przejście gry na hardzie robiąc tylko 3 save'y w całej grze :evil:

Zagranie rodem z pierwszych "Residentów" :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagranie rodem z pierwszych "Residentów" :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

To były zacne czasy :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagranie rodem z pierwszych "Residentów" :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

To były zacne czasy :naughty: :naughty: :naughty:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem Demon's Souls, teraz bawię się w Soul Calibur IV i Fight Night 4 - wszystkie są świetne, mimo że kilka lat już mają :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem Demon's Souls, teraz bawię się w Soul Calibur IV i Fight Night 4 - wszystkie są świetne, mimo że kilka lat już mają :decayed:

Przeszedłeś Demon`s Souls ? :kox: :kox:

U mnie lezy na półce, chyba nie mam nerwów :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem Demon's Souls, teraz bawię się w Soul Calibur IV i Fight Night 4 - wszystkie są świetne, mimo że kilka lat już mają :decayed:

Przeszedłeś Demon`s Souls ? :kox: :kox:

U mnie lezy na półce, chyba nie mam nerwów :polew: :polew:

Początki były masakryczne, pierwszą mapę to pół dnia robiłem :polew: Ale później, wraz z rozwojem bohatera i lepszym sprzętem było już dużo łatwiej :decayed: Teraz zacząłem od nowa tym samym kolesiem (nie tracimy poziomów ani sprzętu ale gra jest ok 40% trudniejsza) bo chcę jeszcze kilka rzeczy zdobyć i pofarmić expa. Podobno do platyny trzeba jednym gościem ukończyć grę 3 razy i dobić do ok 50% czwartej rozgrywki. Dopiero wtedy powinniśmy mieć wszystkie bronie, miracle i spelle potrzebne do platynki :blink: Przy okazji polecam Demon's Souls Wiki ---> http://demonssouls.wikidot.com/ Aha i klasy walczące na odległość mają łatwiej niż typowy warrior. Ja gram Royalty, zrobiłem z niego hybrydę do walki wręcz oraz czarami. Oczywiście przez to w zwarciu jestem gorszy niż warrior czy knight a w czarach gorszy niż typowy mag. Mam za to ten komfort, że mogę sam decydować jak chcę utłuc jakiegoś przeciwnika, mieczem czy fireballem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...