Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

męcze teraz DEAD SPACE

Tej gry się nie męczy.. W nią się wsiąka :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja zakupiłem DIRT'a 3, jak narazie jestem pod wrazeniem

Opublikowano

A ja czekam na Forze 4 :kox: :kox:

Opublikowano

Zrobiłem Lost and Damned, teraz trzeba pomęczyć Geja Tonego :kox:

Opublikowano
  • Autor

męcze teraz DEAD SPACE

Tej gry się nie męczy.. W nią się wsiąka :naughty: :naughty:

Dead Space swietny, gral ktos w 2-jke ?

A ja czekam na Forze 4 :kox: :kox:

ja tez :gwizdanie: szkoda, ze nie grasz online w FM3 :wink4:

Opublikowano

Dead Space swietny, gral ktos w 2-jke ?

Ziomek pogrywa, bardzo zachwala fizykę ruchu, no i klimat. Dla mnie ta gra jest zbyt straszna :D

Opublikowano
  • Autor

no i upolowalem na allegro... dzis jade odebrac :decayed:

Opublikowano

ja czekam na F1 2011. Jakoś we wrześniu chyba ma być premiera

Opublikowano

Tak, 23 września.[br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 11:15_________________________________________________F1 2011 - "Season so Far" Gameplay Trailer (ESRB)

Opublikowano

No to trzeba pewnie spokojnie 200 zł przygotować :) :>

Opublikowano

Na pc ~100 :naughty:

Opublikowano

mój komp raczej by nie podołał :naughty: na PS3 w przedsprzedaży 179 zł, to może z allegro się wyhaczy za 150-160 :)

Opublikowano

Dead Space swietny, gral ktos w 2-jke ?

Ziomek pogrywa, bardzo zachwala fizykę ruchu, no i klimat. Dla mnie ta gra jest zbyt straszna :D

mój kumpel twierdzi że jedynka lepsza, straszniejsza i bardziej mroczny klimat, mimo tego kilka dni temu wbił platyne :wallbash: jeden trofik-przejście gry na hardzie robiąc tylko 3 save'y w całej grze :evil:

Opublikowano

jeden trofik-przejście gry na hardzie robiąc tylko 3 save'y w całej grze :evil:

Zagranie rodem z pierwszych "Residentów" :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Zagranie rodem z pierwszych "Residentów" :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

To były zacne czasy :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Zagranie rodem z pierwszych "Residentów" :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

To były zacne czasy :naughty: :naughty: :naughty:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ja skończyłem Demon's Souls, teraz bawię się w Soul Calibur IV i Fight Night 4 - wszystkie są świetne, mimo że kilka lat już mają :decayed:

Opublikowano

Ja skończyłem Demon's Souls, teraz bawię się w Soul Calibur IV i Fight Night 4 - wszystkie są świetne, mimo że kilka lat już mają :decayed:

Przeszedłeś Demon`s Souls ? :kox: :kox:

U mnie lezy na półce, chyba nie mam nerwów :polew: :polew:

Opublikowano

Ja skończyłem Demon's Souls, teraz bawię się w Soul Calibur IV i Fight Night 4 - wszystkie są świetne, mimo że kilka lat już mają :decayed:

Przeszedłeś Demon`s Souls ? :kox: :kox:

U mnie lezy na półce, chyba nie mam nerwów :polew: :polew:

Początki były masakryczne, pierwszą mapę to pół dnia robiłem :polew: Ale później, wraz z rozwojem bohatera i lepszym sprzętem było już dużo łatwiej :decayed: Teraz zacząłem od nowa tym samym kolesiem (nie tracimy poziomów ani sprzętu ale gra jest ok 40% trudniejsza) bo chcę jeszcze kilka rzeczy zdobyć i pofarmić expa. Podobno do platyny trzeba jednym gościem ukończyć grę 3 razy i dobić do ok 50% czwartej rozgrywki. Dopiero wtedy powinniśmy mieć wszystkie bronie, miracle i spelle potrzebne do platynki :blink: Przy okazji polecam Demon's Souls Wiki ---> http://demonssouls.wikidot.com/ Aha i klasy walczące na odległość mają łatwiej niż typowy warrior. Ja gram Royalty, zrobiłem z niego hybrydę do walki wręcz oraz czarami. Oczywiście przez to w zwarciu jestem gorszy niż warrior czy knight a w czarach gorszy niż typowy mag. Mam za to ten komfort, że mogę sam decydować jak chcę utłuc jakiegoś przeciwnika, mieczem czy fireballem :decayed:

Opublikowano

Podobno na Demon Soulsa wystarczy jakieś 400-500h rozgrywki, więc trzymam kciuki :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.