Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co do arcade to jak dla mnie szkoda czasu, jest tyle gier... :gwizdanie:

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

no co Ty ? ??? ta gra jest tak za***ista ze mozna samemu ciupać rok czasu jednym autem , na jednej trasie w Tima attack :kox: :kox: :kox: :kox:

o czym mowa?

jak to o czym ??

GT5 :decayed:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

myslalem, ze o jakims arcade :)

Opublikowano

myslalem, ze o jakims arcade :)

tak , tryb ARCADE w GT5 :decayed:

Opublikowano

Przecież Oryginalny Pad od PS3 działa na kompie...jezuu Pablo....

Wiem że działa i grałem, ale wolę go nie psuć dla tych gier :wink4:

Jak ma służyć do PS3 to będzie służył :naughty:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 17:54_________________________________________________

myslalem, ze o jakims arcade :)

tak , tryb ARCADE w GT5 :decayed:

Tyś jest sam jak ARCADE :decayed:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 17:55_________________________________________________

Nooooo... za***iste Dualshocki :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Działają jak trza :decayed: :decayed: i nawet vibrejszyn :polew: :polew: :polew: Tylko myślę że jak raz wkórwiony bym nimi rzucił to więcej nie pogram na nich :polew: :polew: :polew:

Jak za takie pieniądze, za***iście się gra, Caddilac and dinosaurus czy Punisher, nieśmiertelne hiciory z początku lat 90'' :kox:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 17:57_________________________________________________To jeden z najlepszych Arcade za czasów czesania na fliperach :kox:

[br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 18:08_________________________________________________Przez przypadek znalazłem dzisiejszy arcade, dajcie na 41s :shocked::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wreszcie odpaliłem Epizody z Liberty City :naughty: stare dobre gta :kox:

Opublikowano

Wreszcie odpaliłem Epizody z Liberty City :naughty: stare dobre gta :kox:

Fajny klimat w "the lost and damned" przyjemnie się gra :wink4:

Opublikowano
  • Autor

the ballad of gay tony jeszcze lepsze :naughty:

gral ktos kiedys w Obliviona? bo mam rozne opinie i nie wiem, czy zaczynac...

Opublikowano

Dla mnie strasznie rozwlekłe czyt. zanudzające, choć hardkorowi miłośnicy rpg twierdzą że to jest właśnie fajne :naughty: Ja wolę prostsze erpegi :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no to nie dla mnie, bo nie jestem hardkorowym fanem rpg...

rozumiem, ze do fallouta sie nie umywa? :naughty:

musze new vegasa w konczu zaczac... ale odstrasza mnie brak PL wersji, bo jednak sporo mi umknie :disgust:

Opublikowano

Inna gra zupelnie, klimat koników vs postnukleklarny :naughty:

btw. fallout mnie również nie wciągnął :gwizdanie:

Opublikowano

btw. fallout mnie również nie wciągnął :gwizdanie:

mnie też :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

btw. fallout mnie również nie wciągnął :gwizdanie:

mnie też :thumbdown:

:shocked:

GENIALNA gra, mimo, ze nie jestem jakims rgp-owcem.

Opublikowano

btw. fallout mnie również nie wciągnął :gwizdanie:

mnie też :thumbdown:

:shocked:

GENIALNA gra, mimo, ze nie jestem jakims rgp-owcem.

Dla mnie koks :good:

Opublikowano

GENIALNA gra, mimo, ze nie jestem jakims rgp-owcem.

Dla mnie koks :good:

bede w waszym wieku to tez beda mnie ciągnęły takie "gry" :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jak bede w Twoim wieku to moze w koncu zaczne sie jarac scigalkami arcade :D

Opublikowano

Teraz łupie w "The Pride of Taern" :kox: :kox:

Opublikowano

Grał ktoś :?:

!
Opublikowano

Grał ktoś :?:

!

ja grałem na pc :decayed: fajna gierka, ciekawe moce(główny bohater troszkę mutuje) ogólnie spoko

Opublikowano

no to nie dla mnie, bo nie jestem hardkorowym fanem rpg...

rozumiem, ze do fallouta sie nie umywa? :naughty:

musze new vegasa w konczu zaczac... ale odstrasza mnie brak PL wersji, bo jednak sporo mi umknie :disgust:

Fallout 3 super gierka, świetny klimat.

Mam smaka na New Vegas bo jeszcze nie grałem ale też mnie troche blokuje brak wersji PL.

Można już tanio wyrwać za 7 funtów.

Opublikowano

Panowie polecam LIMBO fakt że krótka 3-5 godz ale klimat rewelacyjny i zajefajne zagadki, jeśli chodzi o trofiki to tylko jedno jest trudne :evil:

męcze teraz DEAD SPACE i powiem wam że ta gra to najstraszniejszy horror w jaki grałem :naughty:

co chwila mam dreszcze, przechodze teraz na najwyższym poziomie trudności bo jak wiadomo platka musi wpaść :naughty::decayed: :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.