Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
kup sobie pada od X-a i masz po temacie , bez zbednych kombinacji bedziesz miał najlepszego pada jakiego świat widział :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Podpisuję się pod tym rękoma i nogami :cool1: Super konstrukcja i pełne wsparcie od M$ :thumbup:

Wszystkie inne cuda na pc odpuśćcie sobie... szkoda topic kasę w błoto :thumbdown:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pogra na padzie od iXa i za dwa dni zrobi z niego przepychacz do toalety.. Tyle będzie miał po tym padzie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Co ty masz za sracz ???? pad od X-a przejdzie ??? :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano
:facepalm:
Opublikowano

Pablo ale jest 20 innych sterowników. Ja zainstalowałem jakiś inny, podłączyłem pada i dowidzenia :) kupisz pada za 20zl i go wurzucisz :thumbdown:

Opublikowano

albo kup sobie pada od PS2 :naughty: ja taki miałem i działał bez problemów i bez sterowników,

pisze w czasie przeszłym bo poszedł pod młotek :decayed:

Opublikowano

Miałem pada od Xklocka ten co chłodzi w 3 stopniach :decayed: ale go sprzedałem i teraz żałuje :disgust:

Miałeś Logitech Chillstream a nie pada od Xklocka ;) Niestety ten padzik nie ma porównania do konstrukcji Microsoftu, która jest po prostu genialna, wygodna, pancerna, po prostu mistrzostwo. Ten Logitech w konfrontacji z MS sprawia wrażenie że zaraz się rozleci :decayed: jeśli już to oryginalny pad od X360 a nie "w stylu"...

Mój padzik przewodowy użytkuję już ponad 4 lata i jedynie guma na gałkach zaczęła się wycierać :gwizdanie: ale to też nie problem :naughty:

http://allegro.pl/nakladka-gumki-grzybek-do-analoga-pad-a-xbox-360-i1754603133.html

Opublikowano

Pablo ale jest 20 innych sterowników. Ja zainstalowałem jakiś inny, podłączyłem pada i dowidzenia :) kupisz pada za 20zl i go wurzucisz :thumbdown:

Cholera to może jednak tak przetestujemy najpierw :D

Ale zdania strasznie rozbieżne są widzę na ten temat :decayed:

Opublikowano

a ile już wątków było na temat padów w tym temacie? :bicz3:

Opublikowano

a ile już wątków było na temat padów w tym temacie? :bicz3:

No to musiałem przeoczyć co mi się rzadko zdarza :wink4:

Opublikowano

Nosfer, CALL OF DUTY MODERN WARFARE 4 - JAK NOWA !!! ma trofki ?

Opublikowano

Nosfer, CALL OF DUTY MODERN WARFARE 4 - JAK NOWA !!! ma trofki ?

musi mieć :)

Opublikowano

Nosfer, CALL OF DUTY MODERN WARFARE 4 - JAK NOWA !!! ma trofki ?

k**wa to na PC :decayed:

Znalazłem na półce :kox:

Opublikowano

http://allegro.pl/zestaw-28-gier-na-ps3-aukcja-bcm-i1762599714.html

:facepalm:

Zobaczcie jak ludzie łykają zestawy, przeciez tu nie w co grac, gry nawet nie są warte 400zł, co ja mówie, niektóre w UK po 1 funcie chodzą.

Nosfer może wrzuć to w zestaw.

Opublikowano

a ja na dzień dzisiejszy męczę Call Of Duty Black Ops i jest git

Opublikowano

Nosfer, CALL OF DUTY MODERN WARFARE 4 - JAK NOWA !!! ma trofki ?

musi mieć :)

nie ma :tongue4:

Killzone 2 za 10 pln biorę :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.