Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a mi wczoraj w FIFIE 11 stuknal achievement za 50 godzin na boisku :decayed:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

akjam: widziałem wszystkie zakończenia napisałem że skończone czyli platynka :tongue4:

T-żółw: calakował czyli platynił (100%) jeśli tak to powodzenia przy challengach :decayed:

Opublikowano

Fifa 11 jak dla mnie nie ma fajnego trybu żebym mógł siedzieć przy niej i sezony robić :gwizdanie:

W 12 zapowiada się ciekawie tryb kariery :)

Opublikowano

Fifa 11 jak dla mnie nie ma fajnego trybu żebym mógł siedzieć przy niej i sezony robić :gwizdanie:

W 12 zapowiada się ciekawie tryb kariery :)

Jak będzie taki dobry jak w 09 to bardzo chętnie wrócę do tej gry :)

Opublikowano

T-żółw: calakował czyli platynił (100%) jeśli tak to powodzenia przy challengach :decayed:

jeszcze nie zrobiłem żadnej platyny :embarrassed:

ale mam Terminatora więc będzie :decayed:

czelendże 1% mam na razie :polew:

Batman skończony, polecam :good:

Teraz zaczynam Resistance 2 a potem AC.

Opublikowano

a mi wczoraj w FIFIE 11 stuknal achievement za 50 godzin na boisku :decayed:

Widziałem, że ostatnio trochę punktów Ci przybyło, do tego co dpalam live'a to widzę że w coś innego ciągle pykasz :cool1:

Opublikowano
  • Autor

a mi wczoraj w FIFIE 11 stuknal achievement za 50 godzin na boisku :decayed:

Widziałem, że ostatnio trochę punktów Ci przybyło, do tego co dpalam live'a to widzę że w coś innego ciągle pykasz :cool1:

ostatnio tylko Bioshock > Bioshock 2 i FIFA czasami.

Opublikowano

Ja odkurzyłem Flatout Carnage :evil::kox:

Opublikowano

a Ja Właśnie przeszedłem Batmana.... Fajny..Joker mnie swoimi tekstami rozwalał ...ogólnie gra wypas. I jaka tania 29 PLN :good:

Opublikowano
  • Autor

Batman ma mega klimat... pozyczylem od brata i chyba go jeszcze raz przejde.

W tym roku wychodzi Arkham City :naughty:

Opublikowano

18/10/2011 :rolleyes:

Opublikowano

Ja pykam w PORTAL2 - :wink4:

Opublikowano

Ja powróciłem do Gyrosów :decayed: Wystarczył trochę szybszy internet (jakies 25 MB) i od razu gra stawia hosty na mojej konsoli :kox: i teraz inni się wkur*iają :gwizdanie: a ja moge spokojnie grać.

Opublikowano

ja koncze AC Brotherhood zostały mi 2 trofea offline i kilkaq online. Na online sie chetnie umówię

Opublikowano

Zacząłem grać w Red Fraction Guerrilla... nawet fajne to to :>

Opublikowano

Polecam klimatyczną platformówkę Limbo z PSN

W dzisiejszych czasach coraz rzadziej możemy się spotkać z dużą pomysłowością w grach. Na szczęście są ludzie którzy wciąż pamiętają że to klimat jest tym co powinno nas do gry przyciągnąć na dłużej. O samej grze rozpiszę się bardziej przy okazji poradnika który pojawi się w najbliższych dniach, jednak mogę zapewnić że jest to obecnie jedna z najlepszych gier na PlayStation Store.

http://trophyhunters.pl/news/281/Trofea-w-Limbo/

Opublikowano

Zacząłem grać w Red Fraction Guerrilla... nawet fajne to to :>

Grałem w to kiedyś, niezły rozp.....l :decayed:

Ja teraz męczę dirta 3 :kox:

Opublikowano
  • Autor

co tu taka posucha ? lato sie zaczelo ? :decayed:

Opublikowano

co tu taka posucha ? lato sie zaczelo ? :decayed:

Michał :polew:

Na to wygląda :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.