Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kto ma platynke w Ac2 ?

Zacząłem troche w to grać, wydaje sie że w miare łatwo pójdzie...

ja mam platynkę :decayed: platynka jedna z łatwiejszych jakie miałem :good: a najważniejsze że gra wciąga , ciekawa fabuła nic tylko grać

Fakt, platyna nie jest jakoś wielce wymagająca.

Trza tylko pamiętać przy misji Leonarda żeby tam trofeum zdobyć ( jak dobrze pamietam musisz kopnąć jakiegoś straźnika lecąc maszyną ) bo później nie da sie do tego wrócić. Trzeba by kupić dodatkową misję żeby znowu tą machiną polatać :)

U mnie wisi 98% i brak tego jednego trofeum :disgust:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kto ma platynke w Ac2 ?

Zacząłem troche w to grać, wydaje sie że w miare łatwo pójdzie...

ja mam platynkę :decayed: platynka jedna z łatwiejszych jakie miałem :good: a najważniejsze że gra wciąga , ciekawa fabuła nic tylko grać

Fakt, platyna nie jest jakoś wielce wymagająca.

Trza tylko pamiętać przy misji Leonarda żeby tam trofeum zdobyć ( jak dobrze pamietam musisz kopnąć jakiegoś straźnika lecąc maszyną ) bo później nie da sie do tego wrócić. Trzeba by kupić dodatkową misję żeby znowu tą machiną polatać :)

U mnie wisi 98% i brak tego jednego trofeum :disgust:

dokładnie tak jak mówisz inaczej trza by było jeszcze raz przechodzić

Opublikowano

Ale to jest chyba 8 na 14 misji, łatwiej dokupić misję dodatkową za 14zł :wink4:

Opublikowano

e tam szkoda tego dokupywać lepiej zrobić podczas pzrechodzenia :gwizdanie:

Opublikowano

No jasne że najlepiej za pierwszym razem.

Gra jest jednak tak fajna że na misję dodatkowe też moża się szarpnąć :wink4:

Opublikowano

Dobra przestańcie pier**lić :

Pad od iksboksa jest lepszy

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

zarty se robisz... wiadomo, ze od PS3 jest lepszy, bo ladniejszy :decayed:

Opublikowano

zarty se robisz... wiadomo, ze od PS3 jest lepszy, bo ladniejszy :decayed:

no i mniejszy.

no i najważniejsze ze nie ma trigger-ów , które bardzo słabo sprawuja sie przy ścigałkach , maja bardzo mały skok (nie to co gałka analogowa) i ciężko wyczuć operowanie gazem/hamulcem :decayed:

Opublikowano

Dobra przestańcie pieprzyć :

Pad od iksboksa jest lepszy

:decayed:

zarty se robisz... wiadomo, ze od PS3 jest lepszy, bo ladniejszy :decayed:

zarty se robisz... wiadomo, ze od PS3 jest lepszy, bo ladniejszy :decayed:

no i mniejszy.

no i najważniejsze ze nie ma trigger-ów , które bardzo słabo sprawuja sie przy ścigałkach , maja bardzo mały skok (nie to co gałka analogowa) i ciężko wyczuć operowanie gazem/hamulcem :decayed:

A Wy dalej swoje... Macie jakieś kompleksy że dalej CIĄGNIECIE ten temat :?:

Ktoś już chyba chciał odpuścić :gwizdanie:

Sami prowokujecie całe zamieszanie...

P.S. Jesteście tyle warci co Wasze klocki :kox::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jesteście tyle warci co Wasze klocki :kox::polew: :polew: :polew:

dziekuje :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

A Wy dalej swoje... Macie jakieś kompleksy że dalej CIĄGNIECIE ten temat :?:

Mamy kompleksy i leczymy je biturbo pod machą :decayed::kox:

Opublikowano

BTW Nosfer widze że grałeś w Star Wars the Force Unleashed. Warto kupować, czy od razu w dwójkę upalać :?:

Dwójka to gra na 6-8 godzin :gwizdanie:

W jedynkę grałem/gram = odłożyłem na półkę i mam zamiar wrócić do niej :)

Opublikowano

BTW Nosfer widze że grałeś w Star Wars the Force Unleashed. Warto kupować, czy od razu w dwójkę upalać :?:

Dwójka to gra na 6-8 godzin :gwizdanie:

W jedynkę grałem/gram = odłożyłem na półkę i mam zamiar wrócić do niej :)

Dzięki, to w takim razie kupuję :decayed:

Opublikowano

Odpaliłem teraz pełną grę Dead Rising 2 na PS3, ale ta gra jest popierdzielona :polew: :polew: :polew::kox:

Opublikowano

ja na chwile obecna w UFC pykam :)

Opublikowano

Odpaliłem teraz pełną grę Dead Rising 2 na PS3, ale ta gra jest popierdzielona :polew: :polew: :polew::kox:

Ano jest... i chyba do niej wrócę :D

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

ej... szczerze - strasznie slaby graficznie jest ten Uncharted 3... wiele gier multiplatformowych bije go na glowe, jak chociazby Assassin. :shocked:

Opublikowano

Waży 1.7 Gb to demo multi.

Flyer, to jest ważna miodność tej gry. A miód aż kapie. :slina:

Opublikowano

Tak sobie pomyślałem, że musi nadrabiać grywalnością. Z wyglądu nie ma szału :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.