Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

A to że klocki mogą mieć lepsze pady ( osobiście nie używałem, wnioskuję po gabarytach )

widzisz , ja używałem tych i tamtych wiec wiem co pisze :wink4:

No i :?:

Chyba nie do końca o tym pisałem...

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sami nakręcacie dziwny klimat...

No bo o czym ma świadczyć taka wypowiedź:

Tutaj ewidentnie Sony dalo ciala.

Michała troszkę chyba fantazja poniosła :rolleyes:

no prosze Cie... :polew: nikogo nie urazilem, wiec nie rozumiem czemu mialoby mnie "poniesc" - to juz nie mozna napisac niczego "zlego" n/t Sony? nie popadaj w jakies skrajnosci.

Wy co chwila piszecie o "xklockach", nie slyszalem praktycznie od zadnego z Was jeszcze zadnego pozytywnego zdania n/t produkcji Microsoftu, czy samej konsoli... wiec kto to jest fanbojem?

Ja w przeciwienstwie do Was potrafie docenic produkcje Sony/wydawcow na PS3 - o czym swiadczy sporo moich postow tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem okazję raz zagrac na padzie od X'a i wydawal mi się za duży,dlatego wolę tego od SONY , ale jak sam wczesniej napisalem na X'ie gralem tylko raz więc nie mogę za bardzo osądzac co lepsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami nakręcacie dziwny klimat...

No bo o czym ma świadczyć taka wypowiedź:

Tutaj ewidentnie Sony dało ciała.

Michała troszkę chyba fantazja poniosła :rolleyes:

no prosze Cie... :polew: nikogo nie urazilem, wiec nie rozumiem czemu mialoby mnie "poniesc" - to juz nie mozna napisac niczego "zlego" n/t Sony? nie popadaj w jakies skrajnosci.

Wy co chwila piszecie o "xklockach", nie slyszalem praktycznie od zadnego z Was jeszcze zadnego pozytywnego zdania n/t produkcji Microsoftu, czy samej konsoli... wiec kto to jest fanbojem?

Ja w przeciwienstwie do Was potrafie docenic produkcje Sony/wydawcow na PS3 - o czym swiadczy sporo moich postow tutaj.

No proszę Cię Michał kto tu popada w skrajności...

Napisałem że Twoja wypowiedź jak dla mnie była mocno przesadzona i niewiele ma wspólnego z prawdą, a tylko nakręca głupi klimat co lepsze... Poza tym masz się tu za sprawiedliwego a bezsensownie wrzucasz wszystkich do jednego wora i wypowiadasz się w dość mocno tendencyjnym tonie.

Oczywiście, można napisać że pad od X'a jest lepszy bo większy i lepiej w dłoniach leży, ale żeby zaraz to świadczyło o tym że dualshock to kiepski produkt... Poniosło Cie ewidentnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DualShock to udana konstrukcja co potwierdza setki milionów na całym świecie, jeżeli byłby zły to zaraz przy premierze PS3 zrobili by inny model pada, prosta piłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DualShock to udana konstrukcja co potwierdza setki milionów na całym świecie, jeżeli byłby zły to zaraz przy premierze PS3 zrobili by inny model pada, prosta piłka.

:facepalm:

Tak - Sony zaraz zrobiloby inny model pada... :decayed: - Ty chyba nie wiesz co piszesz :D

Sony chcialo zachowac klasyczna forme pada, ale swiat poszedl do przodu...

Sporo gralem i czasami gram na PS3 (jak nie firma, to u kumpla) i pad od PS3 ma moim zdaniem zbyt mocno "cofniete" galki, a krzyzak jest rozwiazaniem z epoki lat 90'... dlatego ten pad nie poszedl z duchem czasu niestety.

No proszę Cię Michał kto tu popada w skrajności...

Napisałem że Twoja wypowiedź jak dla mnie była mocno przesadzona i niewiele ma wspólnego z prawdą, a tylko nakręca głupi klimat co lepsze... Poza tym masz się tu za sprawiedliwego a bezsensownie wrzucasz wszystkich do jednego wora i wypowiadasz się w dość mocno tendencyjnym tonie.

Oczywiście, można napisać że pad od X'a jest lepszy bo większy i lepiej w dłoniach leży, ale żeby zaraz to świadczyło o tym że dualshock to kiepski produkt... Poniosło Cie ewidentnie :)

moja wypowiedz niezgodna z prawda? :) od kiedy grasz "na serio" ? ja od 5 lat sledze rynek konsol, bo tyle czasu mam xboxa... wiele tematow, wiele dyskusji, sond i opinii wyczytalem, nie bije piany, tylko napisalem opinie n/t padow, na ktore natknalem sie w sieci i gwarantuje Ci, ze gdyby zalozyc sonde na takiej Polygamii, ktore pady sa poprostu lepsze - to wygralby X.

i potworze raz jeszcze - doceniam sporo produkcji/ekskluziwow Sony, ale... PS3 tez moze miec wady :naughty::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem jakimś ekspertem ale miałem w rękach pada od X-a i jakiegoś super wrażenia akurat na mnie nie zrobił, ale przyznam że pograłem tylko troche. W dodatku jest brzydki :tongue4: ale to akurat jest mało istotne.

Brat kiedyś przysłał koledze na handel jedną normalną sztukę i 3 takie stare przeżytki jakieś, chyba te pierwsze X-y :wallbash:

Kto ma platynke w Ac2 ?

Zacząłem troche w to grać, wydaje sie że w miare łatwo pójdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktore pady sa poprostu lepsze - to wygralby X

Ja swoje Ty swoje...

Przeczytaj ze dwa razy o czym piszę i później mi odpisuj...

Nie neguję wyższości pada klockowego nad duale'em tylko Twoje stwierdzenie że sony się skompromitowało takim produktem.

Czy to tak trudno zrozumieć :?:

od kiedy grasz "na serio" ? ja od 5 lat sledze rynek konsol, bo tyle czasu mam xboxa...

No bo Ty jesteś gość :gwizdanie:

Poza tym ja nigdy nie gram/grałem "na serio", dla mnie to zawsze byla/będzie zabawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, głupio mi, Jarko stanął w mojej obronie a teraz sam walczy z wiatrakami :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mają powiedzieć PeCetowcy podsumowani obazkiem przedpotopowego PC w podwieszonym poście? :naughty::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje Ty swoje...

Przeczytaj ze dwa razy o czym piszę i później mi odpisuj...

Nie neguję wyższości pada klockowego nad duale'em tylko Twoje stwierdzenie że sony się skompromitowało takim produktem.

Czy to tak trudno zrozumieć :?:

Wskaz mi prosze gdzie napisalem o kompromitacji Sony.

od kiedy grasz "na serio" ? ja od 5 lat sledze rynek konsol, bo tyle czasu mam xboxa...

No bo Ty jesteś gość :gwizdanie:

Poza tym ja nigdy nie gram/grałem "na serio", dla mnie to zawsze byla/będzie zabawa...

Tak - jestem gosc :polew: - a granie dla mnie to cos wiecej niz tylko zabawa :D

Prosze Cie Jarek - bez takich tekstow :wink4:

Wyrazilem swoje zdanie, podparlem je opiniami, na ktore sie natknalem/natykam, a Wy od razu kontrujecie - ze gadam bzdury, ze nie mam racji, bo pady sa za***iste :cool1:

Jak ktos mowi, ze X jest glosny - mowie, ze jest. Jak ktos mowi, ze gra online kosztuje - potwierdzam. Natomiast Wy nie mozecie przezyc, ze ktos napisal cos zlego n/t PS3 :decayed: Z calym szacunkiem, jakby MS stracil dane milionow userow, ukrywal to, a potem nie potrafil przywrocic w normalnym czasie uslugi, za ktora zaplacilem kupujac konsole - a tu na forum... praktycznie cisza - dlatego uwazam, ze userzy Sony sa fanbojami, tak samo jak wyznawcy Apple'a :wink4:

aha - ja jestem fanbojem Audi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - Sony zaraz zrobiloby inny model pada... :decayed: - Ty chyba nie wiesz co piszesz :D

A jaką masz pewność że nie zrobili by innego :gwizdanie:

Ale z drugiej strony pamiętajcie, PS3 pochodzi od żółtków a oni mają mniejsze ręce i stąd ten problem, zresztą cali są mniejsi :decayed:

Skończcie tą dyskusję który pad lepszy bo to do niczego nie prowadzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje Ty swoje...

Przeczytaj ze dwa razy o czym piszę i później mi odpisuj...

Nie neguję wyższości pada klockowego nad duale'em tylko Twoje stwierdzenie że sony się skompromitowało takim produktem.

Czy to tak trudno zrozumieć :?:

Wskaz mi prosze gdzie napisalem o kompromitacji Sony.

Tutaj ewidentnie Sony dalo ciala.

Tylko proszę Cię nie pisz mi że dawanie ciała to nie to samo co kompromitacja :rolleyes:

Wyrazilem swoje zdanie, podparlem je opiniami, na ktore sie natknalem/natykam, a Wy od razu kontrujecie - ze gadam bzdury, ze nie mam racji, bo pady sa za***iste :cool1:

Michał, albo sie czegoś najarałeś albo za dużo wody z baśki wypiłeś bo widzę że czytanie ze zrozumieniem sprawia Ci ogromny problem...

Napisz mi proszę gdzie ja Cię kontrowałem odnośnie tego który pad jest lepszy :?:

Pady są bardzo dobre, produkt wytrzymały i wysokiej jakości. Bateria bardzo długo trzyma, nie ma żadnych problemów z łączem bezprzewodowym - czego więcej wymagać :?: Jeżeli jednak pad od X jest wygodniejszy, lepiej w dłoniach "leży" to BAJKA - nic tylko sie cieszyć :)

Ten aspekt w dual'u mogliby poprawić. Coś jeszcze mam dodać żeby to stało się jasne :?:

Jak ktos mowi, ze X jest glosny - mowie, ze jest. Jak ktos mowi, ze gra online kosztuje - potwierdzam. Natomiast Wy nie mozecie przezyc, ze ktos napisal cos zlego n/t PS3 :decayed: Z calym szacunkiem, jakby MS stracil dane milionow userow, ukrywal to, a potem nie potrafil przywrocic w normalnym czasie uslugi, za ktora zaplacilem kupujac konsole - a tu na forum... praktycznie cisza - dlatego uwazam, ze userzy Sony sa fanbojami, tak samo jak wyznawcy Apple'a :wink4:

Naprawdę nie wiem jak się do tego odnieść... Zastanawiam się co chcesz udowodnić takimi tekstami :mysli:

Chcesz Nam może powiedzieć że jesteś lepszy bo masz xbox'a :?: Że użytkownicy tej konsoli to lepsi ludzie :?:

Naprawdę nie rozumiem po co w ten sposób podkręcasz atmosferę, a później to Nam wytykasz że się jątrzymy...

Jest fajny temat, możemy sobie o grach w cywilizowany sposób pogadać - skończmy już tą smutną polemikę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko proszę Cię nie pisz mi że dawanie ciała to nie to samo co kompromitacja :rolleyes:

Moze dla Ciebie tak. Kompromitacja to porazka na calej linii.

Ja napisalem tylko, ze pad ma moim zdaniem wady, nie bylem w stanie sie z nim oswoic.

Naprawdę nie wiem jak się do tego odnieść... Zastanawiam się co chcesz udowodnić takimi tekstami :mysli:

Chcesz Nam może powiedzieć że jesteś lepszy bo masz xbox'a :?: Że użytkownicy tej konsoli to lepsi ludzie :?:

Nic nie udowadniam, zawsze pisze to co mysle i niektorzy moga to odbierac w roznoraki sposob. Ty szukasz w moich postach jakiegos innego glupiego sensu a'la 'jestem lepszy bo mam inna konsole' - Prosze Cie, jestem dorosly. Skonczmy temat, bo nie ma sensu go juz walkowac.

Pojawiły się darmowe DLC do Shifta 2 - The Legends Pack i Speedhunters Pack

http://www.nfsplanet.de/en/news/6206

Nie spamuj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompromitacja to porazka na calej linii.

A ewidentne dawanie ciała :?: :naughty::polew: :polew: :polew:

skończmy już tą smutną polemikę.

Skonczmy temat, bo nie ma sensu go juz walkowac.

Czytasz całe moje posty czy tylko wybrane fragmenty :naughty: :naughty: :naughty:

BTW Nosfer widze że grałeś w Star Wars the Force Unleashed. Warto kupować, czy od razu w dwójkę upalać :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się darmowe DLC do Shifta 2 - The Legends Pack i Speedhunters Pack

http://www.nfsplanet.de/en/news/6206

Nie spamuj :decayed:

A tam spamowanie :cool1: była szansa na ciach bajerę a tu klops :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...