Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nowal ogarniasz multi ?? jakby co to możemy ustawke zrobic :decayed:

jeszcze nie ogarniam :D ale jak cos to sie ustawimy na trofea :)

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Army Of Two - T40D

Opublikowano

nowal ogarniasz multi ?? jakby co to możemy ustawke zrobic :decayed:

jeszcze nie ogarniam :D ale jak cos to sie ustawimy na trofea :)

To ja też :decayed:

Opublikowano

nareszcie ukończyłem to popieprzone street of rage II, PABLO dzięki za wskazówkę z kataną :notworthy: :notworthy:

kto z was ma wipeuota ?

Opublikowano

nareszcie ukończyłem to popieprzone street of rage II, PABLO dzięki za wskazówkę z kataną :notworthy: :notworthy:

:wink4:

Opublikowano

nareszcie ukończyłem to popieprzone street of rage II

Nie szkoda Wam czasu na takie gry :mysli::kox:

Opublikowano

nareszcie ukończyłem to popieprzone street of rage II

Nie szkoda Wam czasu na takie gry :mysli::kox:

nie :decayed:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Coś sie zesrało z multi w Dead Nation ?

Opublikowano

Nie szkoda Wam czasu na takie gry :mysli::kox:

Właśnie że nie, chętnie bym pograł w takie gry na ps3 jak za mało lata na fliperach w stylu cadillac and dinosaurs, Punischer czy za***isty Raiden (samoloty) :kox:

Ale chyba tych tytułów nie ma :kwasny:

Opublikowano

Nie szkoda Wam czasu na takie gry :mysli::kox:

Właśnie że nie, chętnie bym pograł w takie gry na ps3 jak za mało lata na fliperach w stylu cadillac and dinosaurs, Punischer czy za***isty Raiden (samoloty) :kox:

Ale chyba tych tytułów nie ma :kwasny:

Ale po co takie gry na PS3 skoro jest znacznie więcej dużo lepszych tytułów :gwizdanie:

Kup se pegasusa i po sprawie :naughty:

Opublikowano

Ale po co takie gry na PS3 skoro jest znacznie więcej dużo lepszych tytułów :gwizdanie:

Jarek , oprócz tytułów które katujesz istnieje kategoria "Arcade" , i uwierz mi ze tez ma wielu zwolenników. :wink4:

Opublikowano

Ale po co takie gry na PS3 skoro jest znacznie więcej dużo lepszych tytułów :gwizdanie:

Jarek , oprócz tytułów które katujesz istnieje kategoria "Arcade" , i uwierz mi ze tez ma wielu zwolenników. :wink4:

Dokładnie o tym mówię.[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 14:05_________________________________________________

Kup se pegasusa i po sprawie :naughty:

Miałem jak i kilka późniejszych konsol :kox:

Opublikowano

No i co z tego...

Dla mnie to sie mija z celem...

Takie gierki pewnie na PC da sie odpalić, pada podpiąć i można grać...

Po co mi to na PS3...

Opublikowano

Na piecu jest coś takiego jak MAME Arcade Emulator i są tam praktycznie wszystkie gry znane z automatów.

Opublikowano

No i co z tego...

Dla mnie to sie mija z celem...

Takie gierki pewnie na PC da sie odpalić, pada podpiąć i można grać...

Po co mi to na PS3...

po co się tak spinasz, jest jedna zasada nie chcesz grać to nie ściągasz, nie kupujesz, nie grasz.

przy street rage'u było dużo fanu jak graliśmy z PABLEM online, przy okazji wpadło kilka pucharków, są osoby które zrobiły 100% w jeden dzień mi z racji tego że mam mało czasu troszkę dłużej zeszło, ale czy to był czas zmarnowany ? (generalnie granie to marnowanie czasu :decayed:)

P.S kto chętny na multi w RDR ?

Opublikowano

Na pc to nie jest gra na 20" monitorze, właśnie o to chodzi że lepiej odpalić na 40" LCD, zabrać bezprzewodowego pada PS3 i jazda :kox:

Ostatnio z Moicz'em graliśmy w Streets'a i klimat jak na fliperach :decayed:

Opublikowano

A jaki problem PC podłaczyć do dużego TV? Padzik również nie jest problemem, na kanapie czy fotelu też można się wygiąć :mysli::przebiegly:

Opublikowano

A jaki problem PC podłaczyć do dużego TV? Padzik również nie jest problemem, na kanapie czy fotelu też można się wygiąć :mysli::przebiegly:

Ja tylko uznaję pada od PS3, jak mi załatwisz adapter/redukcję by można go było podłączyć pod kompa i skonfigurować to dawaj znać :decayed:

A tak na serio to miałem pada coś ala xbox (z wyglądu identyczny) i dodatkowo chłodził w 3 stopniach, to go sprzedałem kumplowi :kwasny:

Opublikowano

Ja tylko uznaję pada od PS3

:facepalm:

jak byłem w Twoim wieku tez tak myślałem :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.