Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Odpalaj konsole :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Odpalaj konsole :gwizdanie:

jarko nie teraz :polew:

Idę w kimę, miałem na myśli jutro jak byś chciał pograć :wink4:

Opublikowano

Zagram kampanię w Dead Nation po sieci :decayed:

ja znajdę czas to zagramy :decayed:

Opublikowano

Zagram kampanię w Dead Nation po sieci :decayed:

ja znajdę czas to zagramy :decayed:

Widziałem że pykałeś całą noc w DN, ale żeby po sieci z kolegą z forum to nie :evil:

Opublikowano

Zagram kampanię w Dead Nation po sieci :decayed:

ja znajdę czas to zagramy :decayed:

Widziałem że pykałeś całą noc w DN, ale żeby po sieci z kolegą z forum to nie :evil:

Dziś w nocy nie grałem nic :tongue4:

Chcesz to za chwile można pograć :naughty:

Opublikowano

Teraz gram w Dungeon Siege 3 :good: bardzo fajna graficzka, rozwałka niezła, pozwoli jakoś przepykać do czasu wyjścia Diablo 3 :evil:

Opublikowano

Pablo skup się :rolleyes:

Poza tym Ciebie to nawet nie mam w statystykach :gwizdanie:

Opublikowano

Pablo skup się :rolleyes:

Poza tym Ciebie to nawet nie mam w statystykach :gwizdanie:

W jakich statystykach :gwizdanie:

Chodzi Ci o znajomych w PSN :?:

Opublikowano

W Dead Nation w statystykach Cie nie ma.

A o granie w nocy pisałem do Żółwia :cool1:

Opublikowano

W Dead Nation w statystykach Cie nie ma.

A o granie w nocy pisałem do Żółwia :cool1:

Nie ma mnie bo nie gram w single tylko zespołowo albo przez sieć :wink4:

Fakty pomyliłem posta, chyba się nie wyspałem :rolleyes:

Ale sobie możesz porównać trofeum u mnie w tą grę, ja zaraz zobaczę coś tam już ogarnął w DN :naughty:

Opublikowano

Teraz gram w Dungeon Siege 3 :good: bardzo fajna graficzka, rozwałka niezła, pozwoli jakoś przepykać do czasu wyjścia Diablo 3 :evil:

czyli muszę kupić ? :decayed:

Opublikowano

Kupić lub załatwić wersję testowa :wink4: Przyjemnie się gra :good:

Opublikowano

Kupić lub załatwić wersję testowa :wink4: Przyjemnie się gra :good:

Ps3 Only :wink4:

Opublikowano

Na PS3 też jest :naughty:

Opublikowano

Na PS3 też jest :naughty:

Wiem :) Dlatego nie mogę załatwić wersji testowej :gwizdanie: :wink4:

Ale spoko, skończę z kobietą Borderlands to kupię DS III

Opublikowano

moskal :rolleyes:

no chciałem mu tylko pokazać ze na X-a tez jest :rolleyes:

Opublikowano

Spoko, źle to napisałem..

- Reniu napisał, żebym załatwił v. testową :gwizdanie:

Napisałe PS3 Only - w sensie, że gram tylko na PS3 więc nie załatwię sobie v,. testowej.. :wink4:

Zbyt ciemno się wyraziłem :)

Opublikowano

moskal :rolleyes:

no chciałem mu tylko pokazać ze na X-a tez jest :rolleyes:

Tak tak, wiemy. Na forach warezowych jest mnóstwo wersji testowych a szczególnie tych na x-klocka :rolleyes:

My użytkownicy PS3 mamy PSS i wersje demo, niestety nie każdej gry :)

Opublikowano
:

Zbyt ciemno się wyraziłem :)

zdarza sie najlepszym :wink4:

My użytkownicy PS3 mamy PSS i wersje demo, niestety nie każdej gry :)

no to juz nie moja wina

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.