Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Prince of Persia za***iste... bylo jak gralem 3 lata temu :tongue4:

Teraz juz sie pewnie przykurzylo...

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To zapomniane piaski już są 3 lata na rynku :mysli:

Opublikowano
  • Autor

niet, mowie o wczesniejszej wersji

Opublikowano

Aaa no ja zapomniane piaski odpaliłem...

Opublikowano

czyżby FIFA nie wychodziła co roku nowa tylko będą robione aktualizacje :decayed:

ale płacić i tak pewnie będzie trzeba za aktualizacje co roku, to wole MediaMarkt lecieć po płyte :kox:

Andrew Wilson, wiceprezes EA Sports, stwierdził, że o ile w tej chwili najlepszym sposobem na "aktualizację" naszej gry jest rok w rok kupowanie nowej płytki, to wkrótce gracze nie będą już chcieli wydawać na to kolejnych 200 złotych.

Rozwiązaniem na przyszłość może być usługa Football Club, która zapewni graczom jeden profil we wszystkich wersjach gry na wszystkich platformach, a do tego zapewnia możliwości aktualizacji na bieżąco.

"Z czasem, w oparciu o opinie użytkowników, dane które dostarczamy z dnia na dzień będą coraz większe, a coroczne edycje coraz mniejsze i w końcu dostaniemy prawdziwy, oparty na graczach serwis cyfrowy".

Świat oszalał. Plany Wilsona to jednak nie najbliższe lata, a bliżej nieokreślona przyszłość. Tym czasem możemy się spodziewać kolejnych prób poprawy grafiki, animacji, a także wprowadzania nowych elementów.

Opublikowano

Ja już Fify więcej nie kupię... Po tym jak zmarnowałem kasę na 11 mam wyjebane na tą grę...

Tym bardziej że na jesień wychodzi kilka BAAARDZO zacnych tytułów :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ja już Fify więcej nie kupię... Po tym jak zmarnowałem kasę na 11 mam wyjebane na tą grę...

trzeba bylo najpierw potestowac demo :cool1:

skonczylem wczoraj po imprezie Bioshocka 1 - mega :evil:

dzis zaczynam dwojke :naughty:

Opublikowano

Ja już Fify więcej nie kupię... Po tym jak zmarnowałem kasę na 11 mam wyjebane na tą grę...

trzeba bylo najpierw potestowac demo :cool1:

skonczylem wczoraj po imprezie Bioshocka 1 - mega :evil:

Testowałem demo fify i było mega, testowałem demo bioshock'a i była kupa...

Zagrałem w pełne wersje obu gier i jestem kompletnie odmiennego zdania :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Dema z reguly sa duzo slabsze niz full wersje :) - bawiles sie w demie tym menedzerem, ktory tak Cie wkurwil, czy go nie bylo?

Opublikowano

HEAVY RAIN ukończone :decayed: w napędzie już czeka uncharted 2 :naughty: :naughty:

Opublikowano

Wariacie :naughty:

Opublikowano

w napędzie już czeka uncharted 2 :naughty: :naughty:

wciągnie Cię na maksa :)

ja Batmana katuje :good:

Opublikowano

w napędzie już czeka uncharted 2 :naughty: :naughty:

wciągnie Cię na maksa :)

ja Batmana katuje :good:

mam nadzieję że wciągnie :decayed: bo heavy rain fabułą zmiażdżyło mi suty :decayed:

jak Ci idzie w BATMANIE ? będziesz calakował ?

Opublikowano

jak Ci idzie w BATMANIE ? będziesz calakował ?

54% skończone :)

calakował :mysli:

Opublikowano

w napędzie już czeka uncharted 2 :naughty: :naughty:

wciągnie Cię na maksa :)

ja Batmana katuje :good:

mam nadzieję że wciągnie :decayed: bo heavy rain fabułą zmiażdżyło mi suty :decayed:

jak Ci idzie w BATMANIE ? będziesz calakował ?

Raz w to grałeś? Czy różne wersje zakończenia miałeś okazje sprawdzić? :gwizdanie: :kox:

w napędzie już czeka uncharted 2 :naughty: :naughty:

wciągnie Cię na maksa :)

ja Batmana katuje :good:

Bankowo! Ja grałem NON STOP jak miałem chwilę przerwy i rodziny nie widziałem. :wink4:

Teraz Assassin's Creed 2 na tapecie. :naughty:

Opublikowano

Ja już Fify więcej nie kupię... Po tym jak zmarnowałem kasę na 11 mam wyjebane na tą grę...

cienki jesteś,dlatego :decayed:
Opublikowano

Ja już Fify więcej nie kupię... Po tym jak zmarnowałem kasę na 11 mam wyjebane na tą grę...

cienki jesteś,dlatego :decayed:

Poczytaj wątek, jest sporo więcej lepszych gier...

W fife to mogę z kumplami przy pifku pograć :naughty:

Opublikowano

Ja już Fify więcej nie kupię... Po tym jak zmarnowałem kasę na 11 mam wyjebane na tą grę...

cienki jesteś,dlatego :decayed:

Poczytaj wątek, jest sporo więcej lepszych gier...

W fife to mogę z kumplami przy pifku pograć :naughty:

w FIFE gram nałogowo....reszta gier jedynie okazyjnie (czyt. prawie wogóle)

gdyby nie fifa to PS byłby mi niepotrzebny :rolleyes:

Opublikowano

Fifa 11 jak dla mnie nie ma fajnego trybu żebym mógł siedzieć przy niej i sezony robić :gwizdanie:

Opublikowano

Fifa 11 jak dla mnie nie ma fajnego trybu żebym mógł siedzieć przy niej i sezony robić :gwizdanie:

ja gram tryb kariery jednym zawodnikiem (mecze gram całą drużyną)

no i głównie w sieci :decayed:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 11:55_________________________________________________zobacz sobie moje brameczki z meczy w sieci :kox:

http://www.ea.com/pl/football/profile/media/PS3/grzechu4don

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.