Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:yes2:

SOOO LAAAMEEEE :decayed:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a na czym grasz? Pad, klawiatura, kierownica? Jak ja włączyłem F1 na PC po tym jak wyciekło to na klawiaturze ujechać nie mogłem nawet jednego okrążenia bez wypadnięcia z trasy. (oczywiście poziom ekspert bez wspomagaczy)

Kierownica :beach:

:yes2:

SOOO LAAAMEEEE :decayed:

Playing at strong PC isn't lame :naughty:

Rozważam zakup klocka do kompletu :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Rozważam zakup klocka do kompletu :cool1:

no w koncu mialbym sie z kim poscigac w Forzie 4 ! :kox:

Opublikowano
:naughty: masz w FM kilka lat treningu więcej, pewnie goniąc Cię bym do końca zdążył osiwieć:D
Opublikowano

Ja ostatnio skończyłem Dead Space 1, Bioshock 1, teraz lajtowo

kończę Lost and Damned i gram nałogowo w TWO WORLDS 2:

<--- koniecznie hd on.
Opublikowano

Niech wam Będzie ..mój GamePlay ale wrzucony przez kumpla...mi by sie ładowało 5h :D

Opublikowano

za***iste!!!

Opublikowano
  • Autor

:naughty: masz w FM kilka lat treningu więcej, pewnie goniąc Cię bym do końca zdążył osiwieć :D

watpie :) duzo gralem przez pierwsze 2 miesiace, potem sie kurzyla.

za***iste!!!

niestety na konsolach bedzie sporo gorzej :kwasny:

Opublikowano

Michał, jaką masz kierę do boxa? Jest coś sensownego w normalnych pieniądzach?

Opublikowano

niestety na konsolach bedzie sporo gorzej :kwasny:

Dokładnie :wallbash:

Mam nadzieję że pogram w miarę na dobrych ustawieniach na kompie, bo ostatni BF hulał mi na full detalach a kompa mam z 2007r :lol1:

Opublikowano
  • Autor

Michał, jaką masz kierę do boxa? Jest coś sensownego w normalnych pieniądzach?

ja mam ori xbox'ową + stojak.

Opublikowano

Pan ta gra plants vs zombie to jest niezły koks.

Nie myslalem ze jest tak rozbudowana. Z początku wyglad na bardzo prostą na kilka godzin a tu nic z tych rzeczy. Gra na kilka dni bitych.

Opublikowano

halo halo, w Gowa 3 ktoś tu gra? za***ista cześć, kampanii na razie nie grałem tylko multi ale w końcu jest tak jak byc powinno...

Ja też cisnę, ale multi, bo na kampanie nie miałem jeszcze czasu :) Trochę mnie ta gra wkur*&a, bo w 2 przez dość chwile grałem cały czas na hoście :D Ogólnie jest klasa i wcale nie potrzeba blureja żeby grafika była na naprawdę wysokim poziomie!

Opublikowano

Ma ktoś z Was coś na zbyciu pod PS3? Chętnie odkupię :)

Opublikowano

w mwdia teraz byla promo za 859zł ;/

Opublikowano

jak tam Panowie po premierze bety Battlefield 3 bo ja mam mieszane uczucia popykałem na PC i słabo to widzę

Opublikowano

Marudzisz... Beta to Beta ...ale i tak miazga

Opublikowano
  • Autor

na konsolach grafika bez szalu, czego sie w sumie spodziewalem :) gra sie bardzo dobrze, ale jak to w becie - duzo bugów.

Opublikowano

na konsolach grafika bez szalu, czego sie w sumie spodziewalem :) gra sie bardzo dobrze, ale jak to w becie - duzo bugów.

przecież grafy juz nie poprawia bo na X-a to juz szczyt możliwości konsoli a na PS3 nikt nie potrafi tego zrobić :decayed:

Opublikowano

ja tam młuce GoW 3 :D jeszcze dziś i na weteranie chyba przejde :D wczoraj z 7 godzin grałem :D i zginąłem tylko 4 razy :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.