Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to ja jedną przygarnę jak coś :kox:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

albo rozdaj biednym! :naughty:

np. mi :decayed: :decayed:

Opublikowano

Pany

A jakbym se kupil gierki w USA?

Czy tam jest jakas rejonizacja, czy co?

Sorry za chyba glupie pytanie, ale z tego co wiem, to sprawa robija sie o NTSC i PAL?

Znajoma mojej znajomej twierdzi, ze przywozi z USA gry dla starego i tu normalnie dzialaja, nie dopytalem tylko, czy przypadkiem PS3 nie zostalo zakupione za oceanem

Dzieki

Opublikowano

Nie ma rejonizacji w grach na PS3.

Inna sprawa to serwery on line. Bo większość gier nie ma ograniczenia, ale niektóre mają trzeba by było sprawdzać kolejne tytuły. Większość jest jednak uniwersalna UT3, COD4 i inne ~ w innym wypadku zawsze można założyć nowego użytkownika w konsoli jako USA i grać z amerykańcami :wink4:

Opublikowano

Już niedługo :D

Zastanawiam sie czy warto brać pro-ordera ?

Podobno czasami dochodzi do takich systuacji że ten kto zamówił ma poźniej niż normalnie jak dana firma sie przeliczy z ilością egzemplarzy. Pozatym może w MM będzie dobra cena bo ponoć mają jakiś układ z SONY.

Jak myslicie warto brac pro-order ? Bo nie mam doświadczenia, nigdy nie zamawiałem.

Na ultimie.pl są po 199zł, a na allegro nawet taniej.

Opublikowano
  • Autor

ja jeszcze nigdy nie robilem pre ordera i gry mam zawsze przed premiera...

ale ostatnio moj kumpel zrobil pre order wersji kolekcjonerskiej FM4 za 199PLN ! ...i dostal ja w dniu premiery kurierem mimo, ze inni sie prawie zabijali o nia.. a ceny skakaly do ponad 300PLN :kwasny:

Opublikowano

Zastanawiam sie czy warto brać pro-ordera ?

Podobno czasami dochodzi do takich systuacji że ten kto zamówił ma poźniej niż normalnie jak dana firma sie przeliczy z ilością egzemplarzy. Pozatym może w MM będzie dobra cena bo ponoć mają jakiś układ z SONY.

Jak myslicie warto brac pro-order ? Bo nie mam doświadczenia, nigdy nie zamawiałem.

Na ultimie.pl są po 199zł, a na allegro nawet taniej.

No ja czekam jeszcze na AC i też się zastanawiałem jak to zakupić...

I chyba kupię tam gdzie.. najtaniej :rolleyes:

Czekam już tyle czasu, nawet jak w dniu premiery nie dostanę to przeżyję :lol1:

Opublikowano

Nie ma rejonizacji w grach na PS3.

Inna sprawa to serwery on line. Bo większość gier nie ma ograniczenia, ale niektóre mają trzeba by było sprawdzać kolejne tytuły. Większość jest jednak uniwersalna UT3, COD4 i inne ~ w innym wypadku zawsze można założyć nowego użytkownika w konsoli jako USA i grać z amerykańcami :wink4:

dalem przyklad na PS3, a chodzi mi Xbox, ale juz doczytalem - na pudelku musi byc napis "region free" :)

Opublikowano
  • Autor

wu, a Ty juz nie grasz w Forze? :)

Opublikowano

wu, a Ty juz nie grasz w Forze? :)

nie, nie mam dostepu do x-a (to skomplikowane)

Opublikowano

komornik zabrał :wink4:

Sprawdzałem ten mój w robocie Xbox.

Bo ponoć odradzali mi brac 2006-2007 bo jakies płyty główne czy coś były awaryjne. Dokładnie nie pamiętam ale kolega mnie uczulał, że niby RODy są.

Ten "mój" jest z 2008 i ma HDMI więc to chyba już lepsza wersja ?

Opublikowano

no nie mów Julo ze kupisz Forze :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

A jak .... :wink4:

Opublikowano

A jak .... :wink4:

:shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

co mi szkodzi zobaczyc jak to u konkurencji wygląda, jak mi nie podejdzie to opyle.

Zresztą raczej nie bede trzymał 2 konsol, więc predzej czy później i tak opyle.

Opublikowano

Panowie, opłaca się coś takiego kupić do strzelanek ? http://allegro.pl/frag-fx-shark-ps3-splitfish-wysylka-gratis-i1859838824.html

W końcu coś wymyślili bo gra na padzie to porażka w FPS'y :wallbash:

Opublikowano

Cuber kup i zdaj relację jak to się sprawuję :naughty:

a cena... :kwasny:

Opublikowano

Panowie, opłaca się coś takiego kupić do strzelanek ? http://allegro.pl/frag-fx-shark-ps3-splitfish-wysylka-gratis-i1859838824.html

W końcu coś wymyślili bo gra na padzie to porażka w FPS'y :wallbash:

Pablo , kwestia przyzwyczajenia :wink4:

nie rozumiem , radzisz sobie na krzyzaku z wyzwaniem Vettela a nie dajesz rady na padzie w strzelanki ?? mi sie dobrze gra :good:

Opublikowano

Pablo , kwestia przyzwyczajenia :wink4:

mi sie dobrze gra :good:

Może jak się przyzwyczaisz, to sie w miarę dobrze gra, ale spróbuj zagrać w sieci z kimś kto gra myszką, to nawet jednego fraga nie zdobędziesz... :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.