Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

wow w punishera bym zagrał :kox: nie raz go przechodziłem a automaty zbiły na mnie majątek :wink: wie ktoś gdzie w to można pograć ?

Wujek google i znajdziesz ;) są całe paczki po kilkadziesiąt/kilkaset gier wraz z emulatorami :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To podaj jakiś namiar pomocniczy ... sam bym coś odpalił retro ... Gt6 mi sie nudzi powoli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem już po sprawdzeniu powyższego adaptera o którym pisaliśmy kilka postów wyżej, na następny dzień mi przysłali, z adapterami dołączona płytka instalacyjna, w windowsie kalibrujemy pady tak samo jak się dołącza do konsoli, przycisk wciskamy na adapterze i w tym samym czasie mały przycisk na padzie by się sparowały :)

Później już tylko ustawianie klawiszy pod siebie w danej grze, działa wszystko bez zarzutu, żadnych opóźnień, za 20zł super sprawa to co chciałem :kox:

ADAPTER / PRZEJŚCIÓWKA PAD X360 DO PC ALLE_GRAM (3911979858) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Jeden adapter łączy do 4 padów, wziąłem 2 szt. bo jeszcze sąsiad przy okazji wziął dla siebie.

Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to ma wspólnego z debilizmem?? Obraża Cie to czy jak bo nie rozumiem?? Moim zdaniem mega pomysł i bardzo możliwe że sobie przyozdobie x-a:whistling::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ma ,nie będą Ci tłumaczył czemu ,obklejaj sobie co tam chcesz a040.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podaj jakiś namiar pomocniczy ... sam bym coś odpalił retro ... Gt6 mi sie nudzi powoli :D

ROMS / Retro Torrents - Games Torrents - Page 1 - ExtraTorrent.cc The World's Largest BitTorrent System

Mówisz i masz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po zakonczeniu GTA V czołgiem smigam po miescie :-)

P.s ktos ma nagrywarke ihas 124 b ? Wiadomo do jakich celow :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałem ihas to jakiś miesiąc później pojawił się firmware do dvd-rw, ale pozostalem przy zewnętrznej nagrywarce :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam i mnie po premierze GTAV pół forum nudziło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie grałem jeszcze w gear of war

:facepalm: wyjdź mnie stund

+1 GoW to jedyny shooter ktory mnie tak wciagnal na konsoli.

A jak tam Panowie Ps4? Ogrywa ktos? Ja skonczylem juz assasyna no i nie ma gier ;p Czekam na DriversClub.

Ja gram w bf4 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od jakiegos czasu na x360 jest akcja "games with gold".... w skrócie, jak ktos ma konto gold (ale nie licza sie triale 48h i 7-o dniowe) moze pobrac za darmo 2 gry w miesiacu... :decayed: ja do tej pory sciagnalem juz Halo 3, Gears of War 1 + pakiety map do multi, Sleeping Dogs a teraz do pobrania jest Dead Island, które mozna przechodzic w co-opie. śmiechowa giera! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany

jakiego pada do PS3 ?

co polecicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAD PC DUALSHOCK GAMEPAD USB PODWÓJNA WIBRACJA PS3 (3930961930) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

o rany

12 zeta ????

to bedzie chodzic ?

starszy się ze mną kłóci że min stówę trzeba dać .....:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dj sobie spokoj , to nawet nie ma tych silniczków , przyjdzie , za ta kase nawet ci sie nie bedzie chciało odsyłac bo koszty wysyłki wieksze od kosztów zakupu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dj sobie spokoj , to nawet nie ma tych silniczków , przyjdzie , za ta kase nawet ci sie nie bedzie chciało odsyłac bo koszty wysyłki wieksze od kosztów zakupu :wink:

moskal wiec co

100 minimum, rzeczywiscie ?

podpowiedz bo nie za bardzo sie na tym wyznaje ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...