Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Mam zioma, ktory jest maniakiem, ma 50000 GP, w c**j zaliczonych gier i przerobiona konsole... podpytam :evil:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

gralem w NFS shift na G25

ale kila :thumbdown:

z symulacja nie ma to NIC ale to NIC wspolnego

jak dobrze ze tego nie kupilem

Opublikowano

Pykać można Panowie po necie na przerobionym X'ie. Bany lecą falowo i nie jest powiedziane, że się dostanie od razu. Poznałem niedawno kolesia,który już prawie rok łupie na Live i nic - znając życie, że po przeróbce pewnie również dostał bym banika jak ta lala na drugi dzień :naughty:

Gwarancję obchodzą rzeczywiście przez ponowne wgranie ori soft'u i po problemie.

moskal - załatw ori gierki bez przerabiania konsoli po 15 pln / szt - a niech mnie, dam nawet po 20 :polew:

Opublikowano

moskal - załatw ori gierki bez przerabiania konsoli po 15 pln / szt - a niech mnie, dam nawet po 20 :polew:

nima tak dobrze. ja to wczoraj nie wiedziałem od czego zacząć i musialem odpalić kilka po kilkadziesiąt minut :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nosfer:

Chodzi bardziej o firme bluzy która mam na sobie, nie o same siano,i zdjecie typu Nasz-Klasa :cool1: ( ale fakt jak ktoś nie zna intencji, to wygląda raczej głupio)

Tamte foty i strona ( w rozsypce ) i tak idzie do wywalenia bo zmieniłem umiejscowienie sklepu, i nowa strona jest w budowie :kox:

Spoko :kox: Fota koks :naughty:

Masz jakieś promocyjne ceny klubowe ? :naughty:

Może bym coś wycharatał przez pocztę :gwizdanie:

Opublikowano

tyle juz na tym klawisze ścieram a dopiero teraz zobaczyłem ze jest prawie jak w b6 :decayed:

beztytuuh.jpg

Opublikowano

ale masz grafike brzydka :decayed:

Opublikowano

laptop :gwizdanie:

Opublikowano

Wuju a co to za gra? LFS?

Opublikowano

Wuju a co to za gra? LFS?

no :decayed:

Opublikowano

Tam wiele samochodów ma elementy wnętrza z Audi ;) Symulator pierwsza klasa, mi brakuje jeszcze tylko G25 albo G27 do LFSa :slina:

Opublikowano

Hmm nigdy w LFS nie grałem, słyszałem o niej ale nie miałem okazji popykać. Będzie trzeba obadać. Póki co rozpracowuję rFactor, kto nie grał - polecam, myślę że ta sama liga co LFS jeśli chodzi o poziom realizmu.

Opublikowano

mam do sprzedania na X360 :

NFS Shift po polsku - 100 pln

Halo 3 ODST po polsku - 50 pln

PES 2008 - 30 pln

chce ktoś ???? :kox:

Opublikowano
  • Autor

Klienta na Shifta moge Ci zalatwic...

Opublikowano

Klienta na Shifta moge Ci zalatwic...

to dawaj go , jak sie zgłosi to wycofam aukcje z allegro :good:

Opublikowano
  • Autor

Skonczylem wczoraj Assain's Creed'a, ale nie kumam zakonczenia... zabilem mistrza i znalazlem sie znowu w pokoju z Lucy i doktorem, oni wyszli, a ja nie wiem co dalej robic... [wyskoczyl juz achievement o zakonczeniu gry] - tak sie konczy?

to dawaj go , jak sie zgłosi to wycofam aukcje z allegro :good:

W jakim masz stanei tego Shifta? Ostatecznie 100PLN? :kox:

Opublikowano

Z racji tego iż jestem przeziębiony i leżę w łóżku postanowiłem sobie ponaparzac w Pro Streeta :decayed:

Opublikowano

Właśnie krąży po necie wiadomość, że ostatnio bardzo dużo XBOXów zbanowali... :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Przerobionych? :naughty:

Opublikowano

Grał już ktoś w Dragon Age: The Beginning?

Jeśli tak, baaardzo proszę o wstępne wrażenia :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.