Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

Przeszedłem wczoraj DEMO GoW III :naughty: :naughty:

Ale miałem frajdę :kox:

Po pierwszych sekundach gry stwierdziłem, że coś mi nie pasi - grafika, jakoś sterowanie mało płynne czy coś..

Ale po 30 sekundach zapomniałem o co mi chodziło i grało się nadal za***iście - tak jak w poprzednich częściach :decayed:

Darksiders - wg. mnie kupa na godzinkę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Darksiders choojnia po maxie :)

Sciągnąłem Demko Dante Inferno i powiem ze kox :) kosa śmierci zamiata :)

Battelfield 2 - miazga po maxie, budynki wylatujące w powietrze mozna strzelać w gości stojących za deskami czy płotem za***iście realistyczna :)

idelana dla kamperów :D ze snajperka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dante Inferno :good: :good:

jeszcze wyjdzie "Lust" - w klimacie Dante Inferno, ale więcej chaosu i piekielnego wyuzdania :naughty:[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 14:49_________________________________________________http://www.ps3trophies.com/ - bardzo fajna stronka

Ps. Jest już DEMO Just Cause 2.

Ps2. Karta przedpłacona w ING działa w PS Store :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Jest już DEMO Just Cause 2.

jedynka była mocno średnia :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up. Gierka ma być zrobiona na engine Grida wieć wizualnie będzie na pewno wypas a i o fizykę/ realizm nie powinniśmy się martwić :good:

Wczoraj udało mi się skończyć Shifta :dance: Zostało do uzupełnienia kilka gwiazdek i osiągnięć ale to już szczegół.

Obecnie pogrywam w BF: Bad Company 2 :cool1: Gierka syci :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś kupiłem Bad Company 2 i po kilku godzinach gry muszę stwierdzić, że jest super jak działa... Ale problem w tym, że większość czasu nie działa. :polew: Mowa o wersji PC. Grę kupiłem tylko i wyłącznie do multi, single mnie nie interesuje. I tak: wyszukiwarka serwerów to tragedia, działa wooooolno i przez to jak w końcu wyświetli wyniki, to pokazuje już nieaktualne dane :polew: Połączyć się z jakimś serwerem to jak wygrać w totka a jak już nam się to uda, to mamy 90% szans na to, że po 30sek wywali nas szalejący punkbuster (oczywiście mam najnowszą wersję jak radzi producent). :polew: Oczywiście to problemy typowe dla WSZYSTKICH graczy BC2 w wersji PC i wszystkie fora tematyczne aż huczą od dyskusji na ten temat. EA i DICE pracują nad rozwiązaniem tych problemów i mam nadzieję, że szybko się uwiną, bo póki co jestem nieźle wkurwiony, że za 119zł dostałem grę, która nie działa. :thumbdown:

PODSUMOWUJĄC - jeśli ktoś myśli nad zakupem wersji PC z myślą o multi to nie musi się spieszyć - i tak sobie za dużo nie pogra na chwilę obecną :polew: Ale powtarzam, gra jest super i warto czekać na patche poprawiające błędy z punkbusterem i połączeniami z serwerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś pytał kiedyś o wszystkie piórka w ACII

dziś mi się nudziło i skończyłem zabójcę na 100 %

df29b75c9b92ee22.jpg

f3aa35a81c06cbbc.jpg

Sweet :naughty: :naughty:

Jak zrobię Platyne w Bioshocku, to się pochwalę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: ja dzis chyba odpale finala ale boje sie ze moze mnie wciagnac :evil:

którego ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TrueOgre

ktoś pytał kiedyś o wszystkie piórka w ACII

dziś mi się nudziło i skończyłem zabójcę na 100 %

df29b75c9b92ee22.jpg

f3aa35a81c06cbbc.jpg

Sweet :naughty: :naughty:

Jak zrobię Platyne w Bioshocku, to się pochwalę :kox:

ja już nie moge platyny w AC II :disgust:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TrueOgre

nie nie, to pozycja kultowa :decayed: ale niektóre pucharki można zrobić tylko podczas misji (nie wiedziałem o nich jak przechodziłem grę) a nie chce mi się całej od nowa zaczynać, żeby zdobyć 3 brakujące pucharki, zwłaszcza że do zdobycia są pod koniec :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie, to pozycja kultowa :decayed: ale niektóre pucharki można zrobić tylko podczas misji (nie wiedziałem o nich jak przechodziłem grę) a nie chce mi się całej od nowa zaczynać, żeby zdobyć 3 brakujące pucharki, zwłaszcza że do zdobycia są pod koniec :wink4:

Life... :)

Niektóre gry trzeba przejść 2-3 razy żeby zdobyć Platynę. :) - na różnych poziomach trudności..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TrueOgre

nie nie, to pozycja kultowa :decayed: ale niektóre pucharki można zrobić tylko podczas misji (nie wiedziałem o nich jak przechodziłem grę) a nie chce mi się całej od nowa zaczynać, żeby zdobyć 3 brakujące pucharki, zwłaszcza że do zdobycia są pod koniec :wink4:

Life... :)

Niektóre gry trzeba przejść 2-3 razy żeby zdobyć Platynę. :) - na różnych poziomach trudności..

wiem, tylko skąd tyle czasu wziąść :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...