Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

Mogli by sie postarac o to aby gry były tańsze, wtedy by nie było takich problemów piratowania konsoli, nie było by problemu i więcej ludzi by miało gry czyli więcej zadowolonych posiadaczy PS3 ale to już inny temat którego nie da się rozwiązać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mogliby ale nie mają w tym interesu bo gry i tak się sprzedają. problem jest raczej w tym że my w Polsce za mało zarabiamy a tego SOny nie zmieni ;)

poza tym mysle ze w Polsce byłoby piractwo nawet jak gry byłyby o połowę tańsze. taka mentalnośc - po co płacić za coś co mogę mieć za darmo (ukraść)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym kwestia aktualizacji. spiraconej windy nie zaktualizujesz.

Tu się mylisz, dobra wersja aktualizuje się bez najmniejszego problemu :gwizdanie:

PS. aby była jasność mam legalny system :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że nie każdego stać aby sobie kupić 4 tytuły gier z górnej półki które by chciał mieć bo to wydatek rzedu 500-600zł ,ale znam takiego gostka co ma same najlepsze tytuły na PS3 rónowartości 5tys :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym kwestia aktualizacji. spiraconej windy nie zaktualizujesz.

Tu się mylisz, dobra wersja aktualizuje się bez najmniejszego problemu :gwizdanie:

PS. aby była jasność mam legalny system :cool1:

co to znaczy dobra wersja? dobrze spiracona? aha, to pewnie do czasu. a pozniej znowu trzeba sie bawic w zmiane wersji albo modyfikację rejestru czy tym podobne. i tak w nieskonczoność. to nie dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz pytanie z innej półki ,są jakieś stronki z których idzie sciągać gry na PS3, od razu mówię że nie bede ściagał (bo po co jak i tak nie zadziałają jak są) to tylko dla ciekawiści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie. praktycznie kazda gra oferuje multi i nie bez powodu. single player to zazwyczaj zabawa na kilkanaście lub kilkadziesiąt godzin.

oj... troche sie zagalopowales.

kilka godzin do kilkunastu, kilkadziesiat to oferuje moze kilka gier.

a teraz pytanie z innej półki ,są jakieś stronki z których idzie sciągać gry na PS3, od razu mówię że nie bede ściagał (bo po co jak i tak nie zadziałają jak są) to tylko dla ciekawiści

:dziura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie napisałem ile gier to oferuje. poza tym grając na najwyższym poziomie trudniości czas gry się wydłuża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz pytanie z innej półki ,są jakieś stronki z których idzie sciągać gry na PS3, od razu mówię że nie bede ściagał (bo po co jak i tak nie zadziałają jak są) to tylko dla ciekawiści

są są :wink4:

www.darkwarez.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym kwestia aktualizacji. spiraconej windy nie zaktualizujesz.

Tu się mylisz, dobra wersja aktualizuje się bez najmniejszego problemu :gwizdanie:

PS. aby była jasność mam legalny system :cool1:

co to znaczy dobra wersja? dobrze spiracona? aha, to pewnie do czasu. a pozniej znowu trzeba sie bawic w zmiane wersji albo modyfikację rejestru czy tym podobne. i tak w nieskonczoność. to nie dla mnie

Nie, po prostu dobry release. Nic nie trzeba grzebać, nie dezaktywuje się, nie traci ważności, nic z tych rzeczy. Ktoś chyba bajek ci naopowiadał :cool1: Kończmy ten temat bo nie o tym mowa, napisałem to tylko po to by sprostować informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz pytanie z innej półki ,są jakieś stronki z których idzie sciągać gry na PS3, od razu mówię że nie bede ściagał (bo po co jak i tak nie zadziałają jak są) to tylko dla ciekawiści

są są :wink4:

www.darkwarez.pl

hehehe jak ja mogłem tego nie zauważyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej nie rozumiem. dobry release pirata? jak moze byc dobry pirat? pirat to pirat i nigdy nie bedzie oferował w 100% tego co oryginał i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej nie rozumiem. dobry release pirata? jak moze byc dobry pirat? pirat to pirat i nigdy nie bedzie oferował w 100% tego co oryginał i tyle

Tak sobie tłumacz :gwizdanie: Oryginał kupuje sie z innego powodu, w przypadku systemu nie ma najmniejszej różnicy w działaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze nie ma ale inaczej jest w przypadku konsoli a od tego zaczelismy. piracenie programów to inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wychodzę z założenia, że kupuję gry na których mi zależy. Chcę przecież wspierać Twórców, dzięki którym mam zapewnioną rozrywkę :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że nie każdego stać aby sobie kupić 4 tytuły gier z górnej półki które by chciał mieć bo to wydatek rzedu 500-600zł ,ale znam takiego gostka co ma same najlepsze tytuły na PS3 rónowartości 5tys :kox:

Pisałeś mi na gg, że 6 tyś. :gwizdanie:

Wynikałoby z tego, że ma jakieś 100 gier i to wszystkie "NAJ". :kox:

No, ale dobra nie wiedziałem, że jest tyle top gier.. :naughty:

Biorąc pod uwagę, żę dopiero zacząłeś grać - to zanim przelecisz przez wszystkie tytuły w które warto pograć to te, w które są teraz po 200zł będą kosztować już 40 zł. Więc nie przesadzajmy - gry nie są takie drogie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wychodzę z założenia, że kupuję gry na których mi zależy. Chcę przecież wspierać Twórców, dzięki którym mam zapewnioną rozrywkę :cool1:

dokładnie zgadzam się w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moicz, jak tam borderlands? mam ta gre chyba z 1,5r. Raz sie do niej zabralem, ale nie porwala mnie kurde... teraz skonczylem wszystkie questy w Falloucie 3 i znowu do niej wracam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie, bo się zastanawiam nad kupnem lub zassaniem z PSN.. Grałeś Co-op ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...