Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a co myślicie o the witcher 2 assassins ?

Grałem tylko na pececie i jest kosa.

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie mam do sprzedania gierki VANQUISH,BURNOUT PARADISE,BAD COMPANY 2,BORDERLANDS, KILLZONE 3 wsio na PS3 jacyś chętni PW?

Opublikowano

hmmm może jeden tytuł by mnie interesował :naughty:

Opublikowano
hmmm może jeden tytuł by mnie interesował :naughty:

który ?

---------- Post dopisany at 17:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:55 ----------

burnout i killzone już poszedł na allegro

Opublikowano

Ten drugi właśnie:facepalm:

Spoko mój sąsiad ma tego Killzone 3 to sobie pożyczę na długi czas :decayed:

Opublikowano

mogłeś napisać to bym nie wystawiał,

Opublikowano
mogłeś napisać to bym nie wystawiał,

Nie wiedziałem że tak szybko Ci pójdzie od ręki :grin:

Opublikowano

został mi tylko BORDERLANDS :decayed:

Opublikowano
został mi tylko BORDERLANDS :decayed:

A idź panie z tym :decayed:

Opublikowano
został mi tylko BORDERLANDS :decayed:

A idź panie z tym :decayed:

dupna gierka

Opublikowano
został mi tylko BORDERLANDS :decayed:

A idź panie z tym :decayed:

dupna gierka

Denerwowało mnie przemieszczanie się między lokacjami i na dłuższą metę sztampowość tej gry.

Co-Op trochę urozmaicał --> idzie dwójka, będzie lepsza :)

Opublikowano

ja dociągłem do platyny a na dodatki szkoda mi kasy więc chce to opchnąć :) jeżeli chodzi o samą grę to jest spoko ale nabijanie expa trochę monotonne :kwasny:

Opublikowano
ja dociągłem do platyny a na dodatki szkoda mi kasy więc chce to opchnąć :) jeżeli chodzi o samą grę to jest spoko ale nabijanie expa trochę monotonne :kwasny:

Dokładnie..

Dwójka ma być bardziej zróżnicowana - różne bronie *(a nie tylko inne staty), wiele postaci etc..

Ściągnąłem DC UNIVERSE ONLINE - trochę zacząłem grać, ale nie wiem czy wytrwam w tym na tyle długo :)

Battlefield trochę mnie zaczyna wk***iać.. nie wiem dlaczego.. Może dzisiaj na spokojnie trochę pogram to mi wróci ochota.. A tak gram sobie dla funu ~ trochę pokampie snajperem, trochę polatam Jetem, trochę ponabijam road killi helikopterem.. Ale przez to często ginę i chyba to mnie frustruje :D

Opublikowano

Może warto wziąść z PSS I AM ALIVE ? Kosztuje chyba 54. to /2 wychodzi 27.

Chętny ktoś ?

Opublikowano
:whistling:
Opublikowano

W nowego Wiedźmina ktoś grał ??? bo sie czaje do kupna , jak recenzje ???

Opublikowano

jak lubisz takie klimaty to czemu nie...ogólnie odgrzewany kotlet

Opublikowano
  • Autor
W nowego Wiedźmina ktoś grał ??? bo sie czaje do kupna , jak recenzje ???

ja gram, bardzo dobry. Prolog nudny, ale na szczescie krotki... potem pierwszy AKT i mozesz sie zesrac na rzadko jak zobaczysz las :naughty:

Ogolnie super, fabula, klimat, dialogi, grafika... do pelni szczescia brakuje dobrego silnika (jak np. w AC).

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

http://www.tvn24.pl/-1,1743327,0,1,niemiecki-sad-windows-7-i-xbox-360-maja-zniknac-ze-sklepow,wiadomosc.html

Ściema jak na razie, wyrok nie jest prawomocny bo jeszcze się będzie w Niemieckim sądzie odwoływał i będzie druga sprawa a zapewne w USA będą jeszcze 2 rozprawy.

Opublikowano

Pojawiła sie na PSN gra THE WALKING DEAD

Może warto sie złożyć ? Jest ktoś chętny ? Może ktoś ma kartę żeby zapłacić, no chyba że kupi sie zdrapkę.

---------- Post dopisany at 10:54 ---------- Poprzedni post napisany at 10:54 ----------

Pojawiła sie na PSN gra THE WALKING DEAD

Może warto sie złożyć ? Jest ktoś chętny ? Może ktoś ma kartę żeby zapłacić, no chyba że kupi sie zdrapkę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.