Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Może chciałby ktoś kupić PS3 250GB z kierownicą Logitech Driving Force GT i 14 grami (4 na dysku)? Chyba mi się znudziło granie :/ Najarałem się na iPada.

Kowal, kumpel ma z Play'a na sprzedaż 2 szt. ipada 2 nie chce dużo za nie, coś ok 1700-1800zł

Pracował u mnie w salonie i ma nówki sztuki bo dostał za umowy od Play'a, nawet nie wie jaki kolor bo nie wyjmował :grin:

Pablo chętnie tylko muszę sprzedać PS3 napierw. Chyba, że kumpel chce się wymienić z dopłatą? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Prison Break, ale platyny chyba nie dam rady... nie chce sie. Chyba nie w tej grze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie ostatnio upalam NFS-a The Run ... daje rade...a kolejnym moim tytułem będzie nowy Ridge Racer Unbounded :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj będą cisnął w Uncharted3 bo kupiłem po dobrej cenie :dancing:

Grałem teraz w Mortal Kombat Komplete Edition, jest :kox:

Freddy Kruger daje czadu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj będą cisnął w Uncharted3 bo kupiłem po dobrej cenie :dancing:

tzn za ile?

60zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj będą cisnął w Uncharted3 bo kupiłem po dobrej cenie :dancing:

Grałem teraz w Mortal Kombat Komplete Edition, jest :kox:

Freddy Kruger daje czadu :decayed:

Czyli mortal kombat godny uwagi ????? Czy lepiej zakupić kultowego Tekkena ???

http://allegro.pl/mortal-kombat-komplete-edition-ps3-3d-dodatek-i2254617574.html

http://allegro.pl/mortal-kombat-na-ps3-sklep-poznan-i2243618032.html

http://allegro.pl/tekken-hybrid-ps3-sklep-electronicdreams-w-wa-i2237267032.html

http://allegro.pl/tekken-6-nowa-folia-ps3-tanio-z-pl-cool-games-i2247262451.html

Tak to wygląda cenowo ... oba tytuly w wersjach zwykłych i specjalnych ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolałbym Mortala bo jest większy fan w graniu, grałem w wszystkie Tekkeny ale to co zrobili z VI częścią to dramat :facepalm:

Grafika za***ista obraz w 1080p, szczegółowość plansz na wysokim poziomie.

Fajnie że można sobie przypomnieć czasy grania w MK1 czy MK2 jak widzi się te miejscówki które w tej części dodali :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas na xboxie cisnę FORZE 4 i Amen :D

Ja już to przerabialem ...miałem wszystkie części Forzy oprócz jedynki ...:whistling:

Pablo a ten Mortal też jest tak szybki jak kiedyś na amidze ??? Tamci to dopiero mieli turbo haha :polew::polew::polew::polew: zaraz zerkne jakiegoś gamplaya na YT ... :naughty:

---------- Post added at 15:57 ---------- Previous post was at 15:51 ----------

Fajna recka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra recenzja, tylko to jest ten pierwszy lepiej dołożyć parę gorszy i kupić Mortal Kombat Komplete Edition bo wtedy mamy za sobą wszystkie dodatki DLC.

http://allegro.pl/mortal-kombat-komplete-edition-ps3-3d-dodatek-i2254617574.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra recenzja, tylko to jest ten pierwszy lepiej dołożyć parę gorszy i kupić Mortal Kombat Komplete Edition bo wtedy mamy za sobą wszystkie dodatki DLC.

http://allegro.pl/mortal-kombat-komplete-edition-ps3-3d-dodatek-i2254617574.html

Tak to oczywiste ale jak widze w MK szybkosć zawodników ... to jest tak przesadzoneże szok.... tekken bardziej realniejszy pomimo iż Tekken 6 to porazka .. chyba najgorsza część ... a może cos wygarne z PSN albo poczekam na Tekken 7 :wink:

---------- Post added at 22:22 ---------- Previous post was at 22:21 ----------

Nie pali mi sie bo musze skończyc The Runa a potem RR Unboundead i dopiero wtedy cos z bijatyki ... :wink: chyba że jako odskocznia cos sie trafi w uzywce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, właśnie zmieniłem wiekszosc bebechów z mojego starego kompa :) Co teraz gracie na swoich Pc ? wcześniej nie interesowałem sie nowościami ponieważ by mi nie poszły :), uwielbiam gry wyścigowe możecie coś polecić fajne tytuły :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, właśnie zmieniłem wiekszosc bebechów z mojego starego kompa :) Co teraz gracie na swoich Pc ? wcześniej nie interesowałem sie nowościami ponieważ by mi nie poszły :), uwielbiam gry wyścigowe możecie coś polecić fajne tytuły :) ?

Grid, Shift 2, Dirt 3, na szybko NFS Run, NFS Hot Pursuit... chyba nic ciekawego ostatnio na piece nie wychodziło ze ścigawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja cisne na x-ie od wczoraj w ME3 narazie sie oswajam z tą grą, od czasu do czasu COMW3, FM4, MORTAL polecam, a TEkKEN odradzam dno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja cisne na x-ie od wczoraj w ME3 narazie sie oswajam z tą grą, od czasu do czasu COMW3, FM4, MORTAL polecam, a TEkKEN odradzam dno

Tekken w ogóle nie powinien się pojawić na tej konsoli bo to można powiedzieć dziecko Sony a co do najnowszej 6 części to potwierdzam najgorsza część, grałem w nią może z godzinę i nie ma tego "czegoś" co poprzednie części które były niesamowicie miodne i człowiek potrafił jeździć po całej Polsce po turniejach bo taka była zajawka :kox::kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...