Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

To są ceny w Krk :decayed:

Ale można się powołać na inne miasto i wtedy to sprawdzają :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

za 10 złotych możesz mieć kody do multi ?

Różnie zależy jaka gra :wink4:

http://allegro.pl/uncharted-3-pl-online-pass-gamesoft-krakow-i2072437342.html

Pogadałbym z kumplem co zna gościa z tego sklepu to wyrwał by taniej :wink4:

Ja tam w aukcji widzę 25zł, a to trochę więcej jak 10zł... Chyba że coś przegapiłem...

I ogólnie to ten cały sklep jest lipny i droooogi... Ciekawsze oferty można u gościa na Azorach wyrwać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w aukcji widzę 25zł, a to trochę więcej jak 10zł... Chyba że coś przegapiłem...

I ogólnie to ten cały sklep jest lipny i droooogi... Ciekawsze oferty można u gościa na Azorach wyrwać :gwizdanie:

jarko tylko że mój sąsiad (znowu :decayed:) zna dobrze właściciela tego sklepu Pana Mirka i za 10zł by załatwił :wink4:

O tym sklepie na Azorach nie słyszałem :mysli: Daj info na PW :wink4:

W sklepie NOGAMES na Al. Kijowaska, mają od ręki BF3 za 135zł, no chyba że mi znajdziesz lepszą ofertę u nas w Krk :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest 13-ta platynka. :wink4:

gratulacje :good: gonisz mnie :wink4: ,wiadomo że xlukk jest nieosiągalny :decayed:

moicz jak idzie platyna w Battlefieldzie ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest 13-ta platynka. :wink4:

gratulacje :good: gonisz mnie :wink4: ,wiadomo że xlukk jest nieosiągalny :decayed:

moicz jak idzie platyna w Battlefieldzie ? :naughty:

kiepsko :confused4: brakuje mi 10 beretek (4 pucharki), ranga(1 pucharek) to kwestia czasu, co op(1 pucharek) wiadomo co nas

czeka

generalnie nie mam pojęcia jak wbić kille pojazdem latającym :wallbash:, kupiłem DLC przed chwilą i właśnie ściągam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojazdami latającymi wpadnie Ci szybciej niż Ci się wydaje..

Musisz tylko w końcu zacząć tym latać :D

IMO - helikopterem jest łatwiej wsadzić beretkę niż mysliwcem. Mnie męczy latanie myśliwcem.

Musisz zacząć nimi latać i zobaczysz, że nagle LittleBird stanie się twoim ulubionym pojazdem :kox:

Ja sobie nawet zamówiłem elektryczny Helikopter - i to nie taki za 120zł made in china :polew::decayed:

Mi brakuje Co-Opa i może trzech beretek. (Za wygraną w SQDM i dwie beretki za stacje MCOM) więc w sumie poświęcenie jednego wieczoru.

A no i muszę skończyć kampanie na WYSOKIM, ale kampanię traktuję z doskoku więc jeszcze mi to trochę zajmie. ( będę się musiał jeszcze cofnąć do misji TOWARZYSZE i ukończyć ją w biegu). Więc powinna mi wpaść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zdążę się wbić do heli to latam ale wiesz jak jest w drużynie przeciwnej jakiś czub w myśliwcu to mój lot jest strasznie krótki :)

No niestety na początku nie ma nawet flar :thumbdown:

Więc trzeba początek przeboleć.. i się doczłapać chociaż do tego.

Najlepszym miejscem na trening śmigłowca to Kanały Nouszar i strona Amerykańska.

Ruskie mają 1 śmigłowiec. Więc jest duże prawdopodobieństwo, że akurat jego wzrok nie padnie na Ciebie :)

Zrób tak:

- Odpal kanały - od razu wbijaj do śmigłowca *najlepiej szybkim klikiem do drugiego - większość się rzuca na pierwszy z kolei więc w drugi można się wbić praktycznie ze 100% skutecznością.

- Wylatujesz z lotniskowca, nisko nad wodą lecisz do pierwszej flagi obok Magazynów (prawa strona). Tam lądujesz i przejmujesz flagę ( :decayed:)

- możesz uciekać bokiem dalej i wlecieć sobie za lądowisko wroga i tam trenować latanie, góra dół, zakręty, lądowania (najtrudniejsze), albo fruwać jak ptak na bezpiecznej wysokości na początku (bo na dole są lampy i można zahaczyć) i walisz z daleka w pojazdy transportowe (padają po nie całej serii), czołgi są dużo bardziej wytrzymałe i dla laika ciężkie do zdjęcia..

- jak wyczujesz latanie i celowanie to później już wyciągasz nawet piechotę i kille lecą, i pojazdy wybuchają i beretka też Ci wpadnie :)

Najlepiej jak uda Ci się złapać jakiegoś Mechanika na pokład, który będzie tak z Tobą siedział i Spawarką naprawiał Ci heli jak będzie trzeba.

W takim zestawie rakiety nic Ci nie zrobią, a przynajmniej zacnie wydłuży latanie i czas na trening - jedynie sprawny pilot z działa Cię może rozsiekać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pare gier na ps3 po taniości:

Shellshock 2: Blood Trails

Fight Night Round 3

WWE SmackDown vs. Raw 2008

Lost: Via Domus

WWE SmackDown vs. Raw 2009

Pierwsza za 39zł, reszta po 30zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie masz do sprzedania Uncharted 2 bo z chęcią pograł bym jeszcze raz w tą część :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się gra? Cykałem w demko i było obiecujące.

Ja nadrabiam zaległości, trzasnąłem ostatnio Prince of Persia Zapomniane piaski, teraz skubię Dante's Inferno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...