Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

Fly... musisz zweryfikować swoje podejście do często rzucanego przez Ciebie "nolife'u" :D;)

Ta.. Jak zdarta płyta :)[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 10:55_________________________________________________

229 wymaksowanych gier przez 2 lata ? NOLIFE do potegi n :naughty:

Trzeba umić grać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Trzeba umić grać :naughty:

no lukk musi talent mieć - bez wątpienia :rolleyes::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba umić grać :naughty:

w przyblizeniu wychodzi 3 dni na 1 gre (zakladajac, ze gra sie codziennie, niezaleznie od swiat, wakacji etc.), wymaksowanie gry to zabawa na kilkanascie/kilkadziesiat godzin... to jest wlasnie absolutny nolife :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba umić grać :naughty:

w przyblizeniu wychodzi 3 dni na 1 gre (zakladajac, ze gra sie codziennie, niezaleznie od swiat, wakacji etc.), wymaksowanie gry to zabawa na kilkanascie/kilkadziesiat godzin... to jest wlasnie absolutny nolife :gwizdanie:

Każdy Noob tak mówi :naughty:

A nie widziałeś jak forach jeżdżą po ludziach co mają wysoki lvl w battlefieldzie? Jak to za winkiel wyjść się nie da i same kampy, albo boty latają i heady sadzą, że no lify ~ trole etc.. Każdy Noob tak mówi.. :polew: :polew: :polew::kox:

Chociaż nie wiem skąd wziąć ten czas i zacięcie na ponad 200 platyn :kox: Szacun :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki kot :kox: :kox: :kox::decayed:

xlukk- jak Ci się Bioshock podobał ? :naughty:

Bioshock 1? (w 2 mam tylko zrobione multi, singla nie grałem jeszcze). Bardzo fajny mam nawet zrobione 2 wersje (angielska i japońską). Nadał ładny graficznie, fajny klimat, Big Daddy itd. Jedynie co mi troszke przeszkadzało to za dużo walk z przeciwnikami. Osobiście gdybym projektował te grę, zamiast tylu walk wprowdziłbym wiecej klimatu zaszczucia. Bo tak czasami Bio przeradza sie w typowego FPSa.

Co do no-life. Powiem tak nie będe się kłocił, ale nie lubie tego okreslenia. Jasne nie da sie ukryć, że gram na pewno więcej niż przeciętna osoba, ale nie kosztem codziennego życia (praca, kobieta, wyjścia). Poza tym osoba, która wraca z pracy do domu i siada przed TV, tez mozna ją nazwać no-lifem. Albo zbieracz znaczków, co sie potrafi godzinami patrzeć na nie. A nawet z naszego "podwórka" osoby, które mają cały garaż kosmetyków i pucują samochody codziennie :) Na moje jesli komuś sprawia coś przyjemnośc i nie zatraca się w tym kompletnie (jak mówie nie do przesady ;) ) nie ma co wyzywać od no-lifeów ;)

Aha jak chcecie kupowac tanio gierki to polecam www.zavvi.com. Wystarczy karta kredytowa lub debetowa. Wysyłka do PL kosztuje 1Funta :) Gra dochodzi w tydzień-max dwa. Kupiłem już tam z 40 gier i żadna nie zagineła (a jeśli nawet to po 30 dniach oddają bez problemu kasę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee to jak masz obcykane to nam cos kupisz :wink4:

Ja może bym łyknął jakąś tanią szybką platynke, ponoć prison break jest wmiare wporzo i łatwa platka no i gra nie za droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha jak chcecie kupowac tanio gierki to polecam www.zavvi.com. Wystarczy karta kredytowa lub debetowa. Wysyłka do PL kosztuje 1Funta :) Gra dochodzi w tydzień-max dwa.

ja jeszcze kupuje na

http://www.thehut.com

http://hmv.com

tyle, że brat mi przywozi a nie wiedziałem, ze przesyłka do PL tylko 1F :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee to jak masz obcykane to nam cos kupisz :wink4:

Ja może bym łyknął jakąś tanią szybką platynke, ponoć prison break jest wmiare wporzo i łatwa platka no i gra nie za droga.

Jak chcesz SZYBKĄ i naprawdę łatwą platynke to polecam (o ile masz PS Move) Cabela Adventure Camp. Zajeła mi 1h 50 min., do zrobienia nawet w 1h :D

@ T-żółw - the hut to to samo co zavvi właśnie. tylko jakoś zavvi bardziej mi pasuje, mimo że to to samo to mają zazwyczaj lepsze promocje. No przesyłka dokładnie 0.99 a jeśli kupisz np. grę pow. 35F i wpiszesz przy zakupie w odpowiednie pole wtraz INTER to masz wysylke za free :)

@ moicz - dzięki :) No tam jestem w rankingu prawda. Chyba najlepszy typowo polski ranking (kiedys był na ps3site, ale juz nie prowadzą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego za radę ale za droga gra jak dla mnie.

Ceny na allegro kosmos.

A tak szczerze... To sam masz to konto ? Czy z kimś leciesz jednocześnie, w pare osób ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego za radę ale za droga gra jak dla mnie.

Ceny na allegro kosmos.

A tak szczerze... To sam masz to konto ? Czy z kimś leciesz jednocześnie, w pare osób ?

Ale ja mówie o Cabeli z zavvi. około 100 zł z przesyłką wychodzi :)

Konto mam sam (chyba jako prawie jedyny z pierwszej 10 światowej), nie rozumiem jak mozna czerpać satysfakcje posiadania konta i nabijania na nie trofeów w parę osób. Akurat w tej kwestii jestem samolub i nikogo do mojego konta nie dopuszczam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xlukk masz pełną listę znajomych czy po prostu ustawiłeś sobie tak konto żeby nie otrzymywać msg. ?

P.S. jak scalakowałeś f1 2010 :notworthy: :notworthy: przecież tam trzeba kariere na expercie przejechać, :mysli: f1 2011 jest łatwiejsza a i tak poziom hard to masakra.

CRYSIS do kupienia w store za 36 zł :good: bardzo dobra oferta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...