Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

Niemożliwe :no:

Byłoby głośno o tym.. 10 dni przed premierą ?

~ też czekam :) Widzieliście gameplay z targów ?

Nadchodzące premiery:

* Wanted Corp (PS3/PSN) 24 I

* Silent Hill HD Collection (PS3) 26 I

* Soul Calibur V (PS3) 03 II

* Final Fantasy XIII-2 (PS3 03 II

* Metal Gear Solid HD Collection (PS3 03 II

* NeverDead (PS3 03 II

* The Darkness II (PS3) 07 II

* Counter Strike: Global Offensive (PS3) 10 II

* Inversion (PS3) 10 II

* Kingdoms of Amalur: Reckoning (PS3) 10 II

* Combat Wings: TGBoWWII (PS3) 10 II

* UFC: Undisputed 3 (PS3) 17 II

* Binary Domain (PS3) 17 II

* Uncharted: Złota Otchłań (PSV) 22 II

* Katamari Damacy (PSV) 22 II

* Ridge Racer (PSV) 22 II

* F1 2011 (PSV) 22 II

* Ultimate Marvel vs Capcom 3 (PSV) 22 II

* Dark Quest (PSV) 22 II

* Escape Plan (PSV) 22 II

* Dungeon Hunter: Alliance (PSV) 22 II

* Silent Hill: Book of Memories (PSV) 22 II

* WipEout 2048 (PSV) 22 II

* Asura's Wrath (PS3) 24 II

* Syndicate (PS3) 24 II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

2 Luty 2012 :kox::mysli: cholera wie Na necie jest 1 Febuary 2012 ..wiec nie wiem

oficjalne info z zeszlego roku to bylo Q2 2012, a to raczej nie luty :)

gdyby nowy Bioshock mial wyjsc w lutym to juz byloby o nim glosno, na oficjalnej stronie nie ma zadnego terminu poki co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w miescie otworzyli sklepik z grami, ale mozna u nich tez wymieniać gry.

Biore dzis pod pache:

UFC2009, PES11, Bioshock 2, Burnout paradise

zobaczymy co mi dadzą za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w miescie otworzyli sklepik z grami, ale mozna u nich tez wymieniać gry.

Biore dzis pod pache:

UFC2009, PES11, Bioshock 2, Burnout paradise

zobaczymy co mi dadzą za to.

fascynujace... :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w miescie otworzyli sklepik z grami, ale mozna u nich tez wymieniać gry.

Biore dzis pod pache:

UFC2009, PES11, Bioshock 2, Burnout paradise

zobaczymy co mi dadzą za to.

fascynujace... :naughty::decayed:

tumblr_lvwcg6_Xe_Hm1qbjo08o1_250.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba prze to, że tyle ich było.

Ja się zaczepiłem BF3 i w nic nie gram innego..

Ściągnąłem sobie Just Cause 2, mam Batmana Asylum, dzisiaj chyba ściągnę Dantes Inferno bo jest dobrej cenie bundle pack. I poczekam, aż te tytuły skatuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xlukk masz pełną listę znajomych czy po prostu ustawiłeś sobie tak konto żeby nie otrzymywać msg. ?

P.S. jak scalakowałeś f1 2010 :notworthy: :notworthy: przecież tam trzeba kariere na expercie przejechać, :mysli: f1 2011 jest łatwiejsza a i tak poziom hard to masakra.

CRYSIS do kupienia w store za 36 zł :good: bardzo dobra oferta

Mam chyba full znajomych, ale jednocześnie mam ustawione w prywatności, że tylko odbieram mssg, a nie zaproszenia do przyjaciół. Bo mnie zawsze denerwowało jak mi jakieś randomy, z którymi pewnie nie zagram ani razu nic w zyciu przysyłały namolnie zaproszenia :/ A jaki masz PSN ID? Juz skasowałem kogos, więc wyśle CI zaproszenie, tylko podaj ID.

Co do F1 2010. Heh. Na to jest patent. W sumie 2 patenty, a zapewne osoby, które ukończyły te chora grę na Platyne w 100% uczciwie, można by policzyć na palcach jednej ręki, bo poziom extreme jest zdrowo pojebany (szczególnie manual skrzynia i jazda w deszczu). Jak chcecie to Wam tu w przybliżeniu nakresle co trzeba zrobić (oczywiście mówie o "legalnym" oszukaniu gry, poprzez bład zostawiony przez programistów, a nie żadne wgrywanie trofeów!! Nic z tych rzeczy).

@julo - lepiej wystaw te gry na allegro. Z mojego doswiadczenia sklepy ostro przycinają i dostaniesz za te gry pewnie z połowę tego co na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie wróciłem z tego sklepiku co wymieniają i skupują gry.

Wziąłem tak jak mówiłem 4 tytuły co mi leżą.

I tak mi wycenili:

PES11 15zł -

Burnout Paradise 10zł

Bioshock2 20zł

więc sie nie zgodziłem bo szkoda za takie grosze puszczać.

a UFC2009 co nie mogłem sie go pozbyć od 2 lat - na 25zł, ale jak kupiłem gre to mi ją rozliczył w sumie za 30zł.

Wziąłem mafieII PL.

No i sie pozbyłem UFC2009.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xlukk masz pełną listę znajomych czy po prostu ustawiłeś sobie tak konto żeby nie otrzymywać msg. ?

P.S. jak scalakowałeś f1 2010 :notworthy: :notworthy: przecież tam trzeba kariere na expercie przejechać, :mysli: f1 2011 jest łatwiejsza a i tak poziom hard to masakra.

CRYSIS do kupienia w store za 36 zł :good: bardzo dobra oferta

Mam chyba full znajomych, ale jednocześnie mam ustawione w prywatności, że tylko odbieram mssg, a nie zaproszenia do przyjaciół. Bo mnie zawsze denerwowało jak mi jakieś randomy, z którymi pewnie nie zagram ani razu nic w zyciu przysyłały namolnie zaproszenia :/ A jaki masz PSN ID? Juz skasowałem kogos, więc wyśle CI zaproszenie, tylko podaj ID.

Co do F1 2010. Heh. Na to jest patent. W sumie 2 patenty, a zapewne osoby, które ukończyły te chora grę na Platyne w 100% uczciwie, można by policzyć na palcach jednej ręki, bo poziom extreme jest zdrowo pojebany (szczególnie manual skrzynia i jazda w deszczu). Jak chcecie to Wam tu w przybliżeniu nakresle co trzeba zrobić (oczywiście mówie o "legalnym" oszukaniu gry, poprzez bład zostawiony przez programistów, a nie żadne wgrywanie trofeów!! Nic z tych rzeczy).

@julo - lepiej wystaw te gry na allegro. Z mojego doswiadczenia sklepy ostro przycinają i dostaniesz za te gry pewnie z połowę tego co na allegro.

moje ID to moicz :decayed: a możesz coś więcej skrobnąć o tym f1 2010, może w f1 2011 będzie ten sam patent :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moicz szykujesz się na platynę w BF3 ?

Ja tak, ale wiem, że pozostanie mi CO-OP do zrobienia i nie mam z kim tego pyknąć na hardzie..

Zagrać na HArdzie, ale tak, żeby wbić te trofea..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moicz szykujesz się na platynę w BF3 ?

Ja tak, ale wiem, że pozostanie mi CO-OP do zrobienia i nie mam z kim tego pyknąć na hardzie..

Zagrać na HArdzie, ale tak, żeby wbić te trofea..

nie wiem czy dam rade zrobić wszystkie beretki

chętnie Ci pomogę w co-opie na hardzie tylko najpierw muszę je przejść na jakimkolwiek poziomie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moicz szykujesz się na platynę w BF3 ?

Ja tak, ale wiem, że pozostanie mi CO-OP do zrobienia i nie mam z kim tego pyknąć na hardzie..

Zagrać na HArdzie, ale tak, żeby wbić te trofea..

nie wiem czy dam rade zrobić wszystkie beretki

chętnie Ci pomogę w co-opie na hardzie tylko najpierw muszę je przejść na jakimkolwiek poziomie :naughty:

Ja też nie przechodziłem jeszcze.

Możemy zrobić ustawkę, bedę hostem, bo w drugiej misji host jest kierowcą i trzeba latać helikopterami ;D

No chyba, że ogarnąłeś to nie ma problemu.

Mi pozostało do zrobienie 7 killi ze snajperki, 4 nożem, zaatakować 2 czy tam 3 stacje M-COM i obronić 4.

Nie liczę - wygraj Squad DM, Squad Rush.. - te 4 beretki za granie i wygranie gier składami, bo to mogę zrobić za jednym posiedzeniem. W sumie kille ze snajpy i z noża też. Poświęcę 1 grę na Fragi i Melee i pójdzie jak z płatka.

Bez_tytu_u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moicz szykujesz się na platynę w BF3 ?

Ja tak, ale wiem, że pozostanie mi CO-OP do zrobienia i nie mam z kim tego pyknąć na hardzie..

Zagrać na HArdzie, ale tak, żeby wbić te trofea..

nie wiem czy dam rade zrobić wszystkie beretki

chętnie Ci pomogę w co-opie na hardzie tylko najpierw muszę je przejść na jakimkolwiek poziomie :naughty:

Ja też nie przechodziłem jeszcze.

Możemy zrobić ustawkę, bedę hostem, bo w drugiej misji host jest kierowcą i trzeba latać helikopterami ;D

No chyba, że ogarnąłeś to nie ma problemu.

Mi pozostało do zrobienie 7 killi ze snajperki, 4 nożem, zaatakować 2 czy tam 3 stacje M-COM i obronić 4.

Nie liczę - wygraj Squad DM, Squad Rush.. - te 4 beretki za granie i wygranie gier składami, bo to mogę zrobić za jednym posiedzeniem. W sumie kille ze snajpy i z noża też. Poświęcę 1 grę na Fragi i Melee i pójdzie jak z płatka.

Bez_tytu_u.jpg

ok możesz być hostem :) ja latania nie ogarniam :wallbash: ja mam dopiero 22/45 beretek, myślę że możemy się ustawić na te misje jakoś teraz piątek, sobota,niedziela ? przejść na hardzie a pózniej przejsc dla trofeówna easy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii wygrania kariery na expercie w 2010 to taki myk (w skrócie zmiana poziomu trudności, dzięki luce w grze):

Alternative Method (Easier)

Start the season (first race, Bahrain) on expert. When you get on the track, enter the pause menu and change the assists to whatever is easiest for you. You're going to trick the game into thinking that you are playing on expert. Before ending the session, whether it be practice, qualifying, or the race, enter the pause menu again and set the assists back to what they originally were (outlined above). The game autosaves at the start and end of the session, so you can trick it in the middle. Continue to do this for the entire season, win, and the achievement will come. A few things to note:

Do not save a setup whilst you have any assists on. This will cause the game to autosave, thus ruining the exploit.

You can restart a race with assists set to on, same for qualifying.

You can enter the garage with assists set to on.

As long as the game doesn't Autosave when you have assists on, the exploit will work.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...