Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ja przed chwilą skończyłem 24h nurburgring w GT5 :decayed: a męczyłem to chyba z miesiąc :polew:

gratuluje samozaparcia

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W koncu wzialem sie za kampanie BF3, skonczylem ja na wysokim poziomie... daje rade :)

Duzo ludkow twierdzilo, ze jest slaba, a mi sie bardzo podobala. Dobry klimat.

Mi pozostało kilka misji na najwyższym poziomie, wcześniej na łatwym i normalnym skończyłem :decayed:

Wczoraj skończyłem na normalnym MW3 i muszę przyznać że lepsza kampania jest tutaj niż w BF3, akcja, akcja i jeszcze raz akcja, misje są za***iste choć krótkie, przez chwile się nawet nie nudziłem.

Dla mnie single 8,5/10[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 16:38_________________________________________________

Można save'ować czy na okręta się gra ?

Można już save'ować po aktualizacji :)

Pamiętacie jak ja to przechodziłem :decayed: 5 dni i nocy ps3 była włączona, a później 2 dni przerwy i drugi 24h :lol1:

Moskal nazwał mnie wtedy pojeebanym :decayed:

Opublikowano

można save'ować tak jak PABLO napisał, generalnie spoko ale jak miałem noc w grze i w realu to po dwóch okrążeniach oczy mi się zamykały, fest się to ciągło.

za niedługo odpalam 24h le mans :decayed:

Opublikowano

ja przed chwilą skończyłem 24h nurburgring w GT5 :decayed: a męczyłem to chyba z miesiąc :polew:

pszech :kox: gratuluje :good:

jakbym nie łoił w BF3 to pewnie też bym się za to zabrał, a tak na razie najnowszego apdejta do GT5 zasysam :decayed:

Opublikowano

Panowie jako że tutaj jestem najczęściej to składam wszystkim świąteczne życzenia: ZDROWYCH,SPOKOJNYCH oraz RADOSNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA dobrego sprzętu do grania :decayed: dużo gierek, PLATYN (dla łowców) oraz niezawodności waszych :audi:

pozdro moicz :evil:

Opublikowano

ja też tutaj najczęściej bywam, więc dołączam się do życzeń moicz'a :wink4:

Wesołych Świąt i wymarzonego Mikołaja :decayed:

Opublikowano

Panowie jako że tutaj jestem najczęściej to składam wszystkim świąteczne życzenia: ZDROWYCH,SPOKOJNYCH oraz RADOSNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA dobrego sprzętu do grania :decayed: dużo gierek, PLATYN (dla łowców) oraz niezawodności waszych :audi:

pozdro moicz :evil:

Dziękujemy moicz i Żółwiu :notworthy:

A mnie wszędzie pełno ale co tam tu też złożę a więc Wszystkiego dobrego co sobie tylko wymarzyliście pod choinką, samych mega tytułów w 2012 roku i wszystkich konsol pod wypasionym telewizorem 3D :decayed:

Opublikowano

12-sta platynka.

wiem, wiem.... nie musicie klaskać. :polew:

Opublikowano

12-sta platynka.

wiem, wiem.... nie musicie klaskać. :polew:

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

:decayed::kox:

Opublikowano

a mi sie za***iście podobal klimat w kampanii, prawdziwa wojna, a nie hollywood :) jest stosunkowo krotka, ale grajac na najwyzszym poziomie i chcac zdobyc achievementy z kampanii meczylem ja wieczorami od piatku :gwizdanie:

Ja męczę.. odpaliłem ją na NORMALU i jestem na "KAFAROWIE" - ciągle multi mi przeszkadza :kox:

Opublikowano

W Multi to ja trenuje M98B :D heady wchodzą aż miło .... szkoda że nie ma multiplatform , PC vs X VS PS3 :D ..fajnie by było :D

Opublikowano

W Multi to ja trenuje M98B :D heady wchodzą aż miło .... szkoda że nie ma multiplatform , PC vs X VS PS3 :D ..fajnie by było :D

No szkoda, chociaż Konsole vs PC to raczej nie w FPSy :wink4:

[br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 10:46_________________________________________________

No chyba, że wszyscy na Padach :naughty:

Opublikowano

CS -Global Ofensive czy jakoś tak będzie multiplatformową grą :D hehe

Opublikowano

mozecie polecić jakąś kiere do x-a ??? tak do pięciu stów , Fly na czym Ty jezdzisz ???

Opublikowano
  • Autor

mozecie polecić jakąś kiere do x-a ??? tak do pięciu stów , Fly na czym Ty jezdzisz ???

oem microsoft, kupisz za 4 stowki na allegro.

images?q=tbn:ANd9GcQHWeoeKA5g0DOFp16T0q250zVL9UWe34cYclXovjRhQdBcIhJv8g

Opublikowano

mozecie polecić jakąś kiere do x-a ??? tak do pięciu stów , Fly na czym Ty jezdzisz ???

oem microsoft, kupisz za 4 stowki na allegro.

images?q=tbn:ANd9GcQHWeoeKA5g0DOFp16T0q250zVL9UWe34cYclXovjRhQdBcIhJv8g

własnie ja ogladałem , troche c**jowo wyglada :decayed: dobrze sie jezdzi ??[br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 10:34_________________________________________________jest za 300pln ale bez zasilacza , jaki tam podchodzi zasilać ??? jakis uniwersalny podepne ??

Opublikowano
  • Autor

mi sie dobrze smiga, dobra jakosc do ceny, forcefeedback dobry, czulosc tez, zmiana biegow wygodna - ja jestem zadowolony

co do zasilacza to Ci nie odpowiem...

Opublikowano

mi sie dobrze smiga, dobra jakosc do ceny, forcefeedback dobry, czulosc tez, zmiana biegow wygodna - ja jestem zadowolony

a pedały gazu/hamulca maja jakis zakres ??? czy działaja "zero/jedynkowo" ??? :decayed:

co do zasilacza to Ci nie odpowiem...

a kiedy bedziesz miał do niej dojscie zeby sprawdzic ??

Opublikowano
  • Autor

a pedały gazu/hamulca maja jakis zakres ??? czy działaja "zero/jedynkowo" ??? :decayed:

dzialaja tak samo jak w normalnym aucie :)

a kiedy bedziesz miał do niej dojscie zeby sprawdzic ??

wieczorem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.