Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja nie grałem :nabijasie:

Opublikowano

To zagrasz bo kupiłem :tongue4:

Opublikowano

Trzeba zainwestować w sprzęt :decayed:

z10812435O,Battlefield-3.jpg

Opublikowano

Grałem, bardzo przyjemnie sie jeździ, fajne efekty pogodowe, troszke mało tras, ale nie jest najgorzej. Platynka prosta, multi mozna (rangę) zboostować na 2 pady :)

Jak ktos ma pytanie dot. jakiejś gry może pisać (lub trudności Platyny). Sądze, iż dość obiektywnie odpowiem (w przeciwieństwie do recek, które są często, że tak powiem "dofinansowywane" :/ A gram praktycznie we wszystko co wychodzi (na PS3). Lol. No poza RPG.

xlukk.png

;) ;)

Opublikowano

kolego xlukk masz 45 level i 229 platyn :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

robisz coś innego poza graniem :decayed:

myślałem, że moicz to napaleniec zplatynami ... zmieniłem zdanie :wink4:

Opublikowano

Noooo "tak wyszło" :cool1:

A robie robie, do pracy chodzę i kobiete mam i po zakupy jeżdżę i Top Gear oglądam ;)

Opublikowano

No to pojechałeś nam po rajtach.

Długo masz ps3 ? tak z ciekawości.

Przywitać nowe chłopca-platynowca :wink4: , fajnie że zajrzałes do naszego tematu.

Opublikowano

2 lata i dokładnie 1 miesiąc :)

Opublikowano

do platyny wbijasz 24/7 :D

Opublikowano

Prawdziwy jebaka :shocked::kox::notworthy:

Opublikowano

Dziękować wszystkim :>

Jak pisałem, jesli jakieś pytania czy warto daną gre kupić, czy Platyna łatwa, pisać, odpowiem. To tak na przyszłość.

A jak juz to przy okazji moja "skromna" kolekcja (na zdjęciu nie uwzględnione Rage, WRC2 i Ace Combat, które przyszły wczoraj ;) )

Aha uprzedzając pytania, to po lewej to lampka LAVA tak? Żeby nie było głupich skojarzeń ;) LOL.

img0212a.jpg

Opublikowano

No to może ja zaczne.

Gra Sly trylogy.

Wbiłem platke w 1 części, pograłem w 2 ale sie :sick3: i odpuściłem.

Ponoć 3 jest jeszcze gorsza ? Znasz tą gre ? Ja chyba odpuszcze po 2. Choc 3 nawet nie odpaliłem.

Opublikowano

No to może ja zaczne.

Gra Sly trylogy.

Wbiłem platke w 1 części, pograłem w 2 ale sie :sick3: i odpuściłem.

Ponoć 3 jest jeszcze gorsza ? Znasz tą gre ? Ja chyba odpuszcze po 2. Choc 3 nawet nie odpaliłem.

Powiem Ci tak. Gra jest dobra, ale tylko dobra nic więcej. Pod względem grafiki, oczywiście prezentuje sie najlepiej ze wszystkich 3, ale co mnie w niej odrzuciło (zresztą w 2 cześci też) to zbytnie przekombinowanie. Częśc 1 była normalną fajną, liniowa platformówkę, gdzie radośnie hasałeś walcząc z przeciwnikami i zbierając monety. Przy części 2 (i 3) komuś wpadł "genialny" pomysł do głowy na otwarty świat :/ Osobiście nie podoba mi się taki zabieg, oczywiście grę splatynowałem, ale bawiłem się dużo gorzej niż przy leciwej części 1. Decyzja należy do Ciebie, ale jesli 2 część nie podobała CI sie z podobnych względów jak mnie, to nie wróżę CI długiej przygody z częścią 3 (choć jest nie ukrywajmy imho troszke lepsza od 2).

Opublikowano

OMG jestem pod wrażeniem xlukk :kox:

Fly... musisz zweryfikować swoje podejście do często rzucanego przez Ciebie "nolife'u" :D;)

Opublikowano

Ja wczoraj zakupilem Lego Indiana Jones i Uncharted 3

Opublikowano

Jaki kot :kox: :kox: :kox::decayed:

xlukk- jak Ci się Bioshock podobał ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no to macie nowego boga na forum :polew:

229 wymaksowanych gier przez 2 lata ? NOLIFE do potegi n :naughty:

Opublikowano

no to macie nowego boga na forum :polew:

229 wymaksowanych gier przez 2 lata ? NOLIFE do potegi n :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Fly... musisz zweryfikować swoje podejście do często rzucanego przez Ciebie "nolife'u" :D;)

Ta.. Jak zdarta płyta :)[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 10:55_________________________________________________

229 wymaksowanych gier przez 2 lata ? NOLIFE do potegi n :naughty:

Trzeba umić grać :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.