Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

Małe info ... :naughty:

W sklepie Euro RTV AGD dobre ceny gier np.

NFS The Run 129 zł PS3 i Xbox360

Rayman Orygins 139 zł PS3 i Xbox360

:gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kupa i to strasznie śmierdząca.

tyle kasy za kilka godzin gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jednak za tą cene sie skusiłem i wziołem wersje na PS3 ... mam co robic w przerwie grania w forze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jednak za tą cene sie skusiłem i wziołem wersje na PS3 ... mam co robic w przerwie grania w forze :decayed:

Raymana bym wziął. :kox:

Dobra cena, dzięki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie rozumiem dlaczego nie potrafisz zrozumieć moicza i tego, że wbijanie platyn to dla niego mega satysfakcja.

On powiedzmy w tym samym czasie lub niewiele większym wymaksuje grę, kiedy Tobie pozostanie jeszcze 40, 30 czy 10% do maksa.

Ty grasz i np. kiedy jest trofik za "zestrzel 4 głowy jednym pociskiem" to mijasz to miejsce i lecisz dalej.

moicz poświęci na to 10 minut żeby znaleźć lepsze miejsce i trof mu wpadnie.

Skończycie grę mniej wiecej w tym samym czasie tylko ty ominiesz 20 takich miejsc, a moicz żadnego.

Jasne, że to się wiąże z nauczeniem się trofeów i ogarnięciem kilku poradników, ale to też może być dla kogoś FUN.

Ja to lubię, ale chyba brakuje mi czasami skilla i cierpliwośći np. Bioschock na HARDZIE ;)

eee... nie zrozumiales mnie kompletnie. Ja nie neguje tego, ze ktos maksuje gry. Wyrazilem tylko swoje zdanie.

Sam staram sie zaliczac tyle achievementow ile sie da, bo tez sprawia mi to przyjemnosc... ale te hardkorowe, ktore maja mi zezrec w ch*j czasu poprostu odpuszczam.

Np. ostatni Batman i rozwiazanie 400 zadan Czlowieka Zagadki... masakra. Zrobilem 220 i odpuscilem :)

Nie mow, ze moicz maksuje gre w takim samym czasie jak ja ja koncze, bo sam dobrze wiesz, ze zrobienie 100% gry to jest z reguly kilka razy wiecej czasu... i napisales bzdure :) No chyba, ze poprzez "maksowanie" rozumiemy co innego. Rozumiem, ze platyna to jest 100% zdobytych trofeow? Dla mnie zrobienie 100% to jest wlasnie maksowanie.

battlefielda,(single player) w 8h jest możliwe

no ale singiel battlefielda to jest 20% achievementow/trofeow :wstydliwy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee... nie zrozumiales mnie kompletnie. Ja nie neguje tego, ze ktos maksuje gry. Wyrazilem tylko swoje zdanie.

No pewnie tak :wink4:

Nie mow, ze moicz maksuje gre w takim samym czasie jak ja ja koncze, bo sam dobrze wiesz, ze zrobienie 100% gry to jest z reguly kilka razy wiecej czasu... i napisales bzdure :)

Nie przesadzaj :)

Jeśli jesteś nastawiony na splatynowanie gry, to zrobisz to o wiele szybciej niż normalne przejście gry + wyłapywanie po raz kolejny trofów, które opuściłeś podczas pierwszego przejścia. Tak jak to napisałem wcześniej.

To porównanie czasów Twoich i moicza było "lekkie". Ale nie bezpodstawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To porównanie czasów Twoich i moicza było "lekkie". Ale nie bezpodstawne.

Bardzo daleko mu do rzeczywistosci... :wink4:

Twoja teoria pasuje tylko i wylacznie do krotkich gier, ktore pozbawione sa multiplayera.

W kazdym innym przypadku zrobienie 100% osiagniec to duzo wiecej czasu niz zwyczajne "przejscie" gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny nie kłóćcie się. mam dla was prawdeńkę - każdy gra w sposób który sprawia mu przyjemność. chyba o to właśnie w tym chodzi? to co ktoś robi z wolnym czasem to jego sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To porównanie czasów Twoich i moicza było "lekkie". Ale nie bezpodstawne.

Bardzo daleko mu do rzeczywistosci... :wink4:

Twoja teoria pasuje tylko i wylacznie do krotkich gier, ktore pozbawione sa multiplayera.

W kazdym innym przypadku zrobienie 100% osiagniec to duzo wiecej czasu niz zwyczajne "przejscie" gry.

Ale się czepiłeś.. :rolleyes:

Bo już chyba nie masz czego :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a lata tu kotoś w fife 12? :evil:

może jakąś ligę zorganizować?

ja bym się mógł tym zająć tylko potrzeba z 14 chętnych no powiedzmy 12 bo dwóch już mam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a lata tu kotoś w fife 12? :evil:

może jakąś ligę zorganizować?

ja bym się mógł tym zająć tylko potrzeba z 14 chętnych no powiedzmy 12 bo dwóch już mam :hi:

Poszła w odstawkę przy BF3 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie moze zadam głupie pytanie ale mam ledowego samsunga i jak podłączam xboxa przez hdmi na jednym kablu wszystko jest ok a na drugim identycznym tej samej firmy komunikat na tv " rozdzielczość nie jest obsługiwana" i nie ma obrazu dziwne, bo kable są tej samej firmy takiej samej długości i na jednym idzie na drugim nie i słyszałem ze to właśnie przypadłość samsungów :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie moze zadam głupie pytanie ale mam ledowego samsunga i jak podłączam xboxa przez hdmi na jednym kablu wszystko jest ok a na drugim identycznym tej samej firmy komunikat na tv " rozdzielczość nie jest obsługiwana" i nie ma obrazu dziwne, bo kable są tej samej firmy takiej samej długości i na jednym idzie na drugim nie i słyszałem ze to właśnie przypadłość samsungów :mysli:

Może uszkodzony kabel :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu wzialem sie za kampanie BF3, skonczylem ja na wysokim poziomie... daje rade :)

Duzo ludkow twierdzilo, ze jest slaba, a mi sie bardzo podobala. Dobry klimat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fly osobiscie to w mw3 mi sie lepiej grało ;) bf jakoś męcze i nie umiem się zebrać by to skończyć :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie za***iście podobal klimat w kampanii, prawdziwa wojna, a nie hollywood :) jest stosunkowo krotka, ale grajac na najwyzszym poziomie i chcac zdobyc achievementy z kampanii meczylem ja wieczorami od piatku :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu wzialem sie za kampanie BF3, skonczylem ja na wysokim poziomie... daje rade :)

Duzo ludkow twierdzilo, ze jest slaba, a mi sie bardzo podobala. Dobry klimat.

ja zaczynam BF3 dzisiaj na xbox-e zobaczymy co w trawie piszczy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...