Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja tam nie lubie grać na PC, siedzi sie i sie człowiek tylko garbi przy tym kwadracioku.

LEpiej sie uwalić na kanapie przed PS3

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a kto powiedział ze nie mam Kanapy :D hehe mam kable długie

Opublikowano

Pablo ..testuj Batmana bo naprawdę świetna gra

Ok, sprawdzę ją, zresztą przy instalacji nowych sterów Nvidii co chwile pokazywali jakie to nowy Batman wykorzystuje efekty DX11 :)

Opublikowano

a kto powiedział ze nie mam Kanapy :D hehe mam kable długie

Kablarni czy druciarni też nie lubie. Zapomniałem dodać.

Opublikowano

ee tam Julek !!! Marudzisz :D:polew:

Opublikowano

No może.

Ale ja tego nie widze. No dobra, przeżyje jakoś te kable bo zawsze je mozna jakoś puścić bokiem w ukryciu ale co dalej, uwalasz sie na kanapie i klawiatura z myszką na kolana ? Musi być biurko.

:kwasny:

Tylko nie każdy jeszcze chodzi do szkoły i nie musi trzymać tego mebla :naughty:

Tak samo pozbyłem sie całej skrzynki kompa jak i biurka.

Jest konsola i bezprzewodowy pad. Tak jest wygodniej.

Nie wiem po co tyle lat inwestowałem właściwie co 2 lata w nowego kompa. :mysli:

Opublikowano

Sorrry Julo, ale pier**lisz jak potłuczony... Już chyba Ci rzeczowych argumentów brakuje i wymyślasz jakieś bzdury...

Co Ty myslisz że pecetowcy przed kanapą biurko pod myszkę i klawiaturę ustawiają, że pady są tylko do konsol ? A taki bajer jak urządzenie bezprzewodowe w kompach to odległa nutka marzeń ?

:facepalm:

Mnie nie stać na ciągłe modyfikacje kompa tak aby być na czasie z grami, dlatego dla takiej formy rozrywki wybrałem konsolę... I na tym sie kończy przewaga konsol... Pod każdym innym względem PC wygrywa ( no może brak mu kilku tytułów zacnych )...

Opublikowano

Do komputera jest masa ciekawych gadgetów bezprzewodowych z niższej półki jak i z tej wyższej która poprawia nam wygodę i nie musimy siedzieć pół metra przed monitorem :)

Zawsze możemy przecież rzucić obraz na Leda/Lcd czy Plazmę :evil:[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 18:38_________________________________________________Panowie powiedźcie mi dlaczego nie mogę połączyć PS3 z nowym Sony Ericsson Xperia Neo V przez BT :wallbash:

Przy okazji z aktualizowałem soft w PS3 i nie widzi w ogóle telefonu, lookałem w ustawieniach akcesoriów BT czy w grze zdalnej gdzie łączy się z telefonami i nic...

Opublikowano

Android ?

Opublikowano

podepnij prze USB. Bo rozumiem, że chcesz odpaić muzykę czy tam coś.. ?

Opublikowano

Android ?

Tak jarko.

Ma androida 2.3.4

podepnij prze USB. Bo rozumiem, że chcesz odpaić muzykę czy tam coś.. ?

Przez kabel USB jak podłączyłem to wyskoczył komunikat w ps3 że podłączono nieznane urządzenie :mysli:

Wchodziłem na zdjęcia, filmy usb i też nie widzi.

Może trzeba zrobić aktualizacje telefonu i z synchronizować aplikacje bo co dopiero kurier bratu przysłał z orange (przedłużenie umowy).

To jest ten.

http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/overview/xperianeov?cc=pl&lc=pl

Opublikowano

A działa komuś dobrze android z ps3 ? W android market są do tego jakieś pomocne programiki - zainstaluj :wink4:

Opublikowano

A działa komuś dobrze android z ps3 ? W android market są do tego jakieś pomocne programiki - zainstaluj :wink4:

W tym powyższym linku co dałem, jest dużo pomocnych działów w tym pomoc techniczna :arrow2:http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/overview/xperianeov?cc=pl&lc=pl#view=support

Teraz go nie mam bo brat pojechał do pracy i wziął go, późnym wieczorem chwile się pobawię z tym Sony.

Ale wiesz, to że oba urządzenia są tej samej firmy to powinien być jakiś plus, tym bardziej że gdzieś czytałem o kompatybilności z PS3.

TV też mam Bravie tylko muszę skołować kabel z micro HDMI na HDMI, z nowej karty którą nie dawno kupiłem mam przejściówkę ale to na mini HDMI więc nie podeszło :decayed:

Opublikowano

A działa komuś dobrze android z ps3 ? W android market są do tego jakieś pomocne programiki - zainstaluj :wink4:

Mi działa Xperia X10i - filmy, zdjęcia, muzyka.

Opublikowano

A działa komuś dobrze android z ps3 ? W android market są do tego jakieś pomocne programiki - zainstaluj :wink4:

Mi działa Xperia X10i - filmy, zdjęcia, muzyka.

Przez BT czy kabel usb :mysli:

Coś instalowałeś?

Jaki program?

Opublikowano

USB Plug&Play.

Przez BT nie próbowałem, ale nie widzę sensu.

Jutro przyjeżdząją do mnie :naughty: :naughty: :naughty:

http://www.sharkoon.com/?q=en/node/2029

Opublikowano

Jutro przyjeżdząją do mnie :naughty: :naughty: :naughty:

http://www.sharkoon.com/?q=en/node/2029

:kox:

Namów insane bo założył co dopiero temat :naughty:[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 16:20_________________________________________________nosfer tego szukałem :kox:

Media server between Xperia arc and PS3

Tylko kminie jak dodać go w ten sposób bo udostępniam zawartość karty w xperii ale nie widzi ps3 tak jak wyżej, nie ma u mnie media server :mysli:

Potrzebna jest jakaś aplikacja np. "media server" :?:

Opublikowano

Nie wiem.. W sumie ja podpinałem jako dysk wymienny. Bez Sync.

Opublikowano

Witam. Czy ktoś zna jakieś starsze tytuły godne polecenia? Wiadomo Diablo itp. Kiedyś grałem coś takiego ale nie pamiętam nazwy, może jak będziecie podawać starsze tytuły to mi się przypomni :decayed:

Opublikowano

Kiedyś grałem coś takiego ale nie pamiętam nazwy, może jak będziecie podawać starsze tytuły to mi się przypomni :decayed:

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.