Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moi mili niedługo wracamy do Racoon City :naughty: :naughty: :naughty:

:kox: :kox: :kox:

Mój obowiązkowy tytuł ale szkoda że pod koniec roku dopiero będzie :kwasny:

Zapowiada się dobrze :naughty:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany, brat mi wysłał z UK własnie takie starocie na PS3:

SmackDown vs Raw 2008

SmackDown vs Raw 2009

LOST

Shellshock 2

Fight Night Round 3

Ma któraś z tych gier trofea ?

Bo nie moge wygooglować, a zamoniałem adresu na jakiej stronce sprawdzałem zawsze trofea.

Opublikowano

wpisz sobie w google: "[nazwa gry] trophy guide" i znajdziesz.

FNR3 ma platynę, tamte to nie wiem - pewnie też. Wydania pudełkowe zawsze (?) mają platynę.

Opublikowano

wpisz sobie w google: "[nazwa gry] trophy guide" i znajdziesz.

FNR3 ma platynę, tamte to nie wiem - pewnie też. Wydania pudełkowe zawsze (?) mają platynę.

fight night 3 jest bez trofeów dopiero 4 dostała pucharki generalnie cały zestaw to kupa :decayed: bo wszystkie są bez trofeów

Opublikowano

wpisz sobie w google: "[nazwa gry] trophy guide" i znajdziesz.

FNR3 ma platynę, tamte to nie wiem - pewnie też. Wydania pudełkowe zawsze (?) mają platynę.

fight night 3 jest bez trofeów dopiero 4 dostała pucharki generalnie cały zestaw to kupa :decayed: bo wszystkie są bez trofeów

Wydawało mi się, że były... A może właśnie to w FNR4

Opublikowano

chyba zadna z tych gier nie ma pucharków ;(

dobrze ze mam mafie2 :wink4:

Bardzo przyjemna gierka ta mafia2, chyba będzie platka, bo zaciekawiła mnie ta gra :evil:

Opublikowano

moicz

Bo nie zniesę..

Opublikowano

moicz

Bo nie zniesę..

hehe wiem wiem ja też wczoraj oglądałem najgorzej jest pod koniec jak są w ruchu i jest ich po trzech :kwasny:

cierpliwości potrzeba do wbicia tego pucharka

Opublikowano

Ale widzisz oni szastają tymi kulami na lewo i prawo..

Nie to co my.. 1 shot 1 kill :decayed:

Wczoraj skończyłem, bo widziałem, że nam nie idzie.

Trzeba było podejść do tego na świerzo. Więc dzisiaj może się uda.

I mam nadzieję, to skończyć szybko, bo od strzelania do AI to mi skill online spada.. :P

Opublikowano

Ale widzisz oni szastają tymi kulami na lewo i prawo..

Nie to co my.. 1 shot 1 kill :decayed:

Wczoraj skończyłem, bo widziałem, że nam nie idzie.

Trzeba było podejść do tego na świerzo. Więc dzisiaj może się uda.

I mam nadzieję, to skończyć szybko, bo od strzelania do AI to mi skill online spada.. :P

:polew: :polew:

mi też nie szło online po co-opie :polew:

Opublikowano

Pograłem też wczoraj w Darksiders :naughty:

Naprawdę faaajna :good:

Odpaliłem Ją na poziomie "APOCALIPTO" i jest wymagająca :kox:

Opublikowano

dobra gierka pamiętam jak zagrałem w demko to od razu pojawiła się na mojej liście gierek do kupienia :)

Opublikowano

dobra gierka pamiętam jak zagrałem w demko to od razu pojawiła się na mojej liście gierek do kupienia :)

Chcesz to Ci dam tego slota - zaciągniesz ją sobie przez noc - 10GB + instalacja.

Opublikowano
  • Autor

a ja zrobilem sobie pierwszy weekend bez BF3 :naughty:

Opublikowano

a ja zrobilem sobie pierwszy weekend bez BF3 :naughty:

freak :decayed:

Opublikowano

Dzisiaj trochę pośmigałem samolotem, dawno nie grałem w tą serie :)

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=15466

Miałem powód odpalić ps3 po ponad miesiącu odpoczynku :decayed:

Opublikowano

i jak wrażenia ?

Grałem z godzinkę, dobry arcade :kox:

Jeśli ktoś lubi tego typu gry to pozycja obowiązkowa :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.