Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja zakupiłem Shogun 2, promocja, 25 zl tylko : GameStop PC Downloads : Total War

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Age of Empire online

Szacun :D Gierka stara jak świat ale bardzo dobra... teraz już nie robią takich gier...

Opublikowano
I mam już na półce PS3 i XBOX360 oba czarnuchy :decayed:

Trzeba się zaopatrzyć w trochę gier na iksa :grin:

to ps3 przez neta,a ixa możesz spiracić.
Opublikowano

W oczekiwaniu na Forza Horizon zapodałem stare dobre TDU 1 :decayed:

---------- Post dopisany at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany at 07:50 ----------

2013 :facepalm:

Opublikowano

A ja cisnę w Forza motorsport 4 na X360.Mój nick:kwlkp

Opublikowano
I mam już na półce PS3 i XBOX360 oba czarnuchy :decayed:

Trzeba się zaopatrzyć w trochę gier na iksa :grin:

to ps3 przez neta,a ixa możesz spiracić.

Taki mam zamiar, dzisiaj idzie do zmodzenia:naughty:

Ladowarka Techno Line BC 700 i 4 akumulatorki Sanyo Eneloop do iksa zamówione:decayed:

Opublikowano

Ja od grudnia pogrywam na X360 i właśnie ostatnio rozważałem opcję przeróbki. Xbox Live Gold wygasło, nie gram przez neta, a na gry szkoda takiej kasy. Wolałbym przerobić konsolę i ściągać gierki z sieci(koszt pobrania i odpowiedniej płytki to 15zł:decayed:). Z tego co widziałem na forum X360 to mam trochę za nowej daty konsolę bo jej jeszcze nie rozpracowali :kwasny: Pozostaje mi grać w PES i parę innych nudnych gier :grin:

Opublikowano

Już jest po "programie" :decayed: Mortal Kombat Komplete Edition, Max Payne 3, Tekken 6 na początek styknie :grin:

Ale czekam na Resident Evil 6 którą pewnie kupię ori na PS3 bo będzie hardcore w sieci :kox:

Opublikowano

Sprzedam za 100 zł Ridge Racer Unbounded na ps3. Stan miód. Przesyłka gratis

Opublikowano
  • Autor
I mam już na półce PS3 i XBOX360 oba czarnuchy :decayed:

Trzeba się zaopatrzyć w trochę gier na iksa :grin:

to dawaj do znajomych... :)

Opublikowano

to dawaj do znajomych... :)

Chyba nie będę iksa używał na live :decayed:

Do tego zostawię sobie PS3 :wink4:

Opublikowano

to dawaj do znajomych... :)

Chyba nie będę iksa używał na live :decayed:

Do tego zostawię sobie PS3 :wink4:

wysłąć ci "zestaw startowy" na X-a ?? :naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

Dajesz:naughty:

Opublikowano

Pablo i jak modyfikacje? poszła ?

Opublikowano

Jutro będę modyfikować soft do nagrywarki.

---------- Post dopisany 13-08-2012 at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany 11-08-2012 at 21:19 ----------

Nagrywarka już po "czipie" i chodzi jak powinna, nowe tytuły trzeba puścić przez ABGX'a przy LT 3.0 i wszystko bangla.

Max Payne 3 rewelka polecam :kox:

Nowy Spec Ops The Line też jest ciekawy, grafika na wysokim poziomie.

Opublikowano

ja od 3 tyg w World Of Tanks :D wciągaaa..

Opublikowano

Słyszałem że dużo osób przesiadło się z B3 na tanka :decayed:

Opublikowano

Pamieta ktos z kim braliśmy tu z forum na współe BF3 z playstation network ? Potrzebuje login i hasło bo robiłem czystke na HDD na PS3.

Opublikowano
Jutro będę modyfikować soft do nagrywarki.

---------- Post dopisany 13-08-2012 at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany 11-08-2012 at 21:19 ----------

Nagrywarka już po "czipie" i chodzi jak powinna, nowe tytuły trzeba puścić przez ABGX'a przy LT 3.0 i wszystko bangla.

Max Payne 3 rewelka polecam :kox:

Nowy Spec Ops The Line też jest ciekawy, grafika na wysokim poziomie.

a pamietam jak mnie jebał za granie na piratach i jaki to Xbox jest fuj , blee i w ogóle dno

Opublikowano

haha moskal...on tak ma...heheh przelazł na ciemną stronę mocy :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.