Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do nowego Residenta to grając Leonem z jego towarzyszką to wraca "residentowski" klimat rodem z Resident Evil 1 bo tak samo zaczyna się w domu i wszystko powoli się odbywa i panuje taki sam nastrój, polecam w środku nocy pograć z dobrym sprzętem audio :kox:

Pozostałe 2 postacie (epizody) są postawione na szybką akcję a więc shooter.

O którym RE mówisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Od wczoraj Sleeping Dogs :kox: Fajna zabawa :thumbup1:

a recenzje takie se... naprawde warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak, na początku kilka rzeczy mi przeszkadzało, potem się wkręciłem i mam frajdę.

Minusy: grafika nie jest na poziomie PC (zrozumiałe), jak na konsolę jest nieźle choć Max Payne 3 wysoko podniósł poprzeczkę, drętwe prowadzenie aut (kwestia przyzwyczajenia).

Plusy: walka, otwarty, zróżnicowany świat, gra nie jest upierdliwa, nie frustruje.

Pograłem wczoraj niecałe 3h i widzę, że gra się rozkręca, coraz lepiej mi się gra :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O którym RE mówisz ?

Przemo, cały czas jest rozmowa o RE 6 ten co gameplay wrzucałem wyżej.

Ten co ostatnio się pojawił Raccoon City to inna zupełnie gra, taka nisko budżetówka nie ma nawet co porównywać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do nowego Residenta to grając Leonem z jego towarzyszką to wraca "residentowski" klimat rodem z Resident Evil 1 bo tak samo zaczyna się w domu i wszystko powoli się odbywa i panuje taki sam nastrój, polecam w środku nocy pograć z dobrym sprzętem audio :kox:

Pozostałe 2 postacie (epizody) są postawione na szybką akcję a więc shooter.

O którym RE mówisz ?

Jak w "Domu" to chyba chodzi mu o jedynke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem "klimat rodem z Resident Evil 1" czyli też odbywają się misje w domu gdzie nie ma szybkiej akcji tylko skradasz się z niepokojem czy nie wyskoczy jakiś wujek zombie z za rogu:decayed: Dodam tylko że tutaj w nowej oprawie graficznej wszystko wygląda kapitalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem "klimat rodem z Resident Evil 1" czyli też odbywają się misje w domu gdzie nie ma szybkiej akcji tylko skradasz się z niepokojem czy nie wyskoczy jakiś wujek zombie z za rogu:decayed: Dodam tylko że tutaj w nowej oprawie graficznej wszystko wygląda kapitalnie.

:jerk::jerk::jerk::jerk::jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzam nowych Transformersów Fall Of Cybertron, grafika nawet daje radę ale póki co chce skończyć Max Payne'a 3 bo wciąga cholernie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam gościa do stałych wspólnych zakupów na PSS. Oczywiście tylko to co warto, jakies pełne wersje dobrych gier, od czasu do czasu.

Założyć jedno konto, i dokonywać stałych zakupów, oczywiście w ramach rozsądku, nie co popadnie. Raz na jakiś czas jak coś wyjdzie dobrego typu DEAD ISLAND itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na promocjach zakupiłem sobie Metro 2033 za chyba 10 zł, Settlers 7 GOLD DELUXE za 14 zł i Assassins Creed 2, Brotherhood i Revelations za 34 zł komplet....i aktualnie pykam sobie w AC2, a później wiadomo, kolejna część. W miedzyczasie włącze też Settlersów 7 :) Pare lat ciągle na konsolach grałem i teraz nadrabiam na pc, za śmieszne pieniądze gry :) Coś czuję, że zostanę przy pc przez jakiś czas, choć nie powiem, jak wyjdzie nowy God of War to zapewne zakupię:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się zasiedziałem nad tym Transformersem i nieźle wciąga później, premiera 31.08.12 a ja już od dwóch dni cisnę :grin:

---------- Post dopisany 26-08-2012 at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany 20-08-2012 at 20:23 ----------

Skończyłem Max Payne 3, zdecydowanie najlepsza gra w tym roku w jaką grałem, zrobiona jak film, 14 leveli dość długich.

Kto nie grał jeszcze to niech szybko nadrabia :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Sleeping Dogs. W dechę gierka choć nie za długa, tydzień grania wieczorkami. Polecam :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Sleeping Dogs. W dechę gierka choć nie za długa, tydzień grania wieczorkami. Polecam :thumbup1:

Mówisz że warto? To może dzisiaj wieczorem ją sprawdzę.

28552.jpg

Wczoraj wieczorem pograłem na iksie w klasykę, fajnie zrobili te gry, niektóre dopieszczone graficznie ale jest klimat w początku lat 90' :grin:

Driver San Francisco też niezły, chwile pograłem i na dzień dobry wylookałem w grze Audi RS6 C6 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co podałeś 1942 bym pociachał :kox: jeżeli to wersja ze starych automatów które pamiętam z dawnych lat:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co podałeś 1942 bym pociachał :kox: jeżeli to wersja ze starych automatów które pamiętam z dawnych lat:banan:

Dopieścili ją graficznie ale jest dobry fun :kox:

Na początku masz pokazany, fajnie zrobili Final Fight 2:13s, jak odpalasz z menu tą grę to jest z daleka pokazany cały automat i jak już włączasz "new game" to zbliżenie jak byś podchodził do flipera i możesz grać w widoku jak byś stał przy nim a jak się będzie wydawał za mały obraz to w ustawieniach można ustawić full screen i też oryginalną grafikę z pikselami albo rozmytą :grin:

---------- Post dopisany 31-08-2012 at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany 30-08-2012 at 13:57 ----------

HOT: Resident Evil 6 już w sprzedaży! - PS3 Site Polska – … o PLAYSTATION wiemy wszystko!

:wtf:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...