Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a pamietam jak mnie jebał za granie na piratach i jaki to Xbox jest fuj , blee i w ogóle dno

Wiem, pamiętam... Teraz mogę rzec jedno.. jak by ktoś do mnie tak samo teraz powiedział to z góry powiedziałbym mu że jest zjebany i się nie zna :decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, pamiętam... Teraz mogę rzec jedno.. jak by ktoś do mnie tak samo teraz powiedział to z góry powiedziałbym mu że jest zjebany i się nie zna :decayed::decayed::decayed:

:grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pamietam jak mnie jebał za granie na piratach i jaki to Xbox jest fuj , blee i w ogóle dno

Wiem, pamiętam... Teraz mogę rzec jedno.. jak by ktoś do mnie tak samo teraz powiedział to z góry powiedziałbym mu że jest zjebany i się nie zna :decayed::decayed::decayed:

a jak sie w ogole podoba X? jak pady? szkoda, ze nie jestes podpiety online... zobaczylbys jak za***iście wyglada video na YouTubie :)

No i omijaja Cie za***iste Casuale, jak np. Trials Evolution/HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie instaluje na X360 brakowało mi takiej gry :)

załatw sobie jeszcze "Air Conflict : Secret Wars" , cos podobnego tdo tego powyzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak sie w ogole podoba X? jak pady? szkoda, ze nie jestes podpiety online... zobaczylbys jak za***iście wyglada video na YouTubie :)

No i omijaja Cie za***iste Casuale, jak np. Trials Evolution/HD.

Flyer co do X to trochę by mnie denerwowało granie z napędu bo głośno chodzi i przeszkadza, w porównaniu z PS3 to tak jak postawić 1.9tdi obok naszych benzynowych V6 jeśli chodzi o głośność pracy:grin:

Ale na szczęście jest możliwość instalowania na dysku więc problem znika a 250GB myślę że na trochę wystarczy :)

Wiem co tracę nie korzystając z Live ale cóż, coś za coś. Na pewno kupię ori Residenta 6 jak się pojawi to pewne na PS3 bo będzie za***ista co-operacja w sieci :kox:

Pady są zdecydowanie lepsze i wygodniejsze na dorosłych graczy, muszę przyznać że pad od PS jest w sam raz ale dla żółtka :decayed: ale grając w Tekkena 6 na padzie od X360 nie mam takiego skilla jak na PS3, to już kwestia przyzwyczajenia, ale jeśli chodzi o symulatory, wyścigówki to zdecydowanie lepiej "leży" pad od iksa :banan:

Gier na razie wystarczy bo człowiek nie wie w co zagrać choć zamówiłem dziś 30 verbatimów DL tak na wszelki wypadek:decayed:, zapoda się zielone pudełka i okładki gier to będzie :kox: kolekcja "oryginalnych" gier a co :takiego::polew:

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ----------

załatw sobie jeszcze "Air Conflict : Secret Wars" , cos podobnego tdo tego powyzej

Ok obczaję to później :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz jest nowa modyfikacja ze nie trzeba nagrywac gier na cd tylko podlaczasz gwizdek pod usb i jedziesz :)

O RGH już dawno słyszałem i zastanawiam się nad tym ale to za jakiś czas :wink:

Podłączasz iksa do kompa zgrywasz na dysk konsoli, instalujesz grę i działasz :)

Można przez dysk zewnętrzny również poprzez usb przegrać, masz drugie menu (menager plików) i widzi Ci obraz gier które chcesz zainstalować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z dysku chodzi o wiele ciszej choć i tak trzeba płyte do napędu włożyć , szkoda ze bez niej sie nie da bez RGH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem specjalny program na pendrive i z niego zainstalowałem demo Resident Evil 6 na iksie, są 3 epizody po jednej misji Leonem, Chrisem i Jackiem w parach można grać jeszcze drugą postacią.

Ogólnie grafika w nowym silniku daje radę, czekam na pełną wersję :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z dysku chodzi o wiele ciszej choć i tak trzeba płyte do napędu włożyć , szkoda ze bez niej sie nie da bez RGH

gdyby dalo sie grac bez plyty zbankrutowaliby nawet piraci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie instaluje na X360 brakowało mi takiej gry :)

To czekamy na racenzje ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czekamy na racenzje ... :wink:

Jeśli lubisz symulatory zwłaszcza z okresu 2 wojny światowej to śmiało może pograć, od razu mówię że nie jest dynamiczna i szybka jak Ace combat :decayed: Mój brat (38lat) który w ogóle nie gra na konsolach jak zobaczył tą grę to zajebał mi pada i grał do 2:00 bo lubi filmy i klimaty wojenne tak samo co chwile mi truje bym ściągnął F1 2011 bo 2012 pojawi się pod koniec września.

Sterowanie jest proste na padzie (X360) łatwo można skonfigurować pod siebie, misje są bardzo zróżnicowane więc nudą nie wieje a jak ustawisz na wyższy poziom to trzeba się martwić m in. o paliwo :decayed: i robi się jeszcze ciekawiej :kox:

Lądowania np. na lotniskowcach są wymagające bo na początku jak nie rozkminisz z jaką mocą i pułapem lądować to lądujesz niczym japoński kamikaze :kox::grin: Dużo jest starych wstawek filmowych z tamtego okresu to coś można oglądnąć ciekawego, różne wojenne historie ciekawie są przedstawione. Całej nie skończyłem to nie mogę się wypowiedzieć co do ilości misji czy dużo/mało.

Ogólnie trzeba lubić tego typu gatunek gier bo na siłę nie ma co się brać za nią.

Nie wiem ile kosztuje powyższa gra ale na pewno nie dał bym za nią 199zł, używkę na allegro do 100zł to jeszcze może bym się skusił.

---------- Post dopisany at 11:50 ---------- Poprzedni post napisany at 11:14 ----------

Wracając do nowego Residenta to grając Leonem z jego towarzyszką to wraca "residentowski" klimat rodem z Resident Evil 1 bo tak samo zaczyna się w domu i wszystko powoli się odbywa i panuje taki sam nastrój, polecam w środku nocy pograć z dobrym sprzętem audio :kox:

Pozostałe 2 postacie (epizody) są postawione na szybką akcję a więc shooter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...