Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

3dfc70d507ffca000c9ccb6419d8de47.jpg

Obczajam właśnie.

Pełna licencja, Sołowow, Kościuszko, Oleksowicz :kox:

Klasy WRC, S2000 i N-Group

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

WRC to od lat crap :thumbdown:

Ja się szykuję na Orcs and Men

of.orcs.and.men.xbox360.jpg

Opublikowano

A ja już zamówiłem Pre-Order NFS Most Wanted ... :naughty: na Ps3

Opublikowano

Jutro demo Horizona :naughty::kox:

Opublikowano

6b2b472bc155a30f1c2120c2170e429d.jpg

Trzeba sprawdzić :decayed:

Opublikowano

Ja gram w Happy Wars, darmówka na XBL :naughty:

happywars-cover.jpg

Dzisiaj ruszyła promocja na Wreckateer - 400 MSP :wink:

cover_large.jpg

Tymczasem wpadło mi 40.000 GS :kox:

https://live.xbox.com/pl-PL/Profile?gamertag=ReniuPL

Opublikowano

Ja zacząłem pykać w Dishonored od wczoraj ;)

fbb034426237177868902de33c1fa257.jpg

Opublikowano

Panowie, regenerował z was już ktoś porysowane płyty z grami? Mam fifę 12 co się czasem przytnie, a widziałem na alledrogo że za niewielką kwotę naprawiają płyty. Warto?

Opublikowano

Ja póki co cisne cały czas w Residenta 6 i dopiero 2 rozdział Leonem cholernie długa jest ta część a gdzie kampanie Chrisem i Juke :kox:

Opublikowano

PABLO na spacer bo ładna pogoda a nie siedzisz tylko przy Xboxie a037.gif

Opublikowano
PABLO na spacer bo ładna pogoda a nie siedzisz tylko przy Xboxie http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a037.gif

chudy a kto powiedział że siedzę cały czas przy X360 jak właśnie mam mało czasu na granie tym bardziej że sprzedałem PS3 bo mi leżała cały czas nie używana :whistling:

Teraz siedzę w pracy a jak gram to tylko w nocy jak się znajdzie czas więc nie myśl tak :wink4:

Granie się zacznie dopiero na zimę :naughty:

Opublikowano

PABLO Ty NO LIFIE :polew::polew:

Opublikowano

Noł lajfem byłem przy GT5 :decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 14:10 ---------- Poprzedni post napisany at 13:45 ----------

cd1b8f93b3101e057c4050320d1ce1f3.jpg

Dzisiaj się pojawił ale wersja w PL będzie w dniu premiery zapewne czyli 25.10.2012

Jednak na kompie sprawdzę medala bo strzelanki jednak lepiej się gra na PC niż na padzie i konsoli :)

Opublikowano

Ma ktoś z was kierownicę do xboxa? Albo czy gra na jakiejś?

Naciapane z mojego Galaxy S II

Opublikowano

gra gra ale nie na Xsie tylko PC :wink:

dla Xa jedna z lepszych - Fanatec CSR lub CSR Elite ale... :whistling::kwasny:

Opublikowano

No wiem właśnie.... Te wszystkie za***iste kierownice pod X'a trochę niestety kosztują :/ a mi tu chodzi o coś alternatywnego :D

Nie gram nie wiadomo po ile godzin dziennie :/ czasami z tydzień konsola leży nie odpalana, Ale we FORZE chętnie bym pomachał na kierowniczce :P

szczególnie do driftowania....

Opublikowano

Ja tez nie gram codziennie po iles godz. w tygodniu troche ciezko :wink:

hmmmm teraz mam chwile :grin: wiec GTR2 i jazda :shock3:

ZDECYDOWANIE polecam kiere pod RACE :decayed: bo sterowanie " guzikami " jest :whistling:

Opublikowano

Na PC mam kierę Logitech Force Formula EX.

Na konsoli również by się coś przydało, szkoda że Logitech nie przygotował niczego sensownego :thumbdown:

Opublikowano

A taka kierownica jak - Logitech DriveFX ??

Naciapane z mojego Galaxy S II

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.