Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

57520dc033dd32600ee158752fe15409.jpg

Za 5 dni premiera a już się pojawiła i trzeba przetestować zaraz na iksie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

na PSS jest też demo.

Mówiłem o pełnej wersji, dzisiaj sobie ją nagram tylko nie ma jeszcze w PL wersji.

---------- Post dopisany at 14:48 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ----------

70d9fda489e6f96dec4389b14440cdbe.jpg

Grał w to ktoś:question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wrażenia po demie nowego F1? Ja na początku nie mogłem się przyzwyczaić do jeżdżenia na kierownicy, trzeba było trochę pobawić się opcjami żeby jakoś dało się jeździć. Mimo tego dalej bolid zachowuje się na prostej jakoś dziwnie nie stabilnie. Polska wersja...:facepalm::facepalm: mam nadzieje, że będzie możliwość zmiany języka w pełnej wersji.

A co do "nowej" Fify, to czym ona się różni od 12 poza reporterami i kamerzystami na murawie...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już cisnę w pełną wersję na X360 i póki co nie mogę się oderwać, to pierwsza Formuła 1 którą mam na konsoli bo na PS3 nie mam żadnej.

Pierwsza godzina gry za mną i póki co dobre wrażenie robi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na PSS jest też demo.

Mówiłem o pełnej wersji, dzisiaj sobie ją nagram tylko nie ma jeszcze w PL wersji.

---------- Post dopisany at 14:48 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ----------

http://i40.fastpic.ru/big/2012/0912/be/70d9fda489e6f96dec4389b14440cdbe.jpg

Grał w to ktoś:question:

najlepiej z kimś w co-opie :)

Z Żoną np. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demko Fable: The Journey jest dostępne na XBL

Fable: The Journey Demo Conjured Up on Xbox Live - Xbox 360 News At Xbox360Achievements.org

PS. na kinecta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer, jak tam Heavy Rain ?

Mi Dead Island to od Ciebie super mi podeszło.

:banan:

Żona już przeszła H.Rain bardzo jej się podobało. w 3 wieczory załatwiła jedną fabułe - wszyscy zginęli, morderca uciekł :grin: Ja jeszcze nie grałem, bo to cholerne SC2 mnie pochłonęło :facepalm:

Z resztą z tego samego powodu nie dokończyłem Dead Island, które moim zdaniem ma mega klimat - nie dość, że Zombiaki to jeszcze w dobrym wydaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowicie, ze dead island takie dobre? mnie od tej gry odrzucila recenzja na Polygamii... trzeba bedzie kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowicie, ze dead island takie dobre? mnie od tej gry odrzucila recenzja na Polygamii... trzeba bedzie kupic

Fajny klimat, opdoba mi się to, ze jesteś na tej wyspie sam sobie.. I nie wiadomo co Cię za rogiem spotka - chociaż można się czepiać wielu rzeczy, bo gra nie jest idealna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ma się nie długo pojawić kolejny Dead Island dodatek albo kolejna część, gdzieś słyszałem o tym.

Dead Island Riptide - powstaje nowa część hitu firmy Techland | gametrix.pl -gry na konsole, gry komputerowe, konsole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer, jak tam Heavy Rain ?

Mi Dead Island to od Ciebie super mi podeszło.

:banan:

Żona już przeszła H.Rain bardzo jej się podobało. w 3 wieczory załatwiła jedną fabułe - wszyscy zginęli, morderca uciekł :grin: Ja jeszcze nie grałem, bo to cholerne SC2 mnie pochłonęło :facepalm:

Z resztą z tego samego powodu nie dokończyłem Dead Island, które moim zdaniem ma mega klimat - nie dość, że Zombiaki to jeszcze w dobrym wydaniu :)

:grin::grin::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem przed chwilą Fifę 13 bo się pojawiła przed chwilą na X360, pasowałoby jeszcze 2 pady dokupić i cisnąc w 4 osoby bo dobrze się zapowiada giera, ewentualnie poczekam na PL wersję bo póki co gram w F1 2012 PL :kox:

---------- Post dopisany at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:59 ----------

Co to jest :decayed::wtf:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem przed chwilą Fifę 13 bo się pojawiła przed chwilą na X360, pasowałoby jeszcze 2 pady dokupić i cisnąc w 4 osoby bo dobrze się zapowiada giera, ewentualnie poczekam na PL wersję bo póki co gram w F1 2012 PL :kox:

---------- Post dopisany at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:59 ----------

Co to jest :decayed::wtf:

dobra logiczna gierka :decayed::decayed: taka odskocznia od BF3 :wink: pojawiło się na PS+ za friko więc ściągłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wieczorem do czesania Fifa 13 PL i Resident Evil 6 PL na Iksie :kox::kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...