Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Ma ktoś z was kierownicę do xboxa? Albo czy gra na jakiejś?

Naciapane z mojego Galaxy S II

oryginalna jest bardzo spoko.

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

moskal wysłałem Ci priorytetem właśnie zombiaków na X'a :kox:

Wysłane pocztą za pomocą gołębia :decayed:

---------- Post dopisany at 13:36 ---------- Poprzedni post napisany at 12:10 ----------

Dzisiaj przetestuję Forze Horizon bo się w nocy pojawiła z napisami PL i Dubbingiem :kox:

Opublikowano
  • Autor

testuj, testuj... szkoda, ze piracisz, to bysmy pograli online.

ja pewnie bede mial jutro.

Opublikowano

Pawel pewnie tak pod testy pozycza :naughty: aby podzielic sie wrazeniami... a co za tym idzie " zachecic " do kupna :whistling::grin:

Opublikowano
  • Autor

a ja zamowilem kolekcjonerke :naughty:

Opublikowano
Pawel pewnie tak pod testy pozycza :naughty: aby podzielic sie wrazeniami... a co za tym idzie " zachecic " do kupna :whistling::grin:

Oczywiście do tego :grin:

A na on line w sumie bym mógł pograć bo nie ma póki co banów na LT 3.0 ale jeszcze ani razu nie włączałem live'a :grin:

---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:10 ----------

a ja zamowilem kolekcjonerke :naughty:

Na dwóch płytach będzie z tego co czytałem.

---------- Post dopisany 23-10-2012 at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany 22-10-2012 at 19:11 ----------

Remik krótka recka dla Ciebie :arrow2:http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/forza-horizon-237031/index2.html#post3088995

Opublikowano

Jest KLIMAT :hi:ahhhhh ktory normalny facet tego nie lubi :decayed:

Kobiety, samochody i odpowiednia sceneria :naughty:

Swietna Zabawa :thumbup1: ale jak bedziesz chcial miec przyspieszona akcje serca to wiesz co polecam... nie kawe, powera czy proszek :grin:

tylko prawdziwa symulacje jazdy :wink:

Opublikowano

Remik muszę mieć kiedyś tą kierę co używasz :slina:

Opublikowano

ja tam już pobieram nowego Medala pogra się.

Opublikowano

a no wlasnie juz jest przeciez w sklepach :naughty:

wydatek 15.70gb :wink:

Opublikowano

w Origin 17gb a115.gif

Opublikowano

cholera zmylila mnie " okrojona " okladka :facepalm::decayed:

to wszystko przez skid... :grin: jutro wybieram sie do innego sklepu !

bo musze przyznac, ze ciekawie to wyglada...

Opublikowano

Ano ciekawie .. multi fajnie sie gra ale na chwile obecna od groma radzieckich cziterów wszedzie rus ...ehhh niemniej jednak fajnie sie gra

Opublikowano

To ja idę po-driftować w Forzie 4 :P:D

Opublikowano

polecam Max Payne 3 na x

Opublikowano

Forza Horizon bajka polecam , nie moge odejść od konsoli hehe

Opublikowano

mówisz hmm będzie trzeba kupić a to gra na torach zamkniętych bo nie czytałem o niej...a marka audi jest bo jak nie to ja to pie....

Opublikowano

RS4 kupiłem i pomykam, pojazdów bardzo dużo do wyboru róznych marek, grafika dopracowana polecam

Opublikowano

ooooo

Opublikowano

A ja własnie odebrałem nowego Most Wanted ... zaczynam pierwsze upalanie ... :naughty::decayed::banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.