Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

:grin:

Dziwne że u was na lapkach macie lepsze wyniki ale to pewnie spowodowane nowszym i szybszym prockiem:wink:

Pokażcie wyniki z podzespołami jak ja wyżej.

---------- Post dopisany at 14:31 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ----------

Zresztą to nie jest żaden program do testowania tylko strona do sprawdzenia czy pójdzie gra a jak wiemy takie strony pokazują w jeden sposób a w rzeczywistości inaczej chodzą gry :D

Prosz bardz :hi:

1dzlls.gif

---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ----------

Ja się śmieję, bo bankowo na tym lapku była by czkawka i nie ma co tu snuć bajek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja Grywam najczęściej na PS3 w Battlefield 3 i Medal of Honor Warfighter jak najbardziej do polecenia te gry

i czasem tez na Pc ale tylko w Counter Strike np. 1.6, Source lub Global Ofencive

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wrócę z roboty to nagram filmik albo screeny porobię .

---------- Post dopisany at 13:01 ---------- Poprzedni post napisany at 09:31 ----------

Kolo gra na takich samych ustawieniach jak ja ..na Ultra wiec nie nagrywam tu jego GAME PLAY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3e0983d115d8bebe58bb7e191b268150.png

Już się dziś pojawiła na X360 :kox:

Ale czekam na wersję PL :wink:

masakra jaka grafa na kompie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimat rewelacja, wgrane filmiki w gre rowniez ale jakosc tekstur podczas grania mogla by byc lepsza jak na prawie 2013 :wink: otoczenie, bron itp.

Call Ops 2 rowniez :whistling:

o co chodzi robia wymagajaca gre z gorszymi teksturami niz 3, 4 lenie " czepiam sie " wylacznie do platformy PC bo " podkrecaja " wymagania odnosnie sprzetu $$$$

dajac zdecydowanie gorsza jakosc otoczenia !!! SORRY, ze tak pier.... ale w tych czasach kryzys itp. :decayed:

dobrze, ze kolejne nadchodzace pozycje to zdecydowanie zmieniaja Crysis 3 , GTA V , Call od Duty Modern Warfare 4 :kox:

Patryk pisales wczesniej, ze dodales nowe graty pod PC wiec sam wiesz ile to wyrzeczen :grin: kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem ...ale poniekąd Far Cry 3 daję radę ...niemniej jednak na trailerach z E3 lepiej wyglądała ta gra ..no cóż ...ale otwarty świat jw grze jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...