Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pawel do lutego ( Crysis 3 ) masz jeszcze troche czasu :naughty: ja rowniez :wink:

...no nic co niektorzy zmieniaja samochod co 3-4 lata a inni komputer :grin:

ps. rok 2013 bedzie bdb :kox::kox::kox: rokiem pod wzgledem wydanych gier !!! GTA V, Crysis , Metro , Tomb, Gears of War... itd.

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

te ale 21 grudnia koniec świata ...haha sąsiad ma schron po szambie !!! hahah

Opublikowano
...no nic co niektorzy zmieniaja samochod co 3-4 lata a inni komputer :grin:

Ja jeżdżę ponad 6 lat B5 i jeszcze nie zmieniam :grin:

A co kompa to w 2013r by pasowało zmodzić kompa hardkora choć mam tyle gier na X360 to nie wiem czy jest sens pakować się w gry na PC :kox:

Opublikowano
  • Autor

U mnie Assassin's Creed III skonczone... 35h gry! :kwasny:

Jade zaraz po Sleeping Dogs :naughty:

Opublikowano

ja wale w nowego call of duty taki tam jest zobaczymy później....

Opublikowano

Assasins rewelacja ! lubie ten klimat :wink: dobrze, ze do zakonczenia opowiesci zostalo mnie jeszcze troche godz. :decayed:

Pawel co do auta to jestem szczesliwym posiadaczem B6 od 4 lat i jeszcze pare lat mam zamiar :decayed:

ps. calego kompa nie bede zmienial... bo nie trzeba... zobacze co nowy rok przyniesie :naughty:

Udanego giercowania :wink:

Opublikowano

Dzięki ..Far Cry 3 wciąga jak odkurzasz zelmera ...miodzio !!!

Opublikowano
U mnie Assassin's Creed III skonczone... 35h gry! :kwasny:

Ja grałem chyba ze 4 dni i przeszedłem dopiero coś 60% :decayed:

Opublikowano

... nowina dla uzytkownikow konsolii

Nowy X a konkretnie Xbox720 wyjdzie w wakacje 2013 :wink:

...nic dziwniego grafika w nowych grach sie rozwija, przynajmniej w niektorych :grin: i potrzebne jest lepsza " zabawka " aby to przedstawic :shock3:

BARDZO DOBRZE :thumbup1: choc PC ZAWSZE BEDZIE nr.1 pod tym wzgledem !:hi:

ps. pare postow wyzej przedstawilem Crysis 3 :naughty: wersja tylko alpha :wink: wiec jak bedzie wygladac pozycja koncowa-sklepowa na Ultra :shock3::shock3::shock3:

heh chyba bedzie to obraz roku 2013 :wink:

CryENGINE 3 SDK 3.4.0 Trailer - YouTube!

Crysis 3 dev team “promise to melt down PCs” | VG247

Warning: Crysis 3 Will Melt Your PC, Says Crytek

Opublikowano

Kto naprawial swoje PS3? Poszukuje sprawdzonej firmy gdzie robia dobrze:decayed: Zawiesza sie i wylacza po kilku minutach np w NFS.

Opublikowano

Kto napierdziela w czołgistę bo już parę osób mnie nudzi by cisnąć z nimi :naughty:

Opublikowano

ja Gram w Czołgi i to jest World of Tanks

Opublikowano

Tak to ta gra.

Dobre to?:naughty:

Opublikowano

Tez w to cisne od czasu do czasu. Fajny odskok

Opublikowano
  • Autor
Nowy X a konkretnie Xbox720 wyjdzie w wakacje 2013 :wink:

a mozesz podac zrodlo tego newsa? bo zaden liczacy sie serwis nie pisze o takiej dacie.

Xbox 720 release date, news and rumours | News | TechRadar

Opublikowano

o kurna to moze juz trzeba wyprzedawac stare xboxy zanim straca na wartosci :( ja batmana przeszedłem podstawowy watek wyjatkowo szybko :/ duzo jeszcze jest grania z reszta misji pokazuje ze 40% gry zrobione .

Opublikowano
Nowy X a konkretnie Xbox720 wyjdzie w wakacje 2013 :wink:

a mozesz podac zrodlo tego newsa? bo zaden liczacy sie serwis nie pisze o takiej dacie.

Xbox 720 release date, news and rumours | News | TechRadar

wiem Michal, to jest top secret :decayed::naughty:Website ordered to remove Xbox 720 leaked document | VG247

data zostanie przesunieta raczej pod koniec roku 2013 ze wzgledu na QC, wadliwe procki itp. :wink:

ile w tym prawdy nie wiem ale to dobra nowina dla graczy i chyba nie wyssssana z palca :wink4:

Xbox 720 release delayed due poor processor quality – report | VG247

Xbox 720 to release in 2013 holiday period – rumour | VG247

Xbox 720: Microsoft patents projector tech, turns rooms into game worlds | VG247

tu jest wiecej - rumor xbox 720 | Search Results | VG247

ps. pewnie chca jeszcze duzzoooo zarobic na " dzisiejszych " wiec moze jeszcze powstac przed PS4 wersja Super Hiper slim :polew: z tym samym obrazem...

Opublikowano
Tak to ta gra.

Dobre to?:naughty:

dobre :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.