Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

A ja wole grać na konsoli. Ide pograć to pstryk jeden przycisk i już gram.

A jak sie kompa odpali to zaraz ktoś na GG zagada, to trzeba na fejsa zajrzeć, jakieś tam uaktualnienia się włączają zainstal. programów itp, no i na na forum A4 obowiązkowo trzeba zajrzeć i zanim sie człowiek obejrzy to trza iść spać :grin:

Coś w tym jest :naughty:

Pozatym najważniejsze - na PC nie ma systemu trofeów

Jest takie coś jak GFWL ale bardzo mało tytułów to obsługuje, fajnie że jest to kompatybilne z XBL.

Mam obie platformy i na swoim PC mogę pograć w nowości, spoko uciągnie, wolę jednak cyknąć na konsoli choćby ze względu na te pucharki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

xboxa 720 napewno kupie jak go tylko zlamia :decayed: z tego co slyszalem to premiera ma byc mniej wiecej za rok. x klocek nie posiada wifi wiec musisz podpiac sie kablem krosowym z routera do konsoli i bedziesz mial neta.

slim chyba juz ma wbudowane wifi...

---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ----------

Kto co lubi :whistling:...gorna ankieta nie klamie :grin:

ano nie kłamie, ale trzeba umiec jeszcze ją dobrze interpretowac :wink: jak podliczysz głosy PC vs Konsole to wtedy mina Ci troche zrzednie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh to ujolem w zarcie :wink::grin: ankiety sa tylko ankietami i wiadomo, ze tansza/wygodniejsza opcja cieszy sie lepszym zainteresowaniem :whistling: nie tylko w przypadku konsoli !!!

ale efekt koncowy jest taki, ze masz to za co placisz :whistling: jednym to pasuje, drugim NIE :wink: tak jak pisalem juz 3x :naughty: kto co lubi...

UK zobacz ile osob w weekend kupilo nowe Wii :grin: - Wii U Sells 40,000 Units Over UK Opening Weekend

Wiadomo, ze jest wiecej " konsolomaniakow " :wink: ale dobry " obszerny " koment ktos napisal o nowym :decayed: X720 pod tym artykulem - Microsoft Patent Shows Next Xbox Customizable Like PC

ajjj juz ciach bajera z mojej strony w tym temacie...tak zle i tak nie dobrze :polew:... wpierw news o X720 teraz, ze komp jest bleeee itp... szkoda czasu trzeba w cos zagrac :decayed::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

metal gear solid; ground zero 14 minute demo - YouTube

:slina::slina::slina:

---------- Post dopisany 24-12-2012 at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany 22-12-2012 at 00:38 ----------

Nieźle rozkminili :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mam do sprzedania 2 kody na 30 dni Playstation PLUS+ Są do sciągniecia pełne gry o wartosci ok 1000zł m.in. Batman: Arkham City, Motor storm: Apokalips, Little Big Planet 2, Resident Evil 5. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mam do sprzedania 2 kody na 30 dni Playstation PLUS+ Są do sciągniecia pełne gry o wartosci ok 1000zł m.in. Batman: Arkham City, Motor storm: Apokalips, Little Big Planet 2, Resident Evil 5. :wink:

900zł dam.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma ktoś do sprzedania Kinecta do X360?

Jest sens kupować używkę czy lepiej nówkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kinect to za***ista zabawa i można się zakwasów dorobić :decayed:

jak chcesz to dam Ci namiar w krk jest sklep gdzie sprzedają nowe przez nich przerobione więc gwara zostaje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kinect to za***ista zabawa i można się zakwasów dorobić :decayed:

jak chcesz to dam Ci namiar w krk jest sklep gdzie sprzedają nowe przez nich przerobione więc gwara zostaje :wink:

Ty byłeś na spocie bo Cię nie kojarzę :whistling:

Haha pewnie mówisz o tych na akademikach "Balon":grin: co wszystkich wysyłam do nich, już parę osób z forum było u nich i znajomych ode mnie.

Dwóch gości tam działa w pracowni i jeden wielki plac przeróbek :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na spocie póki co 2 razy :P z czego pierwszy raz jeszcze niemieckich tablicach :P

Ja kupowałem w multigames na Kazimierza Wielkiego 116 :wink: gierki też sprzedaja po 15zł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś do sprzedania gry na kinecta ?:D

Ori czy inne:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany pytanko: mam okolo 20gier na xklocka (wszystkie ori stan tip top ale nie na kinect'a), sprzedawac je na allegro osobno czy wszystkie razem (zakladajac licytacje a nie jakas cene z góry)? niektóre stare jak call of duty 3, inne nowsze jak forza horizon czy max payne 3...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojedynczo sprzedawaj,łatwiej komuś wyłożyć powiedzmy 100zł za jedną niż 1000zł za dziesięć.Tylko pojedynczo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...