Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nowy X a konkretnie Xbox720 wyjdzie w wakacje 2013 :wink:

a mozesz podac zrodlo tego newsa? bo zaden liczacy sie serwis nie pisze o takiej dacie.

Xbox 720 release date, news and rumours | News | TechRadar

wiem Michal, to jest top secret :decayed::naughty:Website ordered to remove Xbox 720 leaked document | VG247

data zostanie przesunieta raczej pod koniec roku 2013 ze wzgledu na QC, wadliwe procki itp. :wink:

ile w tym prawdy nie wiem ale to dobra nowina dla graczy i chyba nie wyssssana z palca :wink4:

Xbox 720 release delayed due poor processor quality – report | VG247

Xbox 720 to release in 2013 holiday period – rumour | VG247

Xbox 720: Microsoft patents projector tech, turns rooms into game worlds | VG247

tu jest wiecej - rumor xbox 720 | Search Results | VG247

ps. pewnie chca jeszcze duzzoooo zarobic na " dzisiejszych " wiec moze jeszcze powstac przed PS4 wersja Super Hiper slim :polew: z tym samym obrazem...

xbox-720-Cover.png

do tego przeliczenia beda prawdopodobnie takie 6 x Xbox 360 = Xbox 720 :naughty:

Xbox 720: 6x Performance Increase, Kinect 2, 3D, 1080p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze " my " raczaj tego nie wiemy :wink:

ale przedstawione przez zaufana stronke tomshardware

Search for xbox 720

Tom's Hardware - YouTube

Tom's Hardware UK and Ireland Forums

i kolejna VG24/7

Xbox 720 release delayed due poor processor quality – report | VG247

testy Metro Last Light, ktorej oczywiscie jeszcze nie ma :wink:

o GTA 5 tez mozna sie wiecej dowiedziec tu i tam... niz na forach rodzimych :wink:

szykuje sie najbardziej dopieszczone GTA :kox: 3 rozne postacie, najwiekszy swiat otwarty od zaraz a nie po ukonczonych misjach itd. itp.

ps.juz byla testowana :wink:

Jedno jest pewne BDB widomosc dla uzytkownikow konsoli bo jakosc gier sie zmieni na + ale z drugiej strony bedzie raczej sporryyyyy wydatek :whistling:

ale tak bylo, jest i bedzie - jakosc = cena :decayed: bo jak by inaczej :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki nie ma oficjalnego potwierdzenia to dla mnie to są tylko mniej lub bardziej prawdopodobne spekulacje. "Zaufane stronki" też walczą o odpowiednią promocję :naughty:

To że nowa generacja konsol zapewni "nową jakość" to oczywista oczywistość i nie ma co bić piany.

To że podczas debiutu cena będzie spora, to oczywiste, jednak należy pamiętać, że nie kupuje się konsol z pierwszych wypustów bo posiadają "choroby wieku dziecięcego" :wink:

Ja kupuję next-gen po jakimś upgrade... taki mam plan ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oficjalnie im puzniej tym lepiej dla nich :wink: ale masz racje Pawel trzeba poczekac :kox: niemniej jednak chcialem sie podzielic i uswiadomic uzytkownikow...

Ja na raze podkrece PC bo szykuje sie ciekawy rok :kox:

ps. nie wiem jaka karte graf. brac zawsze mialem ATI ale teraz GeForce GTX troche namieszal :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszą obecnie jak najwięcej wydoić $$ z obecnej generacji, która nie ukrywając, lekko sie już zestarzała.

Myślę, że nowa tak jak poprzednio ustawi dosyć wysoko poprzeczkę i znowu rynek PC będzie musiał się powypuszczać kilka generacji sprzętu by być z przodu.

Niewątpliwym plusem konsol jest optymalizacja pod jedną konfigurację hardware, blaszaków otwartość konstrukcji.

Osobiście jestem ciekaw jak to wyjdzie, ale staram sie patrzeć na chłodno, nie podpalam sie... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PC jest juz dzisiaj w stanie zalatac graficznie + predkosc konsole nowej generacji

czytales co tam bedzie w srodku ? max 40-50% tego co oferuje teraz BDB PC do grania :wink: a nie pod benchmarki :whistling:

ps. ja sie nie podpalam, zawsze wolalem PC :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówimy tu o podstawie do grania a nie o high-tech PC kilkakrotnie przewyższającym cenę konsoli. Miej to na uwadze. Poza tym twórcy gier nie mogą tworzyć stricte pod sprzęt na który jest w stanie sobie pozwolić 1% potencjalnych graczy. Nieliczne tytuły tworzone są na PC, zazwyczaj są portem z konsol i różnie bywa z ich konwersją... :whistling:

Gry się pisze pod konkretny sprzęt, przy konsolach które w bebechach mają układy sprzed 7 lat (toś to przepaść do dzisiejszych) obecne tytuły radzą sobie nieźle, choć wiadomo że jest to okupione rozmaitymi cięciami. Tak było zawsze z konsolami, żeby dany tytuł na pc chodził tak jak na konsoli, potrzebny był mocny (czyt. z założenia droższy) PC. Na starcie będzie to samo, potem różnica będzie się zacierać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszą obecnie jak najwięcej wydoić $$ z obecnej generacji, która nie ukrywając, lekko sie już zestarzała.

Myślę, że nowa tak jak poprzednio ustawi dosyć wysoko poprzeczkę i znowu rynek PC będzie musiał się powypuszczać kilka generacji sprzętu by być z przodu.

tak tez pisalem... ale z drugim zdaniem sie kompletnie nie zgadzalem :wink: bo nie wiesz jaka bedzie cena nowej konsoli :whistling:i do tego patrzysz sceptycznie na info z chyba najlepszych stron w temacie...

kolejna MEGA strona - Xbox 720 Will get GPU based on Radeon 6670

price/performance - PassMark Software - Video Card Benchmarks - Video Card Look Up

Test Setup And Benchmarks : AMD Radeon HD 6670 And 6570: Turkeys Or Turkish Delights?

w oparciu o ich testy i innych " cenionych " stron, ktore przedstawilem pisza m.in analizy w PL :whistling:

heh zobacz PurePC tu dopiero dzisiaj pisza :polew:Nowy Xbox dopiero pod koniec 2013 roku | PurePC.pl

konsola chyba zawsze byla / bedzie najlepszym budzetowym rozwiazaniem :whistling: ale komp to inna zabawka z o wiele wiekszymi mozliwosciami... nie tylko gry :whistling:

wiec na przyszlosc i tak nie ma co porownywac wydajnosci<>cena :wink:

mniejsza z tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak z innej beczki chciałbym pograć przez NET na x-ie mam w domu wi-fi jak sie podłaćzyć do sieci bezprzewodowo ? musze jakiś modem do konsoli wpinać czy ona ma wi-fi juz wbudowane, mam dwie konsole czarnego slima i białą arcade 60 gb, ktoś pomoże ? :wink: i chce wykupić LIVE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xboxa 720 napewno kupie jak go tylko zlamia :decayed: z tego co slyszalem to premiera ma byc mniej wiecej za rok. x klocek nie posiada wifi wiec musisz podpiac sie kablem krosowym z routera do konsoli i bedziesz mial neta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szykuje sie najbardziej dopieszczone GTA :kox: 3 rozne postacie, najwiekszy swiat otwarty od zaraz a nie po ukonczonych misjach itd. itp.

jakies 3 tygodnie temu ktos tu o tym pisał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konsola chyba zawsze byla / bedzie najlepszym budzetowym rozwiazaniem :whistling: ale komp to inna zabawka z o wiele wiekszymi mozliwosciami... nie tylko gry :whistling:

wiec na przyszlosc i tak nie ma co porownywac wydajnosci<>cena :wink:

Fanboy pc :grin:

Swego czasu również pakowałem hajs w pieca, miałem konfiguracje kompów że wszystko śmigało mi bez zająknięcia, bawiłem się w ocing. W którymś momencie stwierdziłem że bez sensu jest dalsze pakowanie kasy w blaszaka i przerzuciłem ciężar grania na konsolę. Obecnie sporadycznie gram na piecu i wolę ten sam tytuł odpalić na konsoli. Jakoś mi tak wygodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie sporadycznie gram na piecu i wolę ten sam tytuł odpalić na konsoli. Jakoś mi tak wygodniej.

krótko mówiąc zmądrzałeś :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie wolisz Forze itp. Ja wole prawdziwa symulacje, ktora oferuje tylko PC :wink:

Mialem wczesniej Xbox 360 , PS3 i komputer ale stwierdzilem, ze wybiore jedna opcje i wybralem PC...

Ponad rok temu kupilem kiere t500rs i specjalnie aby zagrac w GT5 ( gra dedykowana dla tej kiery ) kupilem kolejne PS3 i co ???

no fajno graficznie ale reszta to zdecydowane ARCADE ( ustawienia, realia jazdy itp. )w porownianiu do np. starego GTR2, ktory jak wiele innch symulacji jest tylko na PC

...przekonalem sie blyskawicznie :shock3: i PS3 poszzzzzlaaaa

heh moze byc fanboy PC :grin:

Piec daje wieksze mozliwosci, ktore mozna porownac naocznie - USTAWIENIA , GRAFIKA, MODY bez granic inne MEGA gry itp.

Fakt co 3-4 lata mozna wymieniac graty pod nowe wymagajace gry aby grac na ULTRA :shock3:ale nie trzeba bo i tak praktycznie medum grafa = konsola.

Mnie PC bardziej bawi a to ze inwestycja jest wieksza to chyba zrozumiale :tongue4: w UK sa dobre promocje :polew: wiec chyba sam rozumiesz :wink:

Kto co lubi :whistling:...gorna ankieta nie klamie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wole grać na konsoli. Ide pograć to pstryk jeden przycisk i już gram.

A jak sie kompa odpali to zaraz ktoś na GG zagada, to trzeba na fejsa zajrzeć, jakieś tam uaktualnienia się włączają zainstal. programów itp, no i na na forum A4 obowiązkowo trzeba zajrzeć i zanim sie człowiek obejrzy to trza iść spać :grin:

Pozatym najważniejsze - na PC nie ma systemu trofeów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wole grać na konsoli. Ide pograć to pstryk jeden przycisk i już gram.

A jak sie kompa odpali to zaraz ktoś na GG zagada, to trzeba na fejsa zajrzeć, jakieś tam uaktualnienia się włączają zainstal. programów itp, no i na na forum A4 obowiązkowo trzeba zajrzeć i zanim sie człowiek obejrzy to trza iść spać :grin:

Najlepszy tekst ostatnich miesięcy :kox::kox::kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...