Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
przy 4 gwizdce przylatuje Heli i Cie zdejmuje ^^

Z tym że.. nie nalicza Ci zabójstw bo oni sami giną :polew:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
przy 4 gwizdce przylatuje Heli i Cie zdejmuje ^^

Z tym że.. nie nalicza Ci zabójstw bo oni sami giną :polew:

To po co zabijac ??

Opublikowano

Taki mały Error ... :grin:

Opublikowano
  • Autor

Kto lyka HALO 4? Zbiera same za***iste recenzje.

Opublikowano

Zastanawiam się .... :naughty:

---------- Post dopisany 09-11-2012 at 08:37 ---------- Poprzedni post napisany 06-11-2012 at 14:16 ----------

Newsy o GTA V :kox:

Na to czekaliście - mnóstwo szczegółów na temat GTA V. Największy otwarty świat w historii gier?

ale jaja! gra ukaże się na x360 i ps3 :decayed: pewnie po pół roku od wydania wypuszcza wersję PC która rzecz jasna będzie lepiej wyglądać. Zrobią tak jak z 4 :naughty: by nie zabijać sprzedaży tym, że wersja konsolowa będzie wyglądać przy wersji PC jak grafa na LOW / HIGH :grin:

tutaj macie cały artykuł z Game Informera:

Grand Theft Auto 5 GI Reveal - Imgur

Opublikowano

Pewne było że wyjdzie ale myślałem że jeszcze w tym roku na konsole heh

---------- Post dopisany at 10:12 ---------- Poprzedni post napisany at 10:09 ----------

Kto lyka HALO 4? Zbiera same za***iste recenzje.

Od 2 tygodni jest do zassania ale jakoś nie ciśnie mnie ta gra choć wszyscy chwalą, pewnie dlatego że nigdy w nią nie grałem haha

Opublikowano
Pewne było że wyjdzie ale myślałem że jeszcze w tym roku na konsole heh

Tak, ale sądziłem że wyjdzie startowo na wszystkie platformy a tu kwiatek :grin:

Opublikowano

Newsy o GTA V :kox:

Na to czekaliście - mnóstwo szczegółów na temat GTA V. Największy otwarty świat w historii gier?

ale jaja! gra ukaże się na x360 i ps3 :decayed: pewnie po pół roku od wydania wypuszcza wersję PC która rzecz jasna będzie lepiej wyglądać. Zrobią tak jak z 4 :naughty: by nie zabijać sprzedaży tym, że wersja konsolowa będzie wyglądać przy wersji PC jak grafa na LOW / HIGH :grin:

tutaj macie cały artykuł z Game Informera:

Grand Theft Auto 5 GI Reveal - Imgur

Tak wlasnie robia/robili nie tylko z GTA4... Dobrze Reniu porownales Low / High :decayed:

GTA4 moim zdaniem najbardziej wymagajaca gra pod wzgledem sprzetu PC... czyli trzeba miec konkret sprzet aby ogarnac nowe patche przy ustawieniach ultra :shock3:

ps. Crysis to przy tym pikus... :wink:

Opublikowano

Remik... raczej GTA ma ciulowy silnik :decayed: sporo pary w gwizdek idzie :grin:

PS. pamiętam że jesteś maniakiem modów do gta i niejednokrotnie o tym rozmawialiśmy. Kolejny raz nie trzeba :naughty:

Opublikowano

widac ze giera bedzie kozak, jak ktos lubi gry strategiczne to polecam RUSE bardzo fajna gra.

Opublikowano
  • Autor

Assassin's Creed III - anyone?

Po slabym moim zdaniem Revelations trzecia czesc daje rade :wink:

Opublikowano

Panowie wiem że temat nie do końca dobry na to pytanie ale nie chce zakładać nowego bo sprawa jest krótko i prosta ... a mianowicie jakie polecacie słuchawki do grania na PS3??? Cena max 250 zl.

Będą podłączone pod amplituner... bo nie wiem czy to ważne.

Opublikowano

Pierwsze MW jest nie do przebicia , najlepsza gra z serii NFS zgadzam sie z Tobą . Musze kupic tego nowego i wypróbować co to warte.

Opublikowano

4967c333ae38d49a6c9e23160ee10e14_original.jpg?1352835924=

---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ----------

Panowie Halo 4 jest na dwóch płytach z tego co wiem, 1 to single a 2 to multi?

Może ktoś potwierdzić?

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

Chyba ściągnę bo wygląda dobrze :kox:

Dajcie na 8:33s :wink:

Opublikowano

Noo, Hitman zapowiada się ciekawie ::decayed::wink:

Opublikowano

jak tam black ops II na multi??? daje radę???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.