Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

pozatym statystyka tego posta pokazuje wyrażnie - najwięcej prawdziwego grania jest na PC :naughty:

bo sie nie znacie na graniu :wink4: , Adaś prawdziwe granie jest na konsolach :good:

prosze Cię nie ma nic gorszego do FPP niż to badziewne urządzonko z dwoma sutami - only kibord :good:

kwestia wprawy i przyzwyczajenia , dla kogoś grającego całe życie na klawierze przesiadka na poada i to w dodatku od razu na FPS-a to tragedia , po dniu , dwóch juz jest gitara :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:decayed:[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 08:29_________________________________________________

kwestia wprawy i przyzwyczajenia , dla kogoś grającego całe życie na klawierze przesiadka na poada i to w dodatku od razu na FPS-a to tragedia , po dniu , dwóch juz jest gitara :good:

karwa próbowałem - pozyczyłem kiedyś PS3 od kumpla, po weekendzie miałem dosyć. Te suty się nijak mają, rozjeżdzają - waliłem kałaszem po ścianach etc tylko nie gości którego chciałem zajebaszczyć ...

no nic to wiem że zwolenników konsoli jest dużo i mnie tu zaraz zjecie. Za stary już jestem na to :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za stary już jestem na to :decayed:

ależ absolutnie , kolego , nie jesteś za stary :good::kox:

stary może nie ale lekko niedołężny :mysli:

Moskal jest już siwy, a dobrze mu idzie.. :gwizdanie:

A ty chyba dawno w ryja nie dostałeś :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty chyba dawno w ryja nie dostałeś :mysli:

"Gdzies to ostatnio słyszałem" :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

od tego gościa z łańcuchem z "Batorego" na ręce ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew:

dobra wezme na próbe jeszcze konsole ale tak jak mówię dla mnie jedyna frajda to napieprzanko typu serwerowe M-P w COD4, MOH lub BattleField 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 08:29_________________________________________________

kwestia wprawy i przyzwyczajenia , dla kogoś grającego całe życie na klawierze przesiadka na poada i to w dodatku od razu na FPS-a to tragedia , po dniu , dwóch juz jest gitara :good:

karwa próbowałem - pozyczyłem kiedyś PS3 od kumpla, po weekendzie miałem dosyć. Te suty się nijak mają, rozjeżdzają - waliłem kałaszem po ścianach etc tylko nie gości którego chciałem zajebaszczyć ...

no nic to wiem że zwolenników konsoli jest dużo i mnie tu zaraz zjecie. Za stary już jestem na to :decayed:

Adaś, żebyś Ty widział jak ja siałem po ścianach (chyba nawet swoich własnych, jak się przesiadłem) to byś padł ze śmiechu :polew: :polew:. Teraz idzie ładnie trzeba przyznać, ale potrzebowałem do tego przejść Gears Of War 2 na poziomie trudności takim, że 5-latek by mnie zawstydził :embarrassed::naughty::kox:

No - chyba, że ja się cieszę, a na najłatwiejszym oponenci sami na celownik wskakują :laghing2: :laghing2:, gdziekolwiek byś go nie umieścił - hehehe[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 11:22_________________________________________________A przewaga pieca wynika z tego, że większość ma go w chacie i w takiej konfiguracji, że da się spokojnie pograć :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszlo dzis do mnie wreszcie Assasins Creed 1 + Rainbows Six: Vegas 2 - wyhaczone na allegro w dobrych pieniadzach :kox:

FEAR2 juz powoli koncze... fajny, fajny, nie powiem - ale wcale nie jest straszny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszlo dzis do mnie wreszcie Assasins Creed 1 + Rainbows Six: Vegas 2 - wyhaczone na allegro w dobrych pieniadzach :kox:

FEAR2 juz powoli koncze... fajny, fajny, nie powiem - ale wcale nie jest straszny :D

no ja FERAa tez w ciągu 3 wieczorów skoncze :) musze sobie dawkowac :) zeby zaszybko nie przejść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dla odmiany ciupię teraz w ratcheta :decayed:

Jest :kox:

Moja Kasia jest Fun.. yyy.. FunGirlem tej gry :kox:

Ale sam też trochę w nią pociupałem.. Niedługo ma wyjść 3 część pod ps3 (nie liczę tych pod ps2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fakt. Fajnie zrobiona, fajne story, dosyć zabawna no i grywalność bardzo wysoka. :good:

No i daje spokój od kobitki na parę godzin :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...