Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra ( PC&STEAM&MMO )

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przeszedłem Wolfa. Nawet mi się podobał :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Właśnie zerknąłem na instalkę - 43gb robią wrażenie.


Mam problem z odpaleniem gry Wolfenstein new order.

02b7ac42ab6fc046.jpg

windows7 pro, komputer i5 4460, GTX960 Nvidia GeForce, 8Gb Ram

Miał ktoś podobny komunikat ?

Edytowane przez julo23

Opublikowano

Ja w tym roku mam zasadę 1 gra na raz..
Niestety już się wyłamałem.

U mnie na pulpicie:

Heroes of the Storm

Dying Light

GTA V

MK X

Ale gram we wszystko od dziecka więc teraz niestety ogranicza mnie tylko czas.. a raczej jego brak .. :)

Opublikowano
  • Autor

No to fajna kolekcja :) ja zreszta tak samo sobie obiecalem, gier na steamie pełno a tylko czesc z nich skonczylem... jak juz na dluzszy czas odstawie gre to potem musze od nowa zaczynac bo klimatu nie czuje [emoji14]

Nosfer a powiedz jak Heroes of the Storm? Bo obecnie zagrywam sie w Dote 2 ale nie powiem ze kusi mnie propozycja Blizzarda.

Opublikowano

To jest pierwsza moba w jaka gram wiec nie mam porownania niestety. Wkreca strasznie :)

Tez myslalem nad Dotą, ale jeszcze nie zainstalowałem.

Czekam jeszcze na Rainbow SiX Division. Moze byc kozacka.

Chcialem tez zainstalowac Raid żeby sprawdzić. No jest w co pograc tylko kiedy.

Jesli nie graliscie w This War of Mine to polecam!!

Opublikowano

No klimat kozak i sytuacje też w the war of mine

Opublikowano

No klimat kozak i sytuacje też w the war of mine

No właśnie teraz poszła spora aktualizacja.

Ja grę przeszedłem kilka razy zaraz po premierze - podobno teraz to już jest This War of mine 2.0

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A we wtorek Wiedzmin 3 , kto kupuje ? :)

Opublikowano

Ma na teraz za dużo :)
Poczekam na aktualizacje, bo na bank będą jaja...

Opublikowano
  • Autor

Ja bym pewnie bral w ciemno gdyby nie brak odpowiedniego kompa... a gra na minimalnych/srednich to juz wole poczekac az wzmocnie piecyk :)

Opublikowano

Ja dziś kupłem GTA V PC synowi na urodziny.Gadzina na 7 płytach. Będzie się działo. [emoji12]

Opublikowano

Ta, synowi.... dobra dobra :P

Opublikowano

steam & social club andr3iPL

origin: andr3ii

obecnie GTA V

do tego jeszcze jak sie zachce

age of empires 2

battlefield 4, 3, bad compay 2

hitman absolution

hitman sniper challenge

dead island 1,2

far cry 3- multi to jakas pomylka

need for speed wiekszosc czesci

watch dogs

gta 4

cod mw2

Opublikowano

Ja dostałem kod na Wiedzmina 3 i właśnie zasysam z gog.com

ok 23 gb z tego co widze. mozliwe że dziś zagram :P leci 2,5MB/s trzeba było brać internet 75 :D

Edytowane przez julo23

Opublikowano
  • Autor

Ja zachowam czystosc i zagram dopiero jak nowy piecyk złoże. Oby finanse pozwolily na gtx980. W sumie niedlugo wychodza wersje ti wiec moze zwykle stanieja....

Opublikowano

pyka ktoś w gta v online ? bo nie mam z kim grac ;)

Opublikowano

No fakt GTA V online nikogo nie widać bo mój syn się skarży że nie działa bo nikogo nie ma.[emoji12]

Opublikowano

Ja bym gral, ale mam Wiedzmina :D Wciaga jak bagno :)

Opublikowano

Ja bym gral, ale mam Wiedzmina :D Wciaga jak bagno :)

Podejrzewam, że niejednego z forum wciągnęła - dla mnie jak na razie gierka bardzo przyjemna :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.