Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy były produkowane Audi bez szyb bocznych i tylnej ?


Kon1981

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, chyba chodzi o cabrio? :bag:

A tak na serio, to nie słyszałem o wersjach ciężarowych bez tylnej kanapy

Edytowane przez Młody_drog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wezwanie do urzędu celnego, osoba od której kupiłem moje A4, sprowadziła je jak o ciężarowe. Ja jestem wezwany jako świadek. Osoba, która mi sprzedała auto zeznała, że sprzedawała je jako ciężarowe wg przepisów celnych, czyli bez siedzeń tylnych, z kratką, bez pasów, tapicerki, no i bez bocznych szyb oraz szyby w klapie, a ja sobie przerobiłem na osobowe...

Teraz mnie prosi abym też tak zeznał będąc w urzędzie celnym...

Jednak nie mam zamiaru tak zeznawać, jeżeli taki model nie wyjeżdżał z fabryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie słyszałem o takim modelu ale może poczekajmy, niech się ktoś jeszcze wypowie, np Laguna jak znajdzie chwilke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo głupie tłumaczenie kolesia. To można przecież w bardzo prosty sposób po VINi-e sprawdzić. Jeszcze ci dop... za poświadczenie nieprawdy...Były tylko dwa numery karoserii: kombi i sedan.

249809600.png

249800000.png

Edytowane przez griga-st
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie daj sie wpuscic w maliny bo narobisz sobie kłopotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że sprawa śmierdzi na kilometr, ale to całkiem dobry znajomy, a mi ciężko zawsze odmawiać.

Gdyby były takie budy w oryginale, to mógłbym zaryzykować, ale jeżeli nie było to jednak odpuszczę.

Powiedzieć, że nie było foteli i była kratka, to nie problem, bo łatwe jest to do przerobienia, ale z tymi szybami to już jednak lipna sprawa. Tym bardziej, że nie mam żadnych FV ani papierów z przeróbki

A wiecie może jak sprawdzić, czy samochód w ogóle wyjechał z fabryki z homologacją ciężarową N1 ?

Dzięki za podpowiedzi

Edytowane przez Kon1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A wiecie może jak sprawdzić, czy samochód w ogóle wyjechał z fabryki z homologacją ciężarową N1 ?

Nie było takich Audi.

Koniec i kropka.

Znajomek twój chce na ciebie przerzucić całą odpowiedzialność za jego przekręt.

Powiedz mu niech spada na szczaw.

Fajnych masz kolegów. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pelnych kodach wyposazenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przecież jeśli auto wjechało do kraju jako ciężarowe, a została zrobiona adaptacja pojazdu na osobowe to w tamtej stacji kontroli pojazdów powinny być zdjęcia i dokumentacja .. co auto posiadało przed i po przeróbce .. i też powinni mieć kopie FV z firmy dokonującej adaptacji pojazdu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to auto mogło byc zarejestrowane jako ciezarowe . mam znajomego ktory własnie tak ma . tyle ze ma kratke i liczbe miejsc siedzacych 4 a nie 5 . i juz jest auto ciezarowe . ale jakby chciał zeby było osobowe wystarczy ze wyciagnie kratke jedzie na okregowa stacje kontroli pojazdow i pozniej do wydziału komunikacji i juz ma osobówke

Edytowane przez kubajvc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...