Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]


mravel

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy i kolezanki szukam tego - GTB2056v zmodowaną pod BLB w normalnej cenie. Ktos cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0081e8a370aa87d3cbc46ba499d08b34.jpg

 

Przyturlało się BOSE z cała wiązka prawie, wiec będziemy rezać pod ori

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Edytowane przez mravel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.06.2017 o 19:07, reganajax napisał:

Czy ten zawias podejdzie pod 1.8t w kombi? Ciężko mi powiedzieć co i jak z kategoriami wagowymi.  1BV to chyba najsztywniejsze zawieszenie i - 30mm jak pamiętam.

1BV to -20mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierd@le, ile to jest zachodu z tym BOSE jak robi sie pod ori (wiazka i te sprawy). Oczywiscie gra to lepiej ale zeby mnie z nog zwalilo to nie powiem. Budował ktoś audio w oparciu o wiazki z BOSE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a pod jakim względem cie to nie zadawala? Jeżeli chcesz więcej Basiku dodaj subka z q5 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnie tony i niskie są płytkie jak liwiec w wakacje. Wygłuszy się drzwi i włoży coś sprawdzonego na przód to zobaczymy jak to działa Sub w bagażniku to chyba tylko do trzymania wzmaka jest

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to przerabiałem, kładłem wszystko łącznie  wiązką. Caly dzień trzeba na to rezerwować a najlepiej dwa na spokojnie. Ja robiłem to sam i pierwszy raz to qrwy leciały. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powierzyłem swoje auto dominowi i to on zakładał całe BOSE. Niestety wynikły pewne nieprawidłowości których nie wychwyciliśmy pierwszego dnia i całość trwała aż 3 dni :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymien jeszcze syczki na bose plus centralny ;) w kolo zapasowe sub z q5 i bedzie cacy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymien jeszcze syczki na bose plus centralny [emoji6] w kolo zapasowe sub z q5 i bedzie cacy [emoji6] 

Dokładnie. Jak jest taki komplet to robi robote. Mi to Kaju robił i w 8 godzin się wyrobilismy z docinaniem klimatronika

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wymiany jest centralny. Bo zakodowaniu na bose dopiero się odezwał ;) i czuć ze to małe gowno jednak robi robotę Sub od q5 raczej odpada bo słyszałem go u domina Raczej wygluszymy drzwi i wstawimy coś z wyższej pułki Nie wiem tylko czy wznak bose to uciągnie mimo 80w rms na kanal


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mravel napisał:

Do wymiany jest centralny. Bo zakodowaniu na bose dopiero się odezwał ;) i czuć ze to małe gowno jednak robi robotę Sub od q5 raczej odpada bo słyszałem go u domina Raczej wygluszymy drzwi i wstawimy coś z wyższej pułki Nie wiem tylko czy wznak bose to uciągnie mimo 80w rms na kanal


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ale mowisz ze d*py nie urywa ten sub z q5? Akurat zastanawiam się nad montażem jego :)

PS.  Ciągles "nowe" kabelki do centralego? 

 

Edytowane przez tazzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Norbas napisał:

Wymien jeszcze syczki na bose plus centralny ;) w kolo zapasowe sub z q5 i bedzie cacy ;) 

A czym się różnią syczki bose od zwykłych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, tomekxp2 napisał:

A czym się różnią syczki bose od zwykłych ?

Tylne są chyba te same, albo odwrotnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mowisz ze d*py nie urywa ten sub z q5? Akurat zastanawiam się nad montażem jego [emoji4]
PS.  Ciągles "nowe" kabelki do centralego? 
 

To jest tak ze każdy ma swój gust. Tuba z q5 jest najtańszym sposobem na jakiś bas w tym aucie. Tylko ja nie gustuje w jeb jeb a w wysublimowany niski miękki bass, który do niektórych utworów się nadaje Na q5 i głośnikach bose tego nie osiągnę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS.  Ciągles "nowe" kabelki do centralego? 

 

I to jest dobre pytanie, bo jak mówiłem bose zakładał domin Nie widziałem by cokolwiek ciągnął do tego pod szybę ani by go wymontowywal. Zapewnił mnie jednak, ze głośnik ten połączony jest oddzielnie pod wznak bose (jest na niego wyjście w wiązce) Jeśli głośnik ten ma pociągnięte kable w okolice radia i dopiero tam jest zmostkowany z głośnikami z drzwi przód to pewnie zrobił jak należy, jeżeli jednak trzeba ciągnąć kable bo głośnik ten jest w szeregu z tymi w drzwiach i kable idą pod deska to domin przyciął w c**ja

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mravel napisał:

I to jest dobre pytanie, bo jak mówiłem bose zakładał domin Nie widziałem by cokolwiek ciągnął do tego pod szybę ani by go wymontowywal. Zapewnił mnie jednak, ze głośnik ten połączony jest oddzielnie pod wznak bose (jest na niego wyjście w wiązce) Jeśli głośnik ten ma pociągnięte kable w okolice radia i dopiero tam jest zmostkowany z głośnikami z drzwi przód to pewnie zrobił jak należy, jeżeli jednak trzeba ciągnąć kable bo głośnik ten jest w szeregu z tymi w drzwiach i kable idą pod deska to domin przyciął w c**ja

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No jest to ciekawe ? bo w sumie to jest według mnie najcięższe cześć chociaż jak się ma czas to do ogarnięcia :) ja mam stage1 na ten moment i właśnie zastanawiam się nad montażem reszty z tuba od q5 ale na ten moment brak czasu mnie ogranicza :/ ale fajnie fajnie działaj z temacikiem :)

 

Co do jeb jeb tez nie jestem zwolennikiem ale przy bose ten bass jest taki przyjemniejszy i ładnie rozchodzi się po aucie :) oczywiście porównuje to do byłego Hermana ;)

Edytowane przez tazzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co kabli brak trzeba prowadzić? Ale wtedy to jak rozwiązać kwestie kabli z głośników? Najgorsze to ze nie mogę porozmawiać jeszcze z kimś co zrobił pełny bose


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm powiem tak zapodaj do kaju bo on tez montuje bose i ma to w 1 palcu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...