Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]


mravel

Rekomendowane odpowiedzi

Syczki z tylu bose, z z przodu to samo co przy zwyklym. Mozna wymienic na bose i nic sie bie stanie;)  

Centralny zwykly ma 4 omy a bose 2omy i jest roznica w graniu. Kable pod centralny ucina sie przy kostce radia( stary mial mostek z przednimi glosnikami)  i laczy sie z kablami wychodzacymi od wzmaka bose. Tak tez pewnie Domin zrobil. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mostek jest na wysokości kostki to domin podłączył jak należy Norbas wiesz może jaki rozmiar ma głośnik centralny - ok 80 mm mniej czy wiecej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki sam jak stary , wchodzi p&p: ) roznia sie tylko podlaczeniem. Bose ma wyjscie z pinami a zwykly ma wejscie na kostke. 

Za 2 tyg moge najszybciej Ci zmierzyc glosnik bose jakby co ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, tomekxp2 napisał:

A czym się różnią syczki bose od zwykłych ?

Sa przyjemniejsze w dzwieku. Nie daja tak po uszach :decayed: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Norbas napisał:

Sa przyjemniejsze w dzwieku. Nie daja tak po uszach :decayed: 

 

8 godzin temu, Norbas napisał:

Sa przyjemniejsze w dzwieku. Nie daja tak po uszach :decayed: 

Ok, a od strony technicznej? ilością omów (2, 4) ? napisem bose na głośniku ? Jak rozpoznać, że to jest bose od zwykłego głośnika ? ( chodzi o głośniki wysoko-tonowe  ). Nisko tonowe to wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, tomekxp2 napisał:

 

Ok, a od strony technicznej? ilością omów (2, 4) ? napisem bose na głośniku ? Jak rozpoznać, że to jest bose od zwykłego głośnika ? ( chodzi o głośniki wysoko-tonowe  ). Nisko tonowe to wiadomo.

Jakoś dźwięku jest o wiele lepsza, inna częstotliwość itd...  Głośniki mają  2omy jak dobrze pamietam. Na bose masz napis oraz inny numer seryjny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli między gwizdkami bose a podstawowymi jest różnica? Co do środkowego to w przyszłym tygodniu będę miał od bose wiec sobie zmierzę :) dzieki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeeeesstttt udalo sie wyrwac dokladke ori DTM z carbonu do tego zderzaka w rozsadnej cenie. Jak dobrze pojdzie, montaz w weekend !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, mravel napisał:

Jeeeesstttt udalo sie wyrwac dokladke ori DTM z carbonu do tego zderzaka w rozsadnej cenie. Jak dobrze pojdzie, montaz w weekend !!!

Gratulacje, gadalem z jednym kolega z grupy na FB ktory tez chce robic w DTM, to mowil jak ciezko cokolwiek znalezc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, golden87 napisał:

Gratulacje, gadalem z jednym kolega z grupy na FB ktory tez chce robic w DTM, to mowil jak ciezko cokolwiek znalezc.

jest problem z czesciami. Mialem szczescie ze kupilem zderzak pod kolor i nie musialem go malowac. Teraz udalo sie dorwac dokladke. Kiedys byla na olx za ok 600 zl ale ktos mnie ubiegl, potem inny facet z drugiego konca pl chcial 1600 zl, a dzis znalazla sie jedna na allego za dobra kase. Sa jeszcze progi w moim kolorze gdyby ktos potrzebowal. Mi nie zalezy akurat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny projekt, przejrzalem cały. Tez mam Vogtlanda skreconego w swojej i tez szukam DTM przodu, bardzo mi sie podoba i w mojej tego brakuje, ale póki co nic w rozsadnych pieniążkach sie nie pokazuje.. jak wleci DTM To tez napisze posta swojego projektu. Powodzenia, pozwolę sobie zapisać twoj temat do obserwacji. W razie sprzedaży zderzaka z dokładka pisz do mnie ! 

D14F2542-10C9-4E8B-A0D6-0B7BB7954B79.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Świetnie się mordka DTM w srebrnym prezentuje :D

Lampki zrób w czerń i pomarańczowy plastik kierunków usuń.

Fajnie jakby dało radę w grill włożyć taki plaster miodu jak w kratkach halogenu,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie tylko drażnią mnie w tym zderzaku te dodatkowe zaślepki skrajne po bokach, które są tylko atrapą. Ja bym tam próbował wyrzeźbić przelotową kratkę. ; )

otqk2o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, afroo. napisał:

Wszystko pięknie tylko drażnią mnie w tym zderzaku te dodatkowe zaślepki skrajne po bokach, które są tylko atrapą. Ja bym tam próbował wyrzeźbić przelotową kratkę. ; )

otqk2o.jpg

za duzo roboty, kratki sa od RSa i rzezbienie tego to kawal czasu z dremelem w lapach. Moze grill wleci fake RS bo nie chce mi sie tego rzezbic jak kratek. Jest to ogole koles z UK, polak, który wlozyl grill z rsa w ten zderzak (wyciął ze zderzaka jeden elelent na dole) - grill z rs'a. s-line jest dluzszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię o tych skrajnych dodatkowych małych kratkach, tam nie ma aż tak dużo rzeźby. Gdyby dało się z tego zrobić przelotową kratkę to byłoby dodatkowe chłodzenie układu hamulcowego. ; )

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie czeka mnie poprawa Bose po Dominie, wymiana turbo na wieksze i cos niedobrego dzieje sie z ukladem kierowniczym jak skrecam (nie wane czy na postoju czy w drodze), slychac takie przeskakiwanie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z Bose jest nie tak?

BTW. faktycznie z tych bocznych wlotów dałoby radę wyrzeżbić chłodzenie hamulców :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, black4 napisał:

A co z Bose jest nie tak?

szumy jak skurczybyk po przekreceniu kluczyka, wieksze po zapaleniu xenonow. Problem zapewne z masa i ekranowaniem. Po za tym (zwiazane pewnie z szumami) slaby bas jesli w ogole to rzępolenie mozna tak nazwac. Idąc dalej doprowadzenie + i - z aku bezpośrednio pod wiązkę bose - Ciekawe plany audio na przyszłość 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mravel powiedz skąd zamawiałeś tylny emblemat „supercharged” ? Bo też mam gołą klapę a myślałem jakis czas temu wlasnie o takim emblemacie. Patrze na twoje nowe zdjęcia, a tu prosze.. :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...