Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]


mravel

Rekomendowane odpowiedzi

No to będzie miodnie. Spryski jak dobrze pamiętam to pasują chyba od zwykłego zderzaka, zaślepki też, ale to się upewnij.
Do pełni szczęścia jeszcze jeden rarytasik, dokładka carbonowa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie gdzies obilo mi sie o uszy ze do DTMki wchodza ale od sline'a. Nawet na forum ktos mi chyba pisal, ze zaslepki od dysz na zderzak maja ten sam kod co od sline.


MAT1000 miałeś racje, wchodzą spryski od zwykłego zderzaka. Praca wre!

Edytowane przez mravel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie gdzies obilo mi sie o uszy ze do DTMki wchodza ale od sline'a. Nawet na forum ktos mi chyba pisal, ze zaslepki od dysz na zderzak maja ten sam kod co od sline.

MAT1000 miałeś racje, wchodzą spryski od zwykłego zderzaka. Praca wre!

:thumbup1:

Czekam na efekty końcowe, może zauważę w Ursusie :)

Edytowane przez MAT1000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak z DTM wsadzony tymczasowo. Do zrobienia - uporządkowanie przewodów za zderzakiem, poprawne ułożenie kierownicy powietrza i wymiana zbiornika na ten z pompką spryskiwaczy lamp.

Kratki wlotów powietrza rezane wg tutoriala niejakiego Nick'a z JUESEJ. Ori DTM wycynanka i wklejanie ori RS z miejscem na lampy przeciwmgielne, które u mnie robią za światła do jazdy dziennej.

Koła to ori felgi rozm 18' - set up na zimę.

Grill z poprzedniego zderzaka, black edition.

nfr0uw.jpg

2im2yk8.jpg

29qh9hw.jpg

Edytowane przez mravel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet, nawet to wygląda :) Masz jakieś zdj z bliska jak ta kratka tam siedzi od halogenów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet, nawet to wygląda :) Masz jakieś zdj z bliska jak ta kratka tam siedzi od halogenów?

cos wyskrobie w dzien i wrzuce

Jakie masz zarowki w halogenach ?

jakies porzadne ledy, zamienniki tego co bylo ori. Nie powiem Ci teraz co to za wynalazek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło kozacko. Kiedyś myślałem o takim zderzaku, ale brak halogenów odstraszał.
Halogeny zostały ze zwykłego zderzaka ?

Teraz jeszcze progi i tylny zderzak i małe chińskie rączki mogły by zrobić podjebkę przedniej dokładki z carbonu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło kozacko. Kiedyś myślałem o takim zderzaku, ale brak halogenów odstraszał.

Halogeny zostały ze zwykłego zderzaka ?

Teraz jeszcze progi i tylny zderzak i małe chińskie rączki mogły by zrobić podjebkę przedniej dokładki z carbonu :decayed:

mravel może mieć problem z tyłem ale ktoś na forum wrzucał jak można przerobić tylni zderzak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest manual jak należy zrobić te małe grille w zderzaku pod lampy. Mi zajęło to ok 15h. Konieczny był dremel, dobry klej i matowa czarna farba w sprayu.

Kratki DTM miałem wraz ze zderzakiem, kratki RS4 kosztują 120 zł netto w aso sztuka.

Halogeny ori ze zwykłego zderzaka.

Tył odpada. Jest zbyt dużo roboty. Staram się zresztą dobierać rzeczy w kolor - bez malowania. Zderzak tył musiałbym składać z dwóch i potem malować, zbyt dużo czasu to pochłania. Zresztą znalezienie zderzaka tył DTM jest chyba jeszcze trudniejsze niż przodu. Pod tym linkiem jest galeria pewnego niemca, który zrobił B7 Avant w DTM'ke. U mnie z zewnątrz wygląda to podobnie, bo mam też czarne felgi 19" na lato, tylko całe auto jest srebrne i na 1BV, a nie gwincie.

Zdjęcia w lepszym świetle, nia mam na razie czasu na profesionalne sesje.

2zsttp1.jpg

otqk2o.jpg

2565i6d.jpg

df8w9v.jpg

Edytowane przez mravel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś będzie zainteresowany zakupem lotki od Sline’a w kolorze LY7J? Cena 450 + przesyłka. W przyszłym tyg pewnie pójdzie na giełde.

Edytowane przez mravel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akjam - nie umywa sie do Twojej gabloty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam zastanawiam się nad zderzakiem DTM, gdzie kręcisz się po warszawie ? chętnie bym zobaczył na żywo jak to wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie zdecydujesz na prowadzenie swojej sprawy to sie umowimy pod Kancelaria i pogadamy o zderzaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Świetnie ten zderzak z halogenami wyszedł :D

Jak mocowałeś kratki do zderzaka?

Jedynie logo OOOO na grill'u bym zostawił srebrne albo w srebrny mat dał,

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...