Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Indywidualny chip tuning na interface OBD2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moje pytanie kieruje glownie do tunerow, a mianowice czy jest mozliwosc wgrania programu pod konkretny samochod na interface OBD2.

W Anglii jest firma ktora sie zajmuje czyms podobnym ale z tego co wyczytalem ze stronki jest to program uniwersalny.

Pytam poniewaz w razie jakiegos dymu np. ze strony zakladu ubezpieczen mozna w latwy i szybki sposob przejsc na ustawienia standatdowe bez koniecznosci podpinania komputera.

Ponizej podaje link do strony;

http://www.revotechnik.com/product-details/accessories/serial-port-switch-sps&engineid=49

Opublikowano

Co jest do wszystkiego , czyli jak piszesz uniwersalny to jest do niczego . Program powinien być indywidualnie szykowny pod każde auto . Każdy to powie a dla silnika jest zdrowiej i są większe efekty.

Opublikowano
  • Autor

To fakt. Natomiast pytaniem było czy jest możliwość zgrania indywidualnego programu na taki nosnik aby go włączyć bądź wyłączyć w razie potrzeby.

Opublikowano

"Program powinien być indywidualnie szykowny pod każde auto" A co indywidualnego może być w silniku? Oprócz mniej, albo więcej zużytych komponentów? Bardzo mnie to interesuje bo jestem przed programem.

Opublikowano

Skoro zrobili na filmie, skoro jest firma która to robi to chyba jest ? Po za tym nowe MED / EDC da się zrobić pok kablu i niektórzy tak robią, więc technicznych przeszkód nie widzę.

Możliwe że wcześniej jest konieczność zdjęcia blokady, ale kto wie co potrafią te nowe zabawki.

Opublikowano

To co widzimy na filmie to nie jest ani fabryczny EDC17 ani fabryczny MED17.

Jak poczytacie informacje, to się okaże, że najpierw trzeba swój sterownik wysłać do REVO, a potem można sobie ten interfejs od nich wpinać, po uprzednim przerobieniu ECU.

Opublikowano
  • Autor

Czy w takim razie istnieje jakakolwiek mozliwosc dla normalnego uzytkownika programowanego samochodu na wlaczanie i wylaczanie programu bez koniecznosci wizyty u spacjalisty (nie mam tu na mysli firmy REVO tylko dajmy na to tunera krajowego)?

Opublikowano

W b8 całkiem możliwe że tak, wybór w FiS'ie. Niestety nic więcej o temacie Ci nie powiem, widziałem tylko że mają (EDC17).

Opublikowano

Czy w takim razie istnieje jakakolwiek mozliwosc dla normalnego uzytkownika programowanego samochodu na wlaczanie i wylaczanie programu bez koniecznosci wizyty u spacjalisty (nie mam tu na mysli firmy REVO tylko dajmy na to tunera krajowego)?

Tak, możesz odblokować sobie sterownik i kupić X17 z magicmotorsport.

Opublikowano
  • Autor

Czy w takim razie istnieje jakakolwiek mozliwosc dla normalnego uzytkownika programowanego samochodu na wlaczanie i wylaczanie programu bez koniecznosci wizyty u spacjalisty (nie mam tu na mysli firmy REVO tylko dajmy na to tunera krajowego)?

Tak, możesz odblokować sobie sterownik i kupić X17 z magicmotorsport.

Nie wygląda to tanio ale może kiedyś. ..

jeszcze takie pytanie czy warto bawić się w program z przebiegiem 200tys?

Opublikowano

Jeśli auto jest sprawne, silnik w dobrej kondycji , 200tys km przebiegu nie jest przeszkodą.

Opublikowano

Czy w takim razie istnieje jakakolwiek mozliwosc dla normalnego uzytkownika programowanego samochodu na wlaczanie i wylaczanie programu bez koniecznosci wizyty u spacjalisty (nie mam tu na mysli firmy REVO tylko dajmy na to tunera krajowego)?

Tak, możesz odblokować sobie sterownik i kupić X17 z magicmotorsport.

shogun0, odwrotna kolejność :-) , najpierw kupic , potem odblokowac i mozna wgrywac po OBD ... :-)

Opublikowano

Czy w takim razie istnieje jakakolwiek mozliwosc dla normalnego uzytkownika programowanego samochodu na wlaczanie i wylaczanie programu bez koniecznosci wizyty u spacjalisty (nie mam tu na mysli firmy REVO tylko dajmy na to tunera krajowego)?

Tak, możesz odblokować sobie sterownik i kupić X17 z magicmotorsport.

Nie wygląda to tanio ale może kiedyś. ..

jeszcze takie pytanie czy warto bawić się w program z przebiegiem 200tys?

B5 Chipuja (w tym ja, PS. Dzieki gregor ;) ) przebiegiem 2x wiekszym (o ile nie wiecej) a Ty sie pytasz o marne 200tys :D ? Jak najbardziej warto, przyjemnosc z jazdy o wiele wieksza i o ile zrobione z glowa to nic sie dziac nie bedzie :)

Opublikowano

Czy w takim razie istnieje jakakolwiek mozliwosc dla normalnego uzytkownika programowanego samochodu na wlaczanie i wylaczanie programu bez koniecznosci wizyty u spacjalisty (nie mam tu na mysli firmy REVO tylko dajmy na to tunera krajowego)?

Tak, możesz odblokować sobie sterownik i kupić X17 z magicmotorsport.

shogun0, odwrotna kolejność :-) , najpierw kupic , potem odblokowac i mozna wgrywac po OBD ... :-)

Oj tam Maciek, szczegóły. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.