Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

info dla tych co wpadają bez noclegu i nie płacili:

nic nie musicie przywozić ze sobą - składka 15zł od osoby i normalnie siedzicie i bawicie się z nami

Ps. no chyba że będziecie coś pić i jeść to 60zł :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mnie Maniek nie załamuj że aż tak się zmieniłeś :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie.... cały wieczór przy browarach nie będe siedział, 1 na początek i tyle - potem wyborowa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. To ja jutro dokupie coś jeszcze specjalnie na przywitanie ... Jakiś lokalny browar typu Raciborskie... A Żanetka jakie pifko preferuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. To ja jutro dokupie coś jeszcze specjalnie na przywitanie ... Jakiś lokalny browar typu Raciborskie... A Żanetka jakie pifko preferuje ?

Lizus :grin:

Jak Ty Maniek przyjedziesz tak późno, to już nie ma sensu łapać za browar :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. To ja jutro dokupie coś jeszcze specjalnie na przywitanie ... Jakiś lokalny browar typu Raciborskie... A Żanetka jakie pifko preferuje ?

Na zimnego desperadosa myśle się skusi :decayed:

Ok. To ja jutro dokupie coś jeszcze specjalnie na przywitanie ... Jakiś lokalny browar typu Raciborskie... A Żanetka jakie pifko preferuje ?

Lizus :grin:

Jak Ty Maniek przyjedziesz tak późno, to już nie ma sensu łapać za browar :grin:

Ale jak mario stawia to chobych mioł źigać... :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel trochę ciała dałeś że tak późno wpadasz wiedząc od pół roku kiedy jest zator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek, właśnie mi sie przypomniało jak mnie kiedyś w środku nocy w Zatorze leżącego pod choinkami za domkiem znalazłeś... pamiętasz? :grin::grin::grin:

- Maniek co Ty tu robisz....

- nie widać? odpoczywom....

:grin::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako specjalista od pifka a brzydzący się wódką obiecuje że na przywitanie będzie i desperados... I coś lokalnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel trochę ciała dałeś że tak późno wpadasz wiedząc od pół roku kiedy jest zator

Ale to nie On, a Ona nie pochytała :P

Pucek, właśnie mi sie przypomniało jak mnie kiedyś w środku nocy w Zatorze leżącego pod choinkami za domkiem znalazłeś... pamiętasz? :grin::grin::grin:

- Maniek co Ty tu robisz....

- nie widać? odpoczywom....

:grin::grin::grin::grin:

Buhahahhaha to było dooooobre :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel trochę ciała dałeś że tak późno wpadasz wiedząc od pół roku kiedy jest zator

Jak jego tak późno kończy robote to co ma zrobić ... Musi sie jego przekonać że nie warto tam jechać i będzie jeździł sam ... Na czas... [emoji12]

Dorota też kiedyś była na jakimś spocie ... [emoji1]

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel trochę ciała dałeś że tak późno wpadasz wiedząc od pół roku kiedy jest zator

Żaneta żeby mieć wolną sobote/niedziele musi w piątek siedzieć do 20.00 :kwasny: ja już o 14.00 kończe a dzisiaj mnie chcieli na weekend wpieprzyć, minimum na 6h w sobote ale wiadomo co odpowiedziałem :decayed:

Ja jako specjalista od pifka a brzydzący się wódką obiecuje że na przywitanie będzie i desperados... I coś lokalnego...

Odpłace się tym samym w sobotni poranek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel trochę ciała dałeś że tak późno wpadasz wiedząc od pół roku kiedy jest zator

Jak jego tak późno kończy robote to co ma zrobić ... Musi sie jego przekonać że nie warto tam jechać i będzie jeździł sam ... Na czas... [emoji12]

Dorota też kiedyś była na jakimś spocie ... [emoji1]

W zatorze nigdy - jakoś co roku zapominam jej powiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz ... moja Olka była i zrouzmiała że nie ma sensu ... daj też szanse Pani Ż ... za rok Maniek pojedzie sam ... ;)


Maniek to masz jak w banku ... będę walczył o miejsce w lodówce z tymi alkonami ... a może Corona ... zamiast lokalnego browaru .. coś wymyśle... ;)

P.S.

Dla ludzi którzy ogarniają muze ... zabierzcie coś z Gangu Albanii ... zrobimy impre jak w pewnej podstawówce....o której było głośno...

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba z Radlerem - czy możesz przy Twojej pić normalne alkoholowe ?

:D....a kiedyś nie mógł ?? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron się czepia zamiast dać szanse chłopakowi .... nie każdy ma żone która ma wyjeb... na swojego chłopa ... haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy się tak bronice przed jazdą swoim autem ... Nie kumam

Że niby kto i co?

Pajda ... Ja mam nismo i jade nawet sam a on ze swoją i mu audioli szkoda ... Chyba że ma zamiar sporo pić...[emoji12]
Co mi szkoda co?

Przecież jadę swoim autem zawsze jeżdżę tylko jadę z żoną + jaca z na te chwile z Monia do tego bagaże a wiesz jakie kobiety zabierają walizki na wyjazd + skrzynka piwa i 2 kolumny 85x25x22 i wzmacniacz a kufer w audi ma tylko 425l pojemności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie info z dziś na A4 remont od Kato do Mysłowic,w stronę KRK ma być jeden pas :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...