Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wymiana żarówek na ledy w podsufitce

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Postanowiłem wymienić żarówki na ledy w podsufitce. rurka 42mm C10W + 2 x Ba9s. Te drugie mi nie świecą. Wydaje mi się że odwrotnie jest plus z minusem i to nie może działać. Szukałem na forum podobnego wątku ale nie znalazłem. Czy też mieliście taki problem z Ba9s jak ja ? Już zacząłem coś kombinować żeby w całej tej obudowie zamienić kable "+" i "-" ale może jest jakiś bardziej prosty sposób ?

6b5b8f7ce4b08db1m.jpg

Edytowane przez simonJVC

Opublikowano

Masz dwa wyjścia - albo zmieniasz bieguny w lampce, albo w żarówce. Polecam drugą opcję.

Opublikowano
  • Autor

ja mam tylko tak odwrotnie mam się czuć jakoś wyjątkowo ? hehe czy wszyscy tak maja ? Czyli co otwieram leda i przylutowuje plus z minusem ?

Opublikowano

To Ci powinno pomóc: :arrow2:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/41337-all-b5-oswietlenie-wnetrza-wymiana-na-ledinfo-1-post/

Niektóre Audi miały zmienioną polaryzację niestety.

Edytowane przez nitroo

Opublikowano
  • Autor

To Ci powinno pomóc: :arrow2:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/41337-all-b5-oswietlenie-wnetrza-wymiana-na-ledinfo-1-post/

Niektóre Audi miały zmienioną polaryzację niestety.

ok dzięki bardzo, teraz tak patrze że widziałem ten wątek ale nie doczytałem a wszystko jak byk jest napisane czarno na białym... jeszcze raz dzieki, pozdrawiam

Opublikowano

Musisz zmienić polaryzację w żarówce. Ja jak wymieniałem to w sklepie mi zmienili za darmo

Opublikowano
  • Autor

Musisz zmienić polaryzację w żarówce. Ja jak wymieniałem to w sklepie mi zmienili za darmo

dzięki za podpowiedź zapytam w sklepie.. bo jak ja się za to zabiorę to zaraz coś popsuje... hehe

Opublikowano

Co prawda B6 ale czy kupował ktoś coś takiego?

http://allegro.pl/audi-a4-b6-avant-oswietlenie-wnetrza-postoj-led-i5005285298.html

Gotowy zestaw plug and play. Zastanawiam się tylko czy nie mruga bo niestety większość allegro podobnych produktów może i nie wywala błędów na desce ale potem np. mrugają te żarówki na zgaszonym aucie.

Jaki nick miał kolega tutaj który robił samodzielnie te moduły oświetleniowe? Podobno były najlepszym i niezawodnym rozwiązaniem

Opublikowano

Ja kupowałem jakieś tanie z Allegro i żadne nie mrugają. Od kilku sprzedawców brałem i nie mam z nimi żadnych problemów, a cena dużo niższa.

Kolega, o którego pytasz, ma nick Tomnik.

Opublikowano

Jaki nick miał kolega tutaj który robił samodzielnie te moduły oświetleniowe? Podobno były najlepszym i niezawodnym rozwiązaniem

Nie były ale nadal są. U mnie świecą od roku czy może nawet dłużej już :wink:

Opublikowano

Kolega bidzio1 przerabia wszystkie lampeczki w dobrych pieniądzach ;-) Korzystałem i jestem zadowolony,polecam.

Na początku też chciałem wymienić na żarówki,ale z górnym oświetleniem były problemy.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

nie było to proste ale udało się przelutować.. bo na allegro gdzie kupiłem ledy mówili że nie mają innych.. tylko takie gdzie plus jest na dole.. na razie działa.. zobaczymy jak długo :)

Opublikowano

Ja kupowałem jakieś tanie z Allegro i żadne nie mrugają. Od kilku sprzedawców brałem i nie mam z nimi żadnych problemów, a cena dużo niższa.

Kolega, o którego pytasz, ma nick Tomnik.

Może i głupie pytanie, ale w takim razie skoro te z Alledrogo nie mrugają i wszystko z nimi ok, to opłaca się iść w zestaw od Tomnika który nie kosztuje 5zł..? :)

Opublikowano

Sam sobie musisz odpowiedzieć na to pytanie. Ja pokupowałem ledy z Allegro, gdzie średnio jeden kosztował ok. 4 zł i jestem mega zadowolony, bo nie mam z nimi żadnego problemu.

Opublikowano
  • Autor

ja ogólnie też jestem zadowolony.. kupiłem cały zestaw wyszło ok 40 zł z przesyłką..

Opublikowano

A ja mam problem z ledami, ta środkowa świeci, ale te boczne nie. Zmiana ledow na inna polaryzacje nic nie daje

Opublikowano

A z napięciem masz wszystko ok . może brak lub za niskie??? W zasadzie powinno świecić pod warunkiem prawidłowej polaryzacji.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

zwykła żarówka świeci normalnie, polaryzację zmieniałem i nic, diada na ,,krótko'' świeci

Opublikowano

Podeślijcie jakiegoś linka jaki konkretnie zestaw kupowaliście do siebie pliz

Opublikowano
  • Autor

Podeślijcie jakiegoś linka jaki konkretnie zestaw kupowaliście do siebie pliz

ja kompletowałem sam zestaw na allegro wyszło ok 40 zł

rurka 42mm C10W - podsufitka

Ba9s x 2 T4W - podsufitka (obok rurki 42mm)

rurka 36 mm C5W - schowek

T10 W5W x 2 - tylne słupki

T10 W5W x 2 - oświetlenie na nogi

rurka 36 mm C5W - x 2 - bagażnik

rurka 36 mm C5W - x 2 - oświetlenie tablicy rejestracyjnej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.