Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ile kluczyków oryginalnych w B8


2xm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ile kluczyków dostaje się do audi b8 przy kupnie samochodu w salonie? Czy jest tak jak w B6, że są dwa kluczyki plus plastikowy serwisowy?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej drążę. Na niektórych aukcjach jest faktycznie dwa kluczyki plus jeden plastikowy jak w b6 ale na innych widze dwa kluczyki (takie srebrne) plus jeden plastikowy ale też w takim samym kształcie. Proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na innych widze dwa kluczyki (takie srebrne) plus jeden plastikowy ale też w takim samym kształcie. Proszę o info.

Takie maja być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie dostałem takiego plastykowego :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja kupiłem samochód nówka w salonie i mi nie dali, więc nie mam od nowości :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem w Niemczech prosto z fabryki dostałem 2 normalne i jeden plastikowy ale też w kształcie tych normalnych, oprócz tego kartę.

Edytowane przez fellowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji co to za karteczka z numerem?

pin do immo

chyba modele pomyliłes :)

nie jestem alfa i omega, tak mam w b5 wiec bylem przekonany ze w b8 rowniez to jest, rozjasni wiec... :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co wprowadzasz w bład ludzi .

W B8 nie ma immo wliczniku .

Poczytaj tutaj a pare rzeczy dowiesz : http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Immobilizer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja oprócz kompletu jak na zdjęciu kolegi simon_75 (2+1) w schowku mam jeszcze w takim specjalnym uchwycie po prawej plastikowy niby-kluczyk w kształcie tym samym co te dwa właściwe kluczyki. Ktoś podpowie do czego to służy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest obudowa do plastikowego klucza, który możesz nosić cały czas w portfelu. W razie zgubienia zasadniczego klucza możesz awaryjnie otworzyć drzwi, wkładasz kluczyk do tej obudowy ze schowka i odpalasz auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest obudowa do plastikowego klucza, który możesz nosić cały czas w portfelu. W razie zgubienia zasadniczego klucza możesz awaryjnie otworzyć drzwi, wkładasz kluczyk do tej obudowy ze schowka i odpalasz auto.

dzięki! jakoś nie skojarzyłem tych dwóch elementów ze sobą. dobrze wiedzieć bo to fajny ficzer na dalsze wypady. jeszcze bardziej lubię swoją A4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...